Veronika Findejsová

Junior profi personalista

Verča je neuvěřitelně všestranná a velmi rychle se učí čemukoliv, co jí dává smysl. Nejenže pomáhá klientům najít šikovné lidi do svého týmu nebo otestovat jejich potenciální nováčky, pomáhá i nám najít nové členy týmu. Mimo to odbřemeňuje hned několik členů Performia týmu, a to vše dělá s neuvěřitelným optimismem a nasazením.

Personalistika mě vždycky lákala. Díky Performii jsem dostala šanci a okamžitě jsem se jí chopila. Ani na vteřinu jsem nezaváhala.

Sledovat, jak se nám daří naplňovat naše semináře, to je jedna z motivací, která žene náš tým kupředu. A to je jedna z věcí, kterou Verča umí hravě a kreativně využít.

S Veronikou se setkáte, pokud budete potřebovat pomoci s výběrem šikovných lidí do Vašeho týmu. Pomůže Vám s inzerátem a odbřemení od administrativy s výběrem spojenou.

Mimo to Verča plně zastřešuje zasílání dotazníků pro všechny, kdo ještě nevyužívají náš online systém naplno, vybírá nové kolegy i pro samotnou Performii, stará se o naše interní PR a odbřemeňuje třeba i naši výkonnou ředitelku. Není toho málo a my jsme moc rádi, že v týmu Verču máme, protože nám svou všestranností a schopností zvládat hromadu věcí najednou neuvěřitelně pomáhá.

Svůj volný čas tráví většinou se svými blízkými a zvířecími mazlíky. Kdykoliv se naskytne šance, cestuje. Je to člověk, který doma moc dlouho neposedí. Nejvíce si odpočine u filmu, dobré hudby nebo s knížkou v ruce.

Co o její práci říkají kolegové


"Verča je ochotná, učenlivá, spolehlivá, zapálená, poctivá. Má dobré komunikační schopnosti, umí dát klientovi prostor. Dokáže použít informace, které jí dávám, a snaží se svou práci posouvat stále dál do větší profesionality."

Iva Schulzová, kolegyně, která Veroniku zaškolovala do dodávání profi projektů pro klienty

3 věci, které má na své práci
nejraději


1. pestrost a různorodost práce
2. že je pořád co dělat
3. možnost se neustále zdokonalovat

Verči osobní motto


Překážky v nás vyburcují vlohy, které by v nás za příznivých okolností zůstaly dřímat.

(Quintus Horatius Flaccus)


Jak se s Veronikou spojit?