Veronika Havlíková

Koordinátorka prodejního týmu Morava

Verča je nedocenitelnou oporou našeho moravského týmu. Nejenže se stará o to, aby se její kolegyně pravidelně vídaly s našimi klienty, ale připravuje také semináře a přednášky a častokrát také pečuje o jejich účastníky. Je naším velmi důležitým pevným bodem pro oblast Morava a my jsme moc rádi, že ji tam máme.

Nejlepší na Performii je, že to, co učíme naše klienty, tím se také řídíme. Takže jsem ráda, že můžu být součástí skvělého týmu, který funguje tak, jak má, kde se navzájem podporujeme a kooperujeme.

Verča je velkou podporou našeho moravského týmu. Na snímku (uprostřed) se svými moravskými kolegyněmi při akci pro naše VIP klienty v Brně.

Do společnosti Performia nastoupila Veronika po mateřské dovolené. Dříve pracovala v oblasti pojišťovnictví, ale rušení pojistných smluv ji příliš nenaplňovalo. Chtěla pracovat pro firmu se smysluplným účelem, kde uvidí výsledky své práce a bude mít možnost lidem aktivněji pomáhat. A to se jí u nás povedlo.

"Po zhlédnutí videa „Kára“ jsem věděla, že se chci podílet na zlepšování personální oblasti ve firmách a budování lepších mezilidských vztahů. Na každou pozici na Káře mě napadala řada bývalých kolegů. O co by se každému z nás pracovalo lépe, kdyby v týmu nebyli lidé, kteří nás brzdí?" komentuje Verča své začátky.

Jako koordinátorka prodejního týmu na Moravě má na starosti organizování a plánování času konzultantek v Brně. Většinu dne volá klientům a domlouvá a plánuje schůzky. Mimo to má na starosti technickou přípravu přednášek, seminářů a workshopů a s tím spojenou běžnou kancelářskou administrativu. 

Svůj volný čas tráví hlavně s rodinou. Ráda s nimi jezdí na výlety, jezdí na kolech, chodí na procházky a do kina. Ráda čte historickou literaturu, dělá ze starých věcí nové a potkává se s přáteli.  

Co o její práci říkají kolegové


"Verča je velmi důležitým článkem našeho moravského týmu. Nejen, že nám dokáže zaplnit naše diáře, ale i vymýšlí různé zlepšováky. Je skvělé vědět, že máte v kanceláři člověka, na kterého se můžete spolehnout. Je velmi ochotná nám pomoci s jakýmkoliv úkolem tak, aby to bylo co nejefektivnější."

Elena Sklenářová, její kolegyně a vedoucí prodejního týmu Morava

3 věci, které má na své práci
nejraději

1. smysluplnost
2. nové výzvy
3. skvělý kolektiv.

Verči sobní motto


Nevzdávej se! Všechno jde, když se chce.


Jak se s Verčou spojíte?

+420 604 144 028