O LIDECH s Lucií Spáčilovou

"O LIDECH" je nově také PODCAST! Už nás sledujete třeba na Spotify?

Lucie Spáčilová má téměř 20 let praxe v oblasti budování úspěšných týmů v českých firmách. Společnost Performia, jejíž pobočku v roce 2004 založila, už po celém světě skrze oči svých odborníků viděla více než 2,5 milionu dotazníků osobnostního potenciálu. Není tedy mnoho lidí, kteří u nás rozumí lidem lépe než právě Lucie. Proto jsme se pustili do těchto rozhovorů a vytvořili z nich časem podcast. Abychom nejen šéfům a manažerům, ale každému, koho to zajímá, pomohli lépe porozumět lidské osobnosti a potenciálu.

Poslouchejte nebo sledujte na...


O lidech - Jak se udržet v dobré náladě


Pouček a rad k tomu, jak se udržovat v dobré náladě, je nespočet. Proč se některé z nich možná špatně interpretují a proč mezi nimi často chybí ta zásadní?

celý článek

O lidech - Ten správný markeťák


Jaké vlastnosti by měl mít marketingový manažer nebo specialista, a které jsou u něj naopak nebezpečné? Je v marketingu opravdu kreativita?

celý článek

O lidech - Nejistota versus tvrdohlavost


Proč tvrdohlavost zužuje náš pohled na svět a jak naopak překonat nejistotu? Je snazší dodat kuráž nejistému nebo zmírnit zarputilost tvrdohlavce?

celý článek

O lidech - Cholerik


Už jste někdy měli výbuch vzteku? Kde se taková povaha v člověku bere a jak ji může sám zvládnout? Co když je cholerik šéf?

celý článek

O lidech - Inteligence


Jaká je dobrá míra IQ? Můžeme své IQ zvýšit nebo je to neměnné číslo? Proč jsme my lidé inteligencí tak posedlí a jak s ní souvisí emoční inteligence?

celý článek

O lidech - Odolnost vůči stresu


Stres! Ten asi prožívá každý z nás. Může být ale někdy užitečný? Může Vás stresovat spousta práce, časový pres a nebo iúspěšní lidé na sociálních sítích.

celý článek

O lidech - Manipulátor


Proč mají někteří lidé sklony k manipulátorství? Může být manipulování s lidmi v něčem užitečné? Co dělat, když se mnou někdo manipuluje?

celý článek

Už jste se někdy pozastavili nad tím, že některým lidem úplně nerozumíte? Že byste někdy potřebovali poradit, jak k nim přistoupit, jak rozpoznat jejich potenciál? Zkrátka jak lépe porozumět lidské osobnosti?

Abychom nejen šéfům, personalistům a manažerům, ale vlastně každému, koho lidská osobnost zajímá, pomohli pozorumět lidem a jejich potenciálu, natočili jsme v červnu 2020 první díl rozhovorů O lidech. Od té doby jsme k videím přidali i formu podcastu, aby byly rozhovory ještě dostupnější. Nyní vychazí nový díl vždy jednou za čtrnáct dní v úterý.


Chcete vědět o každém novém dílu rozhovorů?

Sledujte nás na sociálních sítích a v podcastových aplikacích.
Máte nějaký nápad na další téma? Napište nám na marketing@performia.cz

Chcete se dovědět o lidské osobnosti ještě více a mít skvělý tým plný produktivních zaměstnanců?

Přihlašte se na náš klíčový seminář Jak vytvořit a udržet skvělý tým!