Screening kandidátů

Poznáte vždy bezpečně, který z kandidátů je opravdu výkonný a upřímně odpovídá na Vaše dotazy? Ať už máte jakýkoliv "nos" na kandidáty, někdy to není snadné. Získejte jistotu, že kandidáti, které se chystáte přijmout, budou ti praví.


Hledání pravého kandidáta

Co je to "screening"?
 

Screeningu také někdy říkáme "prosévání" a z angličtiny se překládá jako "prověřování". V tomto případě je to vlastně oboje. Máte pár favoritů ve výběrovém řízení, ale nejste si jisti, který je nejlepší? Ozvěte se nám a my Vám přesně řekneme, kteří z nich budou na pozici úspěšní a co od nich budete moci čekat. Rozhodnutí pak bude mnohem snazší.

Co vše screening kandidátů zahrnuje?
 

Jedná se o prověření kandidátů prostřednictvím Ověření produktivity a U-testu osobnosti (osobnostního dotazníku). Navíc každý kandidát vyplní i Test schopnosti duplikace. Toto trio testů dá o každém kandidátovi dostatečné množství informací z pohledu jeho výkonnosti, osobnostního potenciálu a rychlosti chápání.


Proč využít zrovna screening?

Ať už máte mnoho kandidátů nebo jen pár, vždy je dobré mít více informací. Použijte nástroj na rychlé rozpoznání schopných pracovníků od těch, kteří se umí jen dobře prezentovat. Chcete mít jasno v tom, kterého kandidáta přijmout na svou pozici? Který z kandidátů opravdu zvládne práci, na kterou se přihlásil? Konkrétní stanovisko a jistotu pro své rozhodnutí získáte právě díky screeningu.
Lucie Spáčilová, výkonná ředitelka Performia

Služba je opravdu přínosná pro všechny, kteří nejen že potřebují nové zaměstnance, ale chtějí najít správné lidi na správná místa! Spolupráce s personálním konzultantem je efektivní, vždy nám umožní vybrat vhodné kandidáty. A proto bych tuto službu určitě doporučila dalším firmám.
Michaela Rysová, RAMIRENT s.r.o.
Služba splnila mé očekávání, vše bylo provedeno s vysokou profesionalitou ze strany Performie. Díky časové tísni jsem vybral jednoho kandidáta z jednoho možného, který splnil předpoklady. Oceňuji na této služby hlavně velikou úsporu času a kvalitní know-how pracovníků Performie. Jednoduše to umí. Tuto službu bych určitě doporučil dál.
Peter Ralbovský, SMEROVE TABULE.CZ, s.r.o.

Screening za Vás uděláme my.
Cena se odvíjí od počtu kandidátů, které chcete prověřit.
Stačí se nám ozvat a vše Vám k tomu řekneme.

..........................

(Vyhrazujeme si právo odmítnout službu z důvodu jejích plných kapacit.)

Mám zájem o screening kandidátů

Po odeslání formuláře se s Vámi spojíme, co nejdříve to bude možné. Na základě doplňujících informací
a cenové kalkulace se pak Vy rozhodnete, zda je to něco pro Vás.

Těšíme se na komunikaci s Vámi.