S kým spolupracujeme

Čím je pro nás spolupráce? Společné akce, které dávají smysl, a podobná "krevní skupina" s těmi, s nimiž něco tvoříme.

Tady jsou ti, s nimiž tvoříme věci, které jsou užitečné nejen pro nás.
Chcete se k nim přidat? Ozvěte se nám.


Asociace malých a středních podniků a živnostníků České republiky

Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP ČR) je postavena na třech základních pilířích: NEZÁVISLOST, ODBORNOST, PRAXE. AMSP ČR sdružuje na otevřené, nepolitické platformě malé a střední podniky a živnostníky i jejich organizace z celé republiky. Reprezentuje zájmy více jak 254 000 podnikatelských subjektů a má důležité postavení v rámci evropských struktur.

Na asociaci si ceníme hlavně toho, že doopravdy "kope" za své členy a dělá pro ně vše, co může. Připravuje nové projekty, lobbuje ve vládě za změny, které jim pomáhají, a tak dále. A to je nám velmi sympatické.

Logo asociace malých a středních podníků a živnostníků
Přednáška pro členy asociace

A na čem s AMSP ČR spolupracujeme?

Pořádáme odborné přednášky pro členy asociace a celkově podporujeme jejich projekty, mezi které patří třeba tyto: Nastartujte se pro začínající podnikatele, Rodinná firma nebo Fandíme řemeslu.

Více o asociaci najdete na www.amsp.cz


Základní a mateřská škola BASIC

Soukromá mateřská a základní škola BASIC rozvíjí přednosti každého dítěte. Vytváří přátelskou atmosféru a dbá na to, aby každé dítě všemu, co se dozví, přečte si nebo se naučí, rozumělo a dokázalo využít v praxi. Pomáhají objevit talent dětí a rozvíjet ho. Důležité indície školy BASIC jsou komunikace, čestnost, individuální rozvoj a kvalita nabytých informací.

Jejich cílem je vést a vzdělávat děti tak, aby byly v životě úspěšné a šťastné, a to se nám tedy moc líbí a věříme, že tak do budoucna i "vychovají" spoustu šikovných lidí do českých firem.

Proto je BASIC naším licencovaným klientem. Více o nich hledejte na www.skolabasic.cz

logo Základní a mateřská škola BASIC

logo společnosti Business Success

Vzdělávací společnost Business Success

Business Success se snaží účastníkům seminářů a koučinku pomoci jednoduše pochopit a používat znalosti a dovednosti v oblasti managementu, obchodu, marketingu a mezilidských vztahů. Díky znalostem studijní technologie velmi dobře vědí, jak se projevuje účastník, který plně nepochopil přednášenou látku a vždy, když se to stane, tak se trenér vrací zpět a vysvětlí téma tak, aby všichni účastníci byli schopni informace používat.

Trenéři a lektoři Business Success absolvují cca dvouletou přípravu zaměřenou na přednášení, na schopnost předat informace dalším lidem, na dovednost mít seminář pod naprostou kontrolou. Tímto Business Success dosahuje toho, aby informace, které přednáší nebyli jen pouhou teorií, ale sami aktivně každodenně přednášené informace používají.

Snaží se podávat pomocnou ruku tam, kde se tvoří něco smysluplného a hodnotného. I proto se velmi rádi s svými vědomostmi a zkušenostmi dělí s ostatními, aby prostředí okolo nás jen vzkvétalo.


Regionální hospodářská komora Brno

Regionální hospodářská komora Brno je samostatným právním subjektem v síti Hospodářské komory České republiky a podporuje místní podnikatelské aktivity a chrání zájmy svých členů.

Kromě toho, že jsme členem komory, podporujeme brněnské firmy (členy komory) také tím, že pro ně chystáme pravidelně odborné přednášky.

Více o komoře najdete na www.rhkbrno.cz

logo Regionální hospodářské komory Brno

TECH EDU: Časopis, který vrací život technickým oborům

Ukázka TECH EDU časopisu

Časopis TECH EDU vychází jako příloha časopisu AGE a spadá pod vydavatelství Antecom. Staví pomyslný most od firem až do školních tříd, aby propojil tyto dva světy pomocí aktuálních a inspirativních informací. Kdo jiný než učitelé a rodiče by měli znát dnešní novou podobu technických oborů a přečíst si rozhovory se zajímavými osobnostmi ze světa průmyslu.

Dle našeho pohledu je právě toto cesta, která řeší nedostatek technicky kvalifikovaných zaměstnanců pro české firmy.
A proto jsme hrdým partnerem časopisu TECH EDU.

Více o časopisu a jednotlivé články najdete na www.techedu.cz


TRADE NEWS: Časopis, ke kterému se vrátíte

Ukázka TRADE NEWS

"TRADE NEWS je pro mě kombinací hodnotných informací, zajímavostí, úspěšných příběhů a navíc krásných fotografií. Velmi oceňuji vyladěnou míru odbornosti a lidskosti, se kterou jsou příspěvky napsány. Je to přesně ten typ časopisu, který si necháte, protože jste si jisti, že se k němu ještě vrátíte. Pro české podnikatele je to výborná možnost získat představu o tom, co se děje za hranicemi, a inspirovat se. Věřím, že tak budeme my z České republiky inspirovat ostatní," řekla o časopisu výkonná ředitelka Performie Lucie Spáčilová.

Od dubna 2015 je součástí časopoisu rubrika Personální rádce, která je založená na článcích z naší praxe.

Více o časopisu TRADE NEWS a jednotlivá čísla najdete na www.itradenews.cz


IQ Roma Servis

IQ Roma Servis patří k nejprestižnějším neziskovým organizacím v ČR a předním odborníkům na téma sociálního začleňování sociální práce, která působí v Jihomoravském kraji. Jejich cílovou skupinou jsou primárně sociálním vyloučením ohrožení Romové a Romky v nepříznivé životní situaci, kterou oni sami chtějí aktivně řešit a měnit.

Co je nám velmi sympatické je doučování a podpora těch Romů, kteří se chtějí vzdělávat a najít si dobrou práci a proto je rádi podpoříme sem tam nějakým darem nebo třeba jen sdílením jejich úspěchů.

Více o nich najdete na www.iqrs.cz

logo IQ Roma Servis