Linked IN Facebook Twiter
Zavolejte nám: 242 447 688

Ověření produktivity

Dotazník "Ověření produktivity" prověřuje produkci a úspěch člověka v jeho minulých zaměstnáních. Detailně mapuje výkonnost jednotlivců ze všech hledisek a je důležitým krokem při výběru toho správného zaměstnance s minimálním rizikem. Pokud totiž známe kandidátovy výsledky, statistiky a trendy, které měl v předchozích pozicích nebo společnostech, můžeme se značnou jistotou předpokládat podobnou produkci v naší firmě.

Proč použít Ověření produktivity?

Je ideálním rychlým sítem v případě, že máte velké množství kandidátů. Hledáte lidi, kteří budou pracovat samostatně a kteří Vám pomohou rozvíjet Vaši firmu? Nebo potřebujete zaměstnance, kteří budou svědomitě a ochotně plnit zadané úkoly? Tento dotazník je zaměřený právě na odkrytí těchto schopností.

Jaké Vám dá dotazník informace?

Získáte jasnou představu o výkonnosti daného člověka a jeho schopnosti dosáhnout konkrétních výsledků ve Vaší firmě.

Pro koho jej použít?

Tento test můžete použít při výběru nových pracovníků a také při hodnocení stávajícího personálu. Je možné jej použít i pro kohokoliv, a to i pro absolventy.

Obsazujete dělnické pozice? Pak použijte speciální ověření pro tyto pozice upravené - Prověření pracovních výsledků.

Technické parametry

Časová náročnost je 15 – 25 minut a dotazník obsahuje cca 20 otázek. Množství otázek je závislé na historii kandidáta a množství jeho pracovních zkušeností.


Toto potřebuji, kontaktujte mě!

  Pole označená * jsou povinná.