Kdo se o Vás v Performii stará?

Sami se snažíme být důkazem, že vybudovat tým plný "tahounů" a nadšenců není sci-fi! Milujeme svojí práci, i když je to - jako už to tak u práce bývá - někdy náročné.

Podívejte se, kdo všechno je vlastně Performia tým?


Více informací

Lucie Spáčilová Výkonná ředitelka a trenérka seminářů


Již od založení firmy má na starosti vývoj produktů, kvalitu a celkovou expanzi a životaschopnost společnosti. Práci bere jako hru a Performia je tak trochu její dítě.

Více informací

Více informací

Hana Slačálková Trenérka seminářů a Performia partner Čechy


Hanka si personalistiku oblíbila od prvního okamžiku. Do každé práce se vrhá s nováčkovským nadšením, i když už je ostříleným profesionálem. Její agenda je široká, nejčastěji ale přednáší o výběru a hodnocení zaměstnanců. Její přednášky jsou opravdovým zážitkem – Hanka totiž do nich vkládá energii sobě vlastní a účastníci seminářů oceňují její upřímnost a otevřenost, se kterou s nimi jedná. Kromě přednášek a seminářů také pomáhá firmám v Praze a okolí vybrat ty správné kolegy nebo nastavit fungující personální oddělení.

Více informací

Více informací

Marta Machovská Trenérka seminářů a Performia partner Morava


Marta v Performii pracuje už od roku 2007 a pečuje o více než 80 firem v Brně a okolí. Pro své klienty je velmi důležitým pevným bodem a díky svým zkušenostem z různých oborů a velké ochotě pomáhat dokáže fundovaně pomoci a poradit.

Více informací

Více informací

Iva Schulzová Trenérka seminářů a Performia partner Čechy


Ivě nechybí zapálení pro práci, profesionalita, ale i smysl pro humor, který způsobuje, že spolupráce s ní je často opravdová zábava. Je výborný odborník ve své oblasti, ať už v pomoci klientům v hledání těch nejšikovnějších lidí, nebo v konzultaci a směrování klientů na tu správnou službu. Stará se o klienty v Praze a okolí a je trenérkou speciálních seminářů a tréninků.

Více informací

Více informací

Elena Sklenářová Trenérka seminářů a Performia partner Čechy a Morava


Elena je člověk, kterému musí věci dávat smysl. A když dávají, dá do toho všechno a s vervou se pouští do pomoci svým klientům. Udělala by pro ně cokoliv, jen aby viděla, jak se jim daří stále lépe a lépe a mohla na ně být pyšná. Všechnu svou energii dává do práce s klienty Performia v Čechách i na Moravě. V rámci jejích seminářů tak nikdy nechybí reálné příklady z praxe, na kterých vám nastíní řešení problému.

Více informací

Více informací

Ivana Drábková Trenérka seminářů a Performia partner Morava


Iva se s know how Performie poprvé potkala v roce 2003. Jako externí HR v různých firmách ho využívala více než 10 let. Po přestěhování z Brna do Jeseníků se rozhodla, že se chce starat o firmy v Olomouckém a Ostravském kraji. Dál se tak může věnovat tomu, co jí baví, tedy zefektivňovat náborové procesy, zlepšovat zaučování nových lidí a zkvalitňovat spolupráci manažerů a personalistů. A tím vším HR oddělení podpořit v jeho důležitosti.

Více informací

Více informací

Renata Krutská Performia partner Čechy


Pro Renatu je oblast personalistiky něco jako koníček. Ráda lidem věci usnadňuje a otevírá jim nové obzory. Pro své klienty by se rozdala, hlavně aby jim co nejlépe pomohla. Stará se o klienty v Praze a Severních Čechách.

Více informací

Více informací

Alena Janáková Performia partner Morava


Alena má již mnoho zkušeností s prací s lidmi a s personalistikou samotnou. Vždy je ale ochotná naučit se něčemu novému, podívat se z jiného úhlu pohledu a třeba i něco změnit, pokud jí to dává smysl. Stará se o klienty v Brně a okolí s pečlivostí, pochopením a upřímným nasazením.

Více informací

Více informací

Dana Součková Performia partner Čechy


Dana je jedna z těch, kdo ze všeho nejraději pomáhají ostatním zlepšovat věci kolem sebe právě proto, že i ona na sobě hodně pracuje. Když se s ní setkáte, vyzařuje z ní neskutečný klid a zároveň nadšení z toho, co dělá. S láskou se stará o klienty zejména v Plzni a okolí.

Více informací

Více informací

Jana Pivoňková Performia partner Čechy


Jana je regionální partner především pro Liberecký kraj. Sama byla v minulosti manažerkou, a tak ví, jaké situace člověk při vedení lidí může řešit. O své klienty pečuje s obrovským pochopením a pomáhá sestavit nebo vyladit jejich týmy. Ví, že s týmem a jeho jednotlivci je potřeba neustále pracovat ve všech stabilních a rostoucích firmách.

Více informací

Více informací

Kateřina Dobešová Performia partner Morava


Katka pracuje v Performii jako obchodník a konzultant pro Moravu. V Perfomii našla nejen prostor být sama sebou, ale také funkční myšlenky, díky kterým může pomoci svým klientům v nouzi. Katka funguje také jako pevný bod pro své klienty. Kdykoliv mají pocit, že v jejich životech a firmách vládne zmatek, mohou Kačce zavolat a ona jim poskytne oporu i radu, kudy dál.

Více informací

Více informací

Pavla Jörková Performia partner Morava


Pavla pracuje v Performii jako obchodník a konzultant pro Moravu. Performii si vybrala, protože jí již dříve pomáhala v její praxi personalistky a ona nyní chce stejnou podporu poskytnout svým klientům.

Více informací

Více informací

René Kalašová Performia partner Čechy


René je regionální parter pro Čechy. Do Performie přišla po několika letech práce HR manažerky v interním HR. Rozhodla se ale, že chce prostřednictvím Performia know-how pomáhat více firmám než jen jedné. Svým klientům René pomáhá s nadšením a jistotou.

Více informací

Více informací

Lenka Komorousová Manažerka pro podporu licencovaných klientů


Lenka má za sebou více jak 7 let v roli konzultanta Performie. Od října roku 2014 pak působí jako podpora našich licencovaných VIP klientů. Další, ale rozhodně ne poslední rolí, kterou Lenka v Performii má je koordinátor Performia klubu, v rámci kterého pořádá brunche, odborné webináře a networkingové akce. Na pozici produkčního manažera EXE služeb pak uplatní svoje zkušenosti z oblasti výběru zaměstnanců.

Více informací

Více informací

Anna László HR konzultant a podpora VIP klientů


Anna pomáhá s péčí o naše VIP klienty. Mimo to také pomáhá vybírat správné lidi na správné pozice. Tím zároveň pomáhá našim klientům na cestě k funkčním týmům a prosperující firmě jako takové. Ráda spojuje lidi s prací, která jim dává smysl a naplňuje je.

Více informací

Více informací

Ivana Bugnerová Koordinátorka prodejního týmu Morava


Ivana je velkou oporou našeho brněnského týmu. Má tu pod palcem přípravu seminářů, přednášek a workshopů a také ji uslyšíte, když si budete domlouvat schůzku s některou z našich moravských konzultantek. Ivana je od první chvíle velkou pomocí našeho týmu a navíc všechny úkoly dělá s úsměvem na rtech a dobrou náladou.

Více informací

Více informací

Dara Smreková Podpora obchodu a marketingu


Dara je nadšencem, který si vzal do hlavy, že o tom, jak nejlépe vybírat zaměstnance, bude vědět každá česká firma. A s tímhle rozhodnutím a plným nasazením a úsměvem na rtech naplňuje konzultantům diáře schůzkami s klienty a zároveň pomáhá marketingu šířit naše know-how do všech stran nebo třeba sbírat reference na naše služby.

Více informací

Více informací

Petra Fialová Manažerka pro finance a produkci


Petra se stará o finance, pořádání seminářů a bezproblémovou podporu dodávání služeb našim klientům. Je to velice ochotný a vstřícný člen týmu a má skvělé organizační schopnosti. Spolupráce s ní je skvělá, protože nezná problém, který by nešel nějak vyřešit.

Více informací

Více informací

Barbora Hartmannová Manažerka PR a komunikace


Bára je kreativec v pravém slova smyslu a s nadšením se vrhá do nových nápadů. Zároveň má skvělý "marketingový čuch" na to, co nejvíce funguje, a schopnost to držet a nepustit. Jako někdo, kdo nese PR firmy, je absolutně na svém místě, protože Báru není možné nemít rád. Připravuje třeba časopis Dobrodružství personalistiky nebo články pro média a pravidelně vás seznamuje s tím, co je u nás nového.

Více informací

Více informací

Johana Ficová Manažerka marketingu


Johana je multifunkční a kreativní bytost. Stará se o propagační materiály, webové stránky, grafiku, spravuje firemní stránky na sociálních sítích, komunikuje přes ně s našimi fanoušky a vytváří inspirativní posty. Vrhla se také do natáčení a stříhání videí, a tak díky ní vznikají nové díly podcastu O lidech, krátké videotipy Nebuď HRrr, reference s klienty a video pozvánky na naše akce. Je to kreativec každým coulem.

Více informací

Více informací

Barbora Berková Asistentka marketingu a PR


Webináře, přednášky, uzavřená setkání, o všechny tyto akce se Barča stará. Kromě toho pomáhá s PR, píše novinky, články a je vždy k ruce marketingovému a PR oddělení. Ochotně pomáhá takzvaně na všech frontách.

Více informací

Více informací

Barbora Vavříčková Asistentka financí a produkce


Barbora je "srdcař" každým coulem. Ještě nikdo ji neviděl bez úsměvu na tváři, a to ani ve chvíli, kdy má práce nad hlavu. Je chodící radost z práce a s tímhle přístupem a zodpovědností jí vlastní chystá a organizuje semináře. K tomu pomáhá v oddělení financí a se spoustou dalších věcí na pobočce v Praze.

Více informací

Náš tým neoficiálně

Ve své práci se snažíme být plně profesionální a pro klienta se roztrhneme. Jsme ale také tým, který se umí bavit, zasmát a rádi spolu trávíme čas i mimo práci. Až tím pro ostatní občas vypadáme jako mimozemšťani. Ale je to prostě tak! Takoví jsme my.

Přidejte se k nám

Mrkněte se, jestli nehledáme právě Vás, nebo nám rovnou napište.