Kdo se o Vás v Performii stará?

Sami se snažíme být důkazem, že vybudovat tým plný "tahounů" a nadšenců není sci-fi! Milujeme svojí práci, i když je to - jako už to tak u práce bývá - někdy náročné.

Podívejte se, kdo všechno je vlastně Performia tým?


Více informací

Lucie Spáčilová Výkonná ředitelka a trenérka seminářů


Již od založení firmy má na starosti vývoj produktů, kvalitu a celkovou expanzi a životaschopnost společnosti. Práci bere jako hru a Performia je tak trochu její dítě.

Více informací

Více informací

Hana Slačálková Trenérka seminářů a Performia partner Čechy


Hanka si personalistiku oblíbila od prvního okamžiku a velmi rychle se stala opravdovým odborníkem na tuto oblast. Její nováčkovské nadšení se jí neztratilo a neustále se s ním vrhá do nové práce. Nejčastěji přednáší o výběru a hodnocení zaměstnanců. Vidět ji přednášet je opravdový koncert někoho, kdo to miluje a zároveň se s účastníky seminářů moc "nemazlí", když ví, že jim to pomůže. K tomu navíc pomáhá firmám v Praze a okolí vybrat ty pravé nebo nastavit fungující personální oddělení.

Více informací

Více informací

Marta Machovská Trenérka seminářů a Performia partner Morava


Marta v Performii pracuje už od roku 2007 a pečuje o více než 80 firem v Brně a okolí. Pro své klienty je velmi důležitým pevným bodem a díky svým zkušenostem z různých oborů a velké ochotě pomáhat dokáže fundovaně pomoci a poradit.

Více informací

Více informací

Iva Schulzová Trenérka seminářů a Performia partner Čechy


Ivě nechybí zapálení pro práci, profesionalita, ale i smysl pro humor, který způsobuje, že spolupráce s ní je často opravdová zábava. Je výborný odborník ve své oblasti, ať už v pomoci klientům v hledání těch nejšikovnějších lidí, nebo v konzultaci a směrování klientů na tu správnou službu. Stará se o klienty v Praze a okolí a je trenérkou speciálních seminářů a tréninků.

Více informací

Více informací

Elena Sklenářová Trenérka seminářů a Performia partner Čechy a Morava


Elena je člověk, kterému musí věci dávat smysl. A když dávají, dá do toho všechno a s vervou se pouští do pomoci svým klientům. Udělala by pro ně cokoliv, jen aby viděla, jak se jim daří stále lépe a lépe a mohla na ně být pyšná. Všechnu svou energii dává do práce s klienty Performia v Čechách i na Moravě. V rámci jejích seminářů tak nikdy nechybí reálné příklady z praxe, na kterých vám nastíní řešení problému.

Více informací

Více informací

Renata Krutská Performia partner Čechy


Pro Renatu je oblast personalistiky něco jako koníček. Ráda lidem věci usnadňuje a otevírá jim nové obzory. Pro své klienty by se rozdala, hlavně aby jim co nejlépe pomohla. Stará se o klienty v Praze a Severních Čechách.

Více informací

Více informací

Alena Janáková Performia partner Morava


Alena má již mnoho zkušeností s prací s lidmi a s personalistikou samotnou. Vždy je ale ochotná naučit se něčemu novému, podívat se z jiného úhlu pohledu a třeba i něco změnit, pokud jí to dává smysl. Stará se o klienty v Brně a okolí s pečlivostí, pochopením a upřímným nasazením.

Více informací

Více informací

Dana Součková Performia partner Čechy


Dana je jedna z těch, kdo ze všeho nejraději pomáhají ostatním zlepšovat věci kolem sebe právě proto, že i ona na sobě hodně pracuje. Když se s ní setkáte, vyzařuje z ní neskutečný klid a zároveň nadšení z toho, co dělá. S láskou se stará o klienty zejména v Plzni a okolí.

Více informací

Více informací

Jana Pivoňková Performia partner Čechy


Jana je regionální partner především pro Liberecký kraj. Sama byla v minulosti manažerkou, a tak ví, jaké situace člověk při vedení lidí může řešit. O své klienty pečuje s obrovským pochopením a pomáhá sestavit nebo vyladit jejich týmy. Ví, že s týmem a jeho jednotlivci je potřeba neustále pracovat ve všech stabilních a rostoucích firmách.

Více informací

Více informací

Kateřina Dobešová Performia partner Morava


Katka pracuje v Performii jako obchodník a konzultant pro Moravu. V Perfomii našla nejen prostor být sama sebou, ale také funkční myšlenky, díky kterým může pomoci svým klientům v nouzi. Katka funguje také jako pevný bod pro své klienty. Kdykoliv mají pocit, že v jejich životech a firmách vládne zmatek, mohou Kačce zavolat a ona jim poskytne oporu i radu, kudy dál.

Více informací

Více informací

Ivana Drábková Performia partner Morava


Iva se s know how Performie poprvé potkala v roce 2003. Jako externí HR v různých firmách ho využívala více než 10 let. Po přestěhování z Brna do Jeseníků se rozhodla, že se chce starat o firmy v Olomouckém a Ostravském kraji. Dál se tak může věnovat tomu, co jí baví, tedy zefektivňovat náborové procesy, zlepšovat zaučování nových lidí a zkvalitňovat spolupráci manažerů a personalistů. A tím vším HR oddělení podpořit v jeho důležitosti.

Více informací

Více informací

Karla Tesařová personální konzultant


Kája pracuje v Performii na pozici personálního konzultanta. Pomáhá našim konzultantům s ověřováním referencí a našim klientům s výběrem kandidátů. Mimo to také pomáhá s péčí o naše licencované klienty. Díky svému zápalu a chuti se učit získala Performia posilu v podobě dalšího srdcaře.

Více informací

Více informací

Lenka Komorousová Manažerka pro podporu licencovaných klientů


Lenka má více než 7 let zkušeností na pozici konzultanta Performia, takže přesně ví, jak v konkrétním případě našim VIP klientům s najímáním či hodnocením zaměstnanců poradit. Celkově velmi ráda pomáhá lidem a nelze si toho při komunikaci s ní nevšimnout. Naši VIP klienti jsou u ní jako v bavlnce.

Více informací

Více informací

Ivana Bugnerová Koordinátorka prodejního týmu Morava


Ivana je velkou oporou našeho brněnského týmu. Má tu pod palcem přípravu seminářů, přednášek a workshopů a také ji uslyšíte, když si budete domlouvat schůzku s některou z našich moravských konzultantek. Ivana je od první chvíle velkou pomocí našeho týmu a navíc všechny úkoly dělá s úsměvem na rtech a dobrou náladou.

Více informací

Více informací

Dara Smreková Podpora obchodu a marketingu


Dara je nadšencem, který si vzal do hlavy, že o tom, jak nejlépe vybírat zaměstnance, bude vědět každá česká firma. A s tímhle rozhodnutím a plným nasazením a úsměvem na rtech naplňuje konzultantům diáře schůzkami s klienty a zároveň pomáhá marketingu šířit naše know-how do všech stran nebo třeba sbírat reference na naše služby.

Více informací

Více informací

Petra Fialová Manažerka pro finance a produkci


Petra se stará o finance, pořádání seminářů a bezproblémovou podporu dodávání služeb našim klientům. Je to velice ochotný a vstřícný člen týmu a má skvělé organizační schopnosti. Spolupráce s ní je skvělá, protože nezná problém, který by nešel nějak vyřešit.

Více informací

Více informací

Barbora Hartmannová Manažerka PR a komunikace


Bára je kreativec v pravém slova smyslu a s nadšením se vrhá do nových nápadů. Zároveň má skvělý "marketingový čuch" na to, co nejvíce funguje, a schopnost to držet a nepustit. Jako někdo, kdo nese PR firmy, je absolutně na svém místě, protože Báru není možné nemít rád. Připravuje třeba časopis Dobrodružství personalistiky nebo články pro média a pravidelně vás seznamuje s tím, co je u nás nového.

Více informací

Více informací

Johana Ficová Manažerka marketingu


Facebook, Instagram, LinkedIn, tam všude se s Johanou můžete spojit. V Performii totiž spravuje firemní stránky na sociálních sítích, komunikuje přes ně s našimi fanoušky a vytváří inspirativní posty. Vrhla se i do stříhání videí, a tak díky ní vznikají nové díly O lidech, nové reference s klienty a video pozvánky. Marketing má pod svými křídly.

Více informací

Více informací

Barbora Berková Asistentka marketingu a PR


Webináře, přednášky, uzavřená setkání, o všechny tyto akce se Barča stará. Kromě toho pomáhá s PR, píše novinky, články a je vždy k ruce marketingovému a PR oddělení. Ochotně pomáhá takzvaně na všech frontách.

Více informací

Více informací

Barbora Vavříčková Asistentka financí a produkce


Barbora je "srdcař" každým coulem. Ještě nikdo ji neviděl bez úsměvu na tváři, a to ani ve chvíli, kdy má práce nad hlavu. Je chodící radost z práce a s tímhle přístupem a zodpovědností jí vlastní chystá a organizuje semináře. K tomu pomáhá v oddělení financí a se spoustou dalších věcí na pobočce v Praze.

Více informací

Více informací

Bára Ledererová Back office asistent


Barča je pevným bodem naší pražské kanceláře, jejíž plynulý chod má na starost. Jako asistentka má velmi různorodou agendu, a tak se v práci nikdy nenudí. Vždy ji ale zastihnete s úsměvem na rtech. Do Performie se Bára přidala proto, že se chtěla více zajímat o svět personalistiky. A jak sama říká, myšlenky Performie jsou jí blízké.

Více informací

Náš tým neoficiálně

Ve své práci se snažíme být plně profesionální a pro klienta se roztrhneme. Jsme ale také tým, který se umí bavit, zasmát a rádi spolu trávíme čas i mimo práci. Až tím pro ostatní občas vypadáme jako mimozemšťani. Ale je to prostě tak! Takoví jsme my.

Přidejte se k nám

Mrkněte se, jestli nehledáme právě Vás, nebo nám rovnou napište.