Podívej se, jak si stojí Performia v hodnocení od svých zaměstnanců na stránkách jobinsider.cz.

Kariéra v Performii

Soustředíme se i na budování vlastního týmu, pojď pracovat s námi.
Možná hledáme právě tebe!


Performia tým vyhlíží jaro

7 věcí, které musíš vědět dříve, než se k nám přidáš

 1. U nás uspějí jen ti doposud úspěšní.

 2. Je důležité, abys práci dělal/a srdcem.

 3. V týmu se maximálně podporujeme.

 4. Naše pracovní tempo je opravdu vysoké, především nám záleží na výsledcích.

 5. Směrnici „Vždy dodáme, co jsme slíbili“ dodržujeme nejen vůči klientům, ale i vůči kolegům.

 6. Na spolupracovníky klademe vysoké nároky, díky tomu se pak stávají kompetentními odborníky, které uznávají firmy z nejrůznějších branží.

 7. Máme know-how, díky kterému se zkvalitnila oblast personálu ve stovkách českých firem. Tuto technologii však mohou dodávat pouze kompetentní pracovníci, i z toho důvodu máme pravidelné kvalifikace.


Pozice, které v tuto chvíli obsazujeme


REGIONÁLNÍ PARTNER (OBCHODNÍK)

Chceš přinášet klientům hmatatelný užitek?
Toužíš po samostatné práci a chceš přitom být členem týmu,
kde jsou si lidé vždy vzájemně ochotní pomoci?
Vždy sis troufal/a na administrativní pozice, ale přesto tě napadlo, že máš na víc?
A už dnes máš výborné výsledky ve svém dosavadním konání?

(Lhostejno na jaké pozici, obchodníci však mají výhodu.)

Pokud ano, pak možná hledáme právě tebe!
 

Náplní tvé práce budou schůzky s klienty, a podle zjištění jejich stávající situace určení dalších kroků pro zlepšení jejich personální oblasti. Chceme, aby šéfové a majitelé firem měli méně vrásek způsobených nefunkčním personálem. Pomůžeš nám s tím?

  Nejen, že budeš obchodovat, navíc po absolvování intenzivního tréninku budeš poskytovat samostatné poradenství v oblastech najímání personálu a budování stávajícího týmu. Staneš se odborníkem v oblasti HR, na kterého se klienti s důvěrou obrací.

POZOR! Tato práce je tvrdá a náročná! Budeš si muset vybudovat svou klientelu. A navíc se budeš první měsíce věnovat nejen obchodu, ale i své kvalifikaci, aby se z tebe stal samostatný plně kompetentní konzultant, který dokáže poradit klientům v každé situaci.

     Pro tuto práci ti nesmí chybět následující

 • dobré výsledky z předchozích aktivit (práce, brigáda, praxe),
 • touha prosadit se v obchodě a personalistice,
 • potřeba posouvat sebe a své okolí neustále vpřed,
 • uživatelská znalost práce na PC a řidičský průkaz sk. B.

Těšíme se na člověka, který je ochotný na sobě neustále pracovat a zlepšovat se, a který potřebuje, aby jeho práce měla smysl. Takové osobě nabízíme nápaditou práci, samostatnost a důvěru. Těšit se také můžete na prima kolegy. Za skvěle odvedenou práci tě samozřejmě náležitě oceníme.

Místo výkonu práce: Praha či Brno

Chceš-li dostat příležitost ukázat, co v tobě je, a pořádně „roztáhnout křídla“, moc rádi ti to umožníme!
Kontaktuj nás přes formulář níže – my odpovíme každému.


Pravidelně také pomáháme našim klientům s výběrem zaměstnanců do jejich týmů. Pokud tě nezaujala některá z našich pozic, můžeš se podívat SEM, jaké další ještě obsazujeme.

Zaujala tě možnost být součástí Performia týmu, ale nejsi si jistý/á, jestli uvedená pozice je pro tebe? Nevadí! Prostě nám napiš a třeba spolu najdeme způsob, jak spolupracovat.

Zaujala tě možnost být součástí Performia týmu?

Po vyplnění formuláře tě budeme kontaktovat, co nejdříve to bude možné,
a pošleme ti některé naše dotazníky k vyplnění.

Těšíme se na komunikaci s tebou.

Jak naložíme s Vašimi údaji?

Vyrazujeme si právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu. 

Poskytnutím svých osobních údajů na základě uveřejněného inzerátu dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v databázi pro účely tohoto a případně dalších výběrových řízení na volná místa, která v daný moment souběžně probíhají. Tento souhlas je platný pouze po dobu trvání výběrového řízení na danou pozici a následující 2 měsíce pro případ, že by původní výběrové řízení bylo neúspěšné.

Informace pro účastníky výběrového řízení:

 • Vaše osobní údaje poskytnuté v rámci výběrového řízení jsou zpracovávány kvalifikovaným a pověřeným členem personálu naší společnosti. Tyto údaje se vždy nachází na zabezpečeném místě, aby nedošlo k úniku informací.

 • Vámi poskytnuté údaje uchováváme v databázi pouze po dobu výběrového řízení a následující 2 měsíce po ukončení výběrového řízení pro případ, že by původní výběrové řízení nebylo úspěšné, abychom Vás případně mohli oslovit s obnovenou nabídkou práce.

 • Po uplynutí dvouměsíční doby po ukončení výběrového řízení jsou všechny Vámi poskytnuté údaje v tištěné podobě okamžitě skartovány a údaje v elektronické podobě jsou vymazány ze všech firemních systémů a databází. Pokud jste tedy vyplňoval/a dotazníky pracovního či osobnostního potenciálu, nejsou z naší strany již dohledatelné.

 • Pokud si přejete, abychom si Vaše údaje ponechali pro případnou budoucí spolupráci, napište nám svůj písemný souhlas do poznámky formuláře níže, ten si s Vámi následně ještě potvrdíme.