Performia si na stránkách jobinsider.cz  v hodnocení od svých zaměstnanců nestojí vůbec zle.

Kariéra v Performii

Soustředíme se i na budování vlastního týmu, pojď pracovat s námi.
Možná hledáme právě tebe!


Performia tým vyhlíží jaro

7 věcí, které musíš vědět dříve, než se k nám přidáš

 1. U nás uspějí jen ti doposud úspěšní.

 2. Je důležité, abys práci dělal/a srdcem.

 3. V týmu se maximálně podporujeme.

 4. Naše pracovní tempo je opravdu vysoké, především nám záleží na výsledcích.

 5. Směrnici „Vždy dodáme, co jsme slíbili“ dodržujeme nejen vůči klientům, ale i vůči kolegům.

 6. Na spolupracovníky klademe vysoké nároky, díky tomu se pak stávají kompetentními odborníky, které uznávají firmy z nejrůznějších branží.

 7. Máme know-how, díky kterému se zkvalitnila oblast personálu ve stovkách českých firem. Tuto technologii však mohou dodávat pouze kompetentní pracovníci, i z toho důvodu máme pravidelné kvalifikace.


Jak vlastně probíhá výběrové řízení v Performii a proč nám to někdy trvá trochu déle? Právě o tom napsala naše výkonná ředitelka, Lucie Spáčilová, článek. 


Pozice, které v tuto chvíli obsazujeme

KONZULTANT pro Prahu


KONZULTANT pro Prahu

Pomoz nám ukázat, že výběr lidí není jenom tipovačka! Zrovna hledáme konzultanta do Prahy!

Jsme banda srdcařů, které práce baví a dává jim smysl. A to je přesně i to, co učíme české firmy! Chceme, aby každý šéf měl svůj tým snů, který táhne za jeden provaz. Děláme to primárně cestou školení majitelů společností, vedoucích pracovníků a personalistů. Také ale poskytujeme unikátní know-how pro rozpoznání skutečného pracovního potenciálu. Hodnocení lidí podle životopisu u nás patří do minulého století. Jsme zastánci toho, že se šikovný pracovitý člověk se zápalem pro věc dokáže spoustu věcí naučit.

Vidíš to stejně jako my? V tom případě jsme na dobré cestě! Rádi bychom totiž mezi sebe přijali někoho, kdo:  

 • má zájem o oblast HR a touhu se v ní prosadit.
 • se může pochlubit skvělými výsledky v předchozích aktivitách (práce, brigáda, praxe).
Obchodní tým Performia
Náš tým konzultantů, kterého se staneš součástí.

Co tě u nás čeká?

Budeš našim seniorním kolegům pomáhat s realizací personální projektů. Například se můžeš těšit na:

 • prověřování pracovního potenciálu kandidátů či stávajících zaměstnanců.
 • vedení výběrových řízení pro naše klienty a doporučování těch nejlepších uchazečů s potenciálem.

Jak budeš nabírat potřebné zkušenosti, vrhneš se do terénu, a začneš samostatně pomáhat ve firmách posouvat jejich oblast personalistiky na novou vyšší úroveň. 

Opravdu nepotřebujeme, abys měl/a zkušenosti z HR! O tvou kvalifikaci se postaráme. Uděláme z tebe odborníka v oblasti personalistiky. Naši konzultanti jsou zkušení rádci v oblasti lidských zdrojů, kteří publikují odborné články. Někteří i vystupují na konferencích po celé ČR.

Je to pro tebe výzva? V tom případě nám dej o sobě vědět!

Těšíme se!


Pravidelně také pomáháme našim klientům s výběrem zaměstnanců do jejich týmů. Pokud tě nezaujala některá z našich pozic, můžeš se podívat SEM, jaké další ještě obsazujeme.

Zaujala tě možnost být součástí Performia týmu, ale nejsi si jistý/á, jestli uvedená pozice je pro tebe? Nevadí! Prostě nám napiš a třeba spolu najdeme způsob, jak spolupracovat.

Zaujala tě možnost být součástí Performia týmu?

Po vyplnění formuláře tě budeme kontaktovat, co nejdříve to bude možné,
a pošleme ti některé naše dotazníky k vyplnění.

Těšíme se na komunikaci s tebou.

Jak naložíme s Vašimi údaji?

Vyrazujeme si právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu. 

Poskytnutím svých osobních údajů na základě uveřejněného inzerátu dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v databázi pro účely tohoto a případně dalších výběrových řízení na volná místa, která v daný moment souběžně probíhají. Tento souhlas je platný pouze po dobu trvání výběrového řízení na danou pozici a následující 2 měsíce pro případ, že by původní výběrové řízení bylo neúspěšné.

Informace pro účastníky výběrového řízení:

 • Vaše osobní údaje poskytnuté v rámci výběrového řízení jsou zpracovávány kvalifikovaným a pověřeným členem personálu naší společnosti. Tyto údaje se vždy nachází na zabezpečeném místě, aby nedošlo k úniku informací.

 • Vámi poskytnuté údaje uchováváme v databázi pouze po dobu výběrového řízení a následující 2 měsíce po ukončení výběrového řízení pro případ, že by původní výběrové řízení nebylo úspěšné, abychom Vás případně mohli oslovit s obnovenou nabídkou práce.

 • Po uplynutí dvouměsíční doby po ukončení výběrového řízení jsou všechny Vámi poskytnuté údaje v tištěné podobě okamžitě skartovány a údaje v elektronické podobě jsou vymazány ze všech firemních systémů a databází. Pokud jste tedy vyplňoval/a dotazníky pracovního či osobnostního potenciálu, nejsou z naší strany již dohledatelné.

 • Pokud si přejete, abychom si Vaše údaje ponechali pro případnou budoucí spolupráci, napište nám svůj písemný souhlas do poznámky formuláře níže, ten si s Vámi následně ještě potvrdíme.