PERFORMIA - 1. místo v žebříčku zaměstnanci nejlépe hodnocených firem roku 2019 podle vimvic.cz

Na stránkách jobinsider.cz si Performia v hodnocení od svých zaměstnanců taky nestojí vůbec zle.

Kariéra v Performii

Soustředíme se i na budování vlastního týmu, pojď pracovat s námi.
Možná hledáme právě tebe!


Performia tým vyhlíží jaro

7 věcí, které musíš vědět dříve, než se k nám přidáš

 1. U nás uspějí jen ti doposud úspěšní.

 2. Je důležité, abys práci dělal/a srdcem.

 3. V týmu se maximálně podporujeme.

 4. Naše pracovní tempo je opravdu vysoké, především nám záleží na výsledcích.

 5. Směrnici „Vždy dodáme, co jsme slíbili“ dodržujeme nejen vůči klientům, ale i vůči kolegům.

 6. Na spolupracovníky klademe vysoké nároky, díky tomu se pak stávají kompetentními odborníky, které uznávají firmy z nejrůznějších branží.

 7. Máme know-how, díky kterému se zkvalitnila oblast personálu ve stovkách českých firem. Tuto technologii však mohou dodávat pouze kompetentní pracovníci, i z toho důvodu máme pravidelné kvalifikace.


Jak vlastně probíhá výběrové řízení v Performii a proč nám to někdy trvá trochu déle? Právě o tom napsala naše výkonná ředitelka, Lucie Spáčilová, článek. 


Pozice, které v tuto chvíli obsazujeme

OBCHODNÍK & KONZULTANT pro Prahu a okolí


OBCHODNÍK & KONZULTANT (junior) pro Prahu

Naši pražští senior konzultanti pro Performii pracují 5 a více let. Někteří se ale personalistice věnují třeba přes 10 let. Díky tomu jsou v této oblasti naprostí profíci, na které se klienti vždy s důvěrou obrací. Dokazují to stovky spokojených zákazníků. 

Nyní k sobě hledají parťáka, kterého postupně zasvětí do tajů personalistiky a vedení obchodních jednání. Moc se těší až své bohaté zkušenosti předají osobě, která:  

 • miluje denní komunikaci s lidmi.
 • se chce prosadit v oblasti personalistiky.
 • potřebuje dělat smysluplnou práci s hodnotnými výsledky.

Co tě u nás čeká?

Budeš chodit s našimi seniorními kolegy na obchodní jednání a pomáhat jim s dodáváním personálních projektů. Na čas se staneš jejich asistentem. S nabírajícími zkušenostmi začneš fungovat samostatně a budou ti přidělováni noví potenciální klienti. Obchodních příležitostí totiž máme mnoho a nestíháme je odbavovat tak rychle, jak bychom si přáli.

Tvým cílem bude zlepšování personální situace ve firmách různých velikostí a napříč všemi obory. Chceme, aby každý vedoucí měl tým, na který může být pyšný.

Už se těšíme na někoho, kdo:

 • chce konečně dostat šanci ukázat, co v něm je.
 • má zájem o oblast personalistiky a chce se v ní stát odborníkem.
 • se může pochlubit skvělými výsledky na předchozích pozicích (práce, brigáda, praxe).

Chceš s námi nastartovat svou HR kariéru a stát se součástí skvělé party lidí?

V tom případě nám dej o sobě vědět! Těšíme se!


Pravidelně také pomáháme našim klientům s výběrem zaměstnanců do jejich týmů. Pokud tě nezaujala některá z našich pozic, můžeš se podívat SEM, jaké další ještě obsazujeme.

Zaujala tě možnost být součástí Performia týmu, ale nejsi si jistý/á, jestli uvedená pozice je pro tebe? Nevadí! Prostě nám napiš a třeba spolu najdeme způsob, jak spolupracovat.

Zaujala tě možnost být součástí Performia týmu?

Po vyplnění formuláře tě budeme kontaktovat, co nejdříve to bude možné,
a pošleme ti některé naše dotazníky k vyplnění.

Těšíme se na komunikaci s tebou.

Jak naložíme s Vašimi údaji?

Vyrazujeme si právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu. 

Poskytnutím svých osobních údajů na základě uveřejněného inzerátu dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v databázi pro účely tohoto a případně dalších výběrových řízení na volná místa, která v daný moment souběžně probíhají. Tento souhlas je platný pouze po dobu trvání výběrového řízení na danou pozici a následující 2 měsíce pro případ, že by původní výběrové řízení bylo neúspěšné.

Informace pro účastníky výběrového řízení:

 • Vaše osobní údaje poskytnuté v rámci výběrového řízení jsou zpracovávány kvalifikovaným a pověřeným členem personálu naší společnosti. Tyto údaje se vždy nachází na zabezpečeném místě, aby nedošlo k úniku informací.

 • Vámi poskytnuté údaje uchováváme v databázi pouze po dobu výběrového řízení a následující 2 měsíce po ukončení výběrového řízení pro případ, že by původní výběrové řízení nebylo úspěšné, abychom Vás případně mohli oslovit s obnovenou nabídkou práce.

 • Po uplynutí dvouměsíční doby po ukončení výběrového řízení jsou všechny Vámi poskytnuté údaje v tištěné podobě okamžitě skartovány a údaje v elektronické podobě jsou vymazány ze všech firemních systémů a databází. Pokud jste tedy vyplňoval/a dotazníky pracovního či osobnostního potenciálu, nejsou z naší strany již dohledatelné.

 • Pokud si přejete, abychom si Vaše údaje ponechali pro případnou budoucí spolupráci, napište nám svůj písemný souhlas do poznámky formuláře níže, ten si s Vámi následně ještě potvrdíme.