Performia si na stránkách jobinsider.cz  v hodnocení od svých zaměstnanců nestojí vůbec zle.

Kariéra v Performii

Soustředíme se i na budování vlastního týmu, pojď pracovat s námi.
Možná hledáme právě tebe!


Performia tým vyhlíží jaro

7 věcí, které musíš vědět dříve, než se k nám přidáš

 1. U nás uspějí jen ti doposud úspěšní.

 2. Je důležité, abys práci dělal/a srdcem.

 3. V týmu se maximálně podporujeme.

 4. Naše pracovní tempo je opravdu vysoké, především nám záleží na výsledcích.

 5. Směrnici „Vždy dodáme, co jsme slíbili“ dodržujeme nejen vůči klientům, ale i vůči kolegům.

 6. Na spolupracovníky klademe vysoké nároky, díky tomu se pak stávají kompetentními odborníky, které uznávají firmy z nejrůznějších branží.

 7. Máme know-how, díky kterému se zkvalitnila oblast personálu ve stovkách českých firem. Tuto technologii však mohou dodávat pouze kompetentní pracovníci, i z toho důvodu máme pravidelné kvalifikace.


Jak vlastně probíhá výběrové řízení v Performii a proč nám to někdy trvá trochu déle? Právě o tom napsala naše výkonná ředitelka, Lucie Spáčilová, článek. 


Pozice, které v tuto chvíli obsazujeme

KONZULTANT (junior) pro Prahu


KONZULTANT (junior) pro Prahu

Pomoz nám ukázat, že výběr lidí není jenom tipovačka! Zrovna hledáme Junior HR konzultanta do Prahy!

Jsme banda srdcařů, které práce baví a dává jim smysl. A to je přesně i to, co učíme české firmy! Chceme, aby každý šéf měl svůj tým snů, který táhne za jeden provaz. Děláme to primárně cestou školení majitelů společností, vedoucích pracovníků a personalistů. Také ale poskytujeme unikátní know-how pro rozpoznání skutečného pracovního potenciálu. Hodnocení lidí podle životopisu u nás patří do minulého století. Jsme zastánci toho, že se šikovný pracovitý člověk se zápalem pro věc dokáže spoustu věcí naučit.

Vidíš to stejně jako my? V tom případě jsme na dobré cestě! Rádi bychom totiž mezi sebe přijali někoho, kdo:  

 • má zájem o oblast HR a touhu se v ní prosadit.
 • se může pochlubit skvělými výsledky v předchozích aktivitách (práce, brigáda, praxe).

Co tě u nás čeká?

Budeš našim seniorním kolegům pomáhat s realizací personální projektů. Např. se můžeš těšit na:

 • prověřování pracovního potenciálu kandidátů či stávajících zaměstnanců.
 • vedení výběrových řízení pro naše klienty a doporučování těch nejlepších uchazečů s potenciálem.

Opravdu nepotřebujeme, abys toto všechno uměl/a! O tvou kvalifikaci se postaráme… Uděláme z tebe odborníka v oblasti personalistiky. Naši senioři jsou pro své klienty zkušenými rádci v oblasti lidských zdrojů, kteří publikují odborné články. Někteří i vystupují na konferencích po celé ČR.

Je to pro tebe výzva? V tom případě nám dej o sobě vědět!

Těšíme se!


Pravidelně také pomáháme našim klientům s výběrem zaměstnanců do jejich týmů. Pokud tě nezaujala některá z našich pozic, můžeš se podívat SEM, jaké další ještě obsazujeme.

Zaujala tě možnost být součástí Performia týmu, ale nejsi si jistý/á, jestli uvedená pozice je pro tebe? Nevadí! Prostě nám napiš a třeba spolu najdeme způsob, jak spolupracovat.

Zaujala tě možnost být součástí Performia týmu?

Po vyplnění formuláře tě budeme kontaktovat, co nejdříve to bude možné,
a pošleme ti některé naše dotazníky k vyplnění.

Těšíme se na komunikaci s tebou.

Jak naložíme s Vašimi údaji?

Vyrazujeme si právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu. 

Poskytnutím svých osobních údajů na základě uveřejněného inzerátu dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v databázi pro účely tohoto a případně dalších výběrových řízení na volná místa, která v daný moment souběžně probíhají. Tento souhlas je platný pouze po dobu trvání výběrového řízení na danou pozici a následující 2 měsíce pro případ, že by původní výběrové řízení bylo neúspěšné.

Informace pro účastníky výběrového řízení:

 • Vaše osobní údaje poskytnuté v rámci výběrového řízení jsou zpracovávány kvalifikovaným a pověřeným členem personálu naší společnosti. Tyto údaje se vždy nachází na zabezpečeném místě, aby nedošlo k úniku informací.

 • Vámi poskytnuté údaje uchováváme v databázi pouze po dobu výběrového řízení a následující 2 měsíce po ukončení výběrového řízení pro případ, že by původní výběrové řízení nebylo úspěšné, abychom Vás případně mohli oslovit s obnovenou nabídkou práce.

 • Po uplynutí dvouměsíční doby po ukončení výběrového řízení jsou všechny Vámi poskytnuté údaje v tištěné podobě okamžitě skartovány a údaje v elektronické podobě jsou vymazány ze všech firemních systémů a databází. Pokud jste tedy vyplňoval/a dotazníky pracovního či osobnostního potenciálu, nejsou z naší strany již dohledatelné.

 • Pokud si přejete, abychom si Vaše údaje ponechali pro případnou budoucí spolupráci, napište nám svůj písemný souhlas do poznámky formuláře níže, ten si s Vámi následně ještě potvrdíme.