REFERENCE: Jak to vidí naši klienti?

V současné době se mezi naše aktivní klienty v ČR řadí více než 600 firem. Oborově i velikostně je mezi nimi téměř celé spektrum, ale jejich společným jmenovatelem je to, že se pořád chtějí posouvat a mít v týmu ty, kteří jim výrazně pomohou.

No... a my jsme na ně náležitě pyšní.

5 156 000

testů už zrealizovali naši klienti po celém světě v online systému

1115

českých firem už na vlastní kůži vyzkoušelo naše služby

4 650

lidí již absolvovalo naše semináře a stále k nim přibývají noví

Dlouhodobá spolupráce

Marcel Klaus
zakladatel a majitel společnosti KLAUS Timber a.s.

„Se společností Performia spolupracujeme od roku 2005. Pro zajímavost od roku 2005 do současnosti jsme se, co se týče počtu lidí, zpětinásobili. Performii jsem vyzkoušel na základě doporučení a na úrovni licenční spolupráce fungujeme od roku 2015. Dneska jsem rád, že licenční spolupráci máme, je to v naší velikosti velmi příjemný nástroj na rozhodování.“

Semináře

Eva Rademacherová
HR Assistent a Office Manager ve spol. HBO Europe s.r.o.

"Díky bohu za paní trenérku Evu, která dokáže udržet skvěle pozornost. Neměla jsem žádné okamžiky nudy, nebo že bych chtěla jít domů, právě naopak.
Odnáším si spoustu nových věcí, myslím si, že bude ještě dlouho trvat, než to člověk zpracuje, mám tisíce nápadů, jak by se to dalo použít."

Online nástroje Performia

Jana (Pícková) Jáčová
majitelka a ředitelka společnosti Účetnictví on-line, s.r.o.

„Online testy nám zaměstnance odhalí tak, že víme, s kým máme pohovor, a když se nemůžeme rozhodnout, konzultantka v Performii je nám k dispozici a vždy poradí. Když vybíráme zaměstnance s nástroji od Performie, víme, že se k nám hodí. Máme určitě větší jistotu. To období před tím, kdy jsme nabírali nějakého zaměstnance, byla taková sázka do loterie.“

Naši trenéři

František Hlaváč
majitel a ředitel společnosti CFH Group, a.s.

"Seminář "Jak vytvořit a udržet skvělý tým" byl výborný. Lektorkou semináře byla mladá dáma Hanka Hladká (Slačálková), přístup Hanky byl výborný, osvěžující. Je vidět, že má za sebou spoustu zkušeností a že udělala spoustu výběrových řízení a má výbornou formu, jak komunikuje své zkušenosti s námi a nechává proudit diskuzi.

Konference

Vladislav Polášek
výkonný ředitel společnosti Karel Kaňák, s.r.o.

"Ve firmě řešíme nábor nových lidí a dnes jsme se utvrdili v tom, že i když je těch lidí míň, tak obecně těch šikovných je stále dost. Utvrdili jsme se v tom, že jdeme správnou cestou a že nechceme dělat kompromisy.
I když ty lidi nebudeme mít hned, ale budeme je mít třeba za měsíc, nebo o měsíc později."

Budování týmu

Libor Sedláček
spolumajitel a marketingový ředitel GUMEX, spol. s r.o.

"Kdybych měl vzpomenout nějakou konkrétní situaci, kdy nám Performia pomohla, tak bych řekl, že to bylo konkrétních situací tolik, kolik jsme od té doby najali lidí.

Máme ve firmě komunitu, a jsou to lidi, kteří k sobě pasují, a to bychom bez Performie nedokázali."


Inspirujte se rozhovory s našimi úspěšnými klienty

Šárka Marčíková: Bez spolupráce s managementem by to nešlo


„Nečekala jsem, že by to mohlo vyjít,“ říká dnes Šárka Marčíková o tom, jak se jí podařilo získat místo personalistky ve společnosti Bonita Group Service s.r.o., kam nastoupila teprve před osmi měsíci bez zkušenosti v oboru. Od té doby už přijala čtrnáct nových lidí včetně obchodníků. Mimo jiné jí to výrazně usnadňuje důkladná příprava a komunikace s managementem. Jak to celé vidí mladá personalistka, která je ve firmě poměrně čerstvě? Právě to je ten pohled, který jsme se vám tentokrát rozhodli přinést.

celý článek

MICHAELA DŽUPINOVÁ: Když přijdete do firmy, poznáte, jaká atmosféra tam panuje, a to je to, co přitahuje konkrétní typ lidí


Michaela Džupinová, ředitelka Realitní kanceláře Pubec, je jednou z velmi úspěšných žen, které jsou ale zároveň ohromně skromné. Nejen že se na pozici ředitelky firmy vypracovala z pozice recepční, ale je již od roku 2008 výraznou oporou celého týmu převážně makléřů, v němž panuje skvělá atmosféra.

celý článek

Jana Poulíková: Lidé dnes hodně dají na doporučení, tak se to snažíme co nejvíce podporovat


Jana Poulíková přiskočila na palubu společnosti AHORN, která dnes nejen na českém trhu udává trendy v oblasti spaní, v listopadu 2007 a od té doby jí na pohovorech prošla rukami dlouhá řada lidí, z nichž velká část ve firmě pořád pracuje. Ač má obrovskou řadu zkušeností, bude se vám možná z rozhovoru zdát, že vše jde tak nějak samo. Nevěřte tomu a čtěte tipy a inspiraci také mezi řádky.

celý článek

Z PRAXE: Jak úspěšné české firmy udržují dobré lidi v týmu?


Tentokrát se s našimi klienty podíváme na to, jak a čím se jim daří udržet v týmu šikovné a výkonné zaměstnance a netradičně se zeptáme i zaměstnanců, co je drží ve firmě, co je motivuje a co naopak jejich motivaci podrývá.

celý článek

Vladislav Polášek: Zaměstnanci jsou klíčovým faktorem úspěchu každé firmy


Vladislav Polášek je prototypem šéfa, kterého by si přála většina zaměstnanců. Prošel ve firmě Karel Kaňák, s.r.o. více pozicemi, a tak poznal, s jakými problémy se lidé na různých pracovištích mohou potýkat. Zároveň si velmi váží svých zaměstnanců a je si vědom toho, že úspěch firmy neleží ve skvěle vypracovaném podnikatelském plánu. V rozhovoru mimo jiné mluvil o tom, jak důležitá je role personalisty ve firmě.

celý článek

Martina Pěčková: Díky Performii jsme si začali uvědomovat důležitost produktivity


Stát se VIP licencovaným klientem Performia není jen tak. Klient musí nejdřívě projít intenzivním pětidenním seminářem, ze kterého jsou 3 dny věnovány jen vyhodnocování našeho U-testu. Ten pak může v rámci licence využívat v plném rozsahu. Ale nebojte se, nehodíme Vás po semináři jen tak do vody. Každý VIP klient má k ruce naší Lenku. Lenka je takový “přítel na telefonu“, který vždy rád poradí a nasměruje správným směrem. Ale dost už teorie, pojďte se podívat na dvourozhovor s naší čerstvou licencovanou klientkou paní Martinou Pěčkovou, personalistkou ze společnosti EURO NÁŘADÍ s.r.o. a Lenkou Komorousovou, podporou pro naše licencované klienty.

celý článek

SVATAVA KOVÁŘOVÁ: Problém nastává, když paní učitelka "učí", namísto aby „naučila“


Ve firmách se věnujeme zejména vzdělávání dospělých, je však důležité si uvědomit, že úspěšnost a chuť se vzdělávat může mít kořeny už v prvních momentech, kdy se člověk něco učil. Právě to si uvědomovala Svatava Kovářová, když zakládala základní a mateřskou školu BASIC. V rozhovoru jsme si mimo jiné povídaly o tom, co způsobuje, že člověk nemá chuť se vzdělávat, jak si vybrat školu pro své dítě, ale i pro sebe nebo na co jako rodič u dětí dohlédnout.

celý článek

Sandra Tomsová: Cílem testování osobnosti není zaměřit se na hledání chyb


Sandra Tomsová je živým příkladem, že s nadšením pro práci se můžete dostat velmi daleko. Ve společnosti KROUŽKY, o.p.s. začala jako lektorka tance, dnes tu působí jako výkonná ředitelka. Její tým je plný srdcařů, které si přitahují hlavně tím, jací jsou. Jak se dívá na testy osobnostního potenciálu a v čem vidí naopak jejich úskalí?

celý článek

ZDENĚK VORÁČEK: Základem pro dobrou motivaci je dobrá komunikace


Zdeněk Voráček, jednatel společnosti Bonett Bohemia, a.s., je pro nás jedním z těch, kdo mají – možná trochu zvláštně řečeno –„zdravý pohled na věc“, díky kterému ale častokrát přitahuje ty správné lidi. Protože jsme mu s výběrem nejednou pomáhali, víme to z vlastní zkušenosti. Ačkoli působí ve velmi specifickém oboru, nedostatkem kvalitních lidí netrpí.

celý článek

Gabriela Prudilová: Celý „ozdravný proces“ firmy odstartoval personální audit


Když cítíte, že se ve firmě věci nehýbou tak dobře, jak by mohly, pomůže jen rozhodnutí pustit se do změn, které možná v prvních chvílích nebudou příjemné. Přesně to moc dobře věděli ve firmě působící v oblasti strojírenství SCHUNK Intec s.r.o., jednoho z našich odvážných a úspěšných klientů.

celý článek

Gumex: Rodinná firma z pohledu 3 generací


Společnost Gumex je rodinnou firmou v tom pravém slova smyslu. K zakladateli Janu Sedláčkovi se postupně přidaly všechny tři jeho děti, které ji v současné době spolu s ním vedou. Jejich firma expanduje, vzkvétá a skvělá týmová atmosféra je v ní znát na první pohled.

celý článek

David Vodehnal - Když může pracovník ovlivnit chod firmy, nemá potřebu hledat si nové zaměstnání


Za 3 roky působení na pozici jednatele navýšil počet zaměstnanců firmy o 23 lidí a od doby jeho nástupu má firma Centec automatika, spol. s.r.o. pravidelně nárůst výroby v průměru o 15 %. Jejich nejlepší lidé jsou ve firmě už více než 15 let. I přesto působí David Vodehnal, jednatel společnosti, velmi skromně a jde mu hlavně o to, aby se firmě a lidem v ní dařilo. Jak zní jeho recept na úspěch?

celý článek

Jiří Halousek: Chtěli jsme, aby setkání s námi byl zážitek od prvního momentu


Je vystudovaný „ajťák“, ale více než tvořit programový kód ho dnes baví vést lidi. Společnost IReSoft založil ve svých 21 letech a dnes je pyšný na to, že funguje, aniž by na něm byla firemní operativa závislá. Před dvěma lety se ve vysoce konkurenčním IT prostředí rozhodl, že nebudou lidi hledat, ale budou si je k sobě přitahovat. Nechte se inspirovat i vy.

celý článek

Martina Ježková: Klíčovými ingrediencemi úspěšné firmy jsou hodnoty, poslání a důvěra


Na maloobchodní firmu mají velmi malé procento fluktuace zaměstnanců a ona na tom má nemalý podíl. O kom je řeč? O Martině Ježkové, HR ředitelce společnosti Tchibo Praha, spol. s r.o.

celý článek

Anna Wimmerová: U-test bereme jako nahlédnutí pod pokličku kandidáta


Firma Elit CZ používá U-test běžně pro všechny pracovní pozice, a jelikož se firma dále rozvíjí, je nutné najímat uchazeče, kteří tento rozvoj podpoří svými zkušenostmi a dovednostmi. Adekvátní chování a jednání člověka v daných zátěžových situacích je velmi důležité pro každou perspektivní firmu. Proto Elit CZ zvolila U-test jako součást každého výběrového řízení. „U-test bereme jako soubor vlastností a dovedností, které člověk může využívat,“ říká HR Coordinator Anna Wimmerová.

celý článek

Chcete se přidat k našim klientům,
ale nevíte, čím začít?

Po vyplnění formuláře Vás budeme kontaktovat, co nejdříve to bude možné,
dáme Vám doplňující informace, případně zodpovíme Vaše otázky.

Těšíme se na komunikaci s Vámi.