Ivana Drábková

Trenérka seminářů a Performia partner Morava

Iva se s know how Performie poprvé potkala v roce 2003. Jako externí HR v různých firmách ho využívala více než 10 let. Po přestěhování z Brna do Jeseníků se rozhodla, že se chce starat o firmy v Olomouckém a Ostravském kraji. Dál se tak může věnovat tomu, co jí baví, tedy zefektivňovat náborové procesy, zlepšovat zaučování nových lidí a zkvalitňovat spolupráci manažerů a personalistů. A tím vším HR oddělení podpořit v jeho důležitosti.

Měřítko mého úspěchu jako konzultanta personalistů a manažerů je to, že se dané firmě daří lépe ve smyslu dosahovaných výsledků a jejich lidem ve smyslu zlepšení vzájemné komunikace, lepší nálady a efektivnější spolupráce s kolegy.

Iva s kolegyní Renatou Krutskou na jednom z firemních vánočních večírků. 

Iva je velmi energická bytost, která nezkazí žádnou legraci a do všeho jde s velkým zápalem a dokáže pro věc nadchnout i všechny kolem sebe. K firmám, o které pečuje, přistupuje, jako by byly její vlastní.  Dokáže zaujmout pohled nejen majitele firmy, ale i manažerů a personalistů. Díky tomu umí pomoci s řešením různorodých situací v týmech.

V roce 2022 přijala do 3 firem, pro které dělala externí nábor, 63 produktivních operátorů, skladníků a manuálních dělníků.

Absolvovala schůzky v již více něž 800 firmách.

Vyškolila 3000 lidí v oblasti mezilidských vztahů a emocí.

Již 3. rok vyhodnocuje průměrně 25 osobnostních testů měsíčně.

Za 8 let přijala nebo etablovala 15 lidí do role HR podle knowhow Performie. Tito lidé jsou ve firmách do dnes a jsou velmi úspěšní.

Co o její práci říkají kolegové

„Ivča pomáhá klientům s obrovskou energií a nasazením. Nenechá je ve štychu a zvládne s nimi vše, co je potřeba. Je velice kompetentní, fungovala dlouho jako krizový personalista a dokázala si poradit i s těžkými oříšky. Svou energii šíří, kudy chodí.“

- Marta Machovská, trenérka seminářů a Performia partner Morava

3 věci, které má na své práci
nejraději

1. Pracovité kandidáty na pohovorech, které mohu doporučit do týmů.
2. Interní audity ve firmách, kdy můžu nabídnout lidem pohled na sebe sama a pomoci jim posunout se.
3. Konzultace s manažery a personalisty, kde pracujeme na konkrétních krocích pro zlepšování produktivity a motivace v týmech.

Ivany Osobní motto

   

Když lidem doopravdy porozumíš, jen tehdy jim umíš pomoci.

Role HR je zvednout byznys skrze lidi. 

Zaměř se na čísla a lidi odejdou, zaměř se na lidi a čísla přijdou. 


Jak se s Ivou spojit?

+420 777 603 016