Lucie Spáčilová byla hostem podcastu Podnikatelská mysl

Ve středu 10. května 2023 vyšla epizoda podcastu Podnikatelská mysl s Lucií Spáčilovou jako hostem. Promluvila o tom, proč je produktivita tak velké téma, jak pomohla covidová krize odhalit rozdíly mezi lidmi a jejich přístupy k práci i o tom, proč je nutné změnit přístup při vedení lidí na dálku a proč nedat u pohovoru na první dojem.


Podnikatelsko-investiční podcast Podnikatelká mysl pod vedením Jana Sušánka má za cíl poskytnout posluchačům debaty s majiteli středních a menších společností o jejich podnikání i cestě k němu.

Mezi inspirativní hosty patří i Lucie Spáčilová, výkonná ředitelka české Performie. V půlhodinové díle Lidé na pohovorech nosí sociální masku, realita je pak často jiná uslyšíte například:  

  • Jak velkým tématem je produktivita?
  • Jak ovlivnila produktivitu doba covidová?
  • Jak změnit přístup vedení lidí na home officu?
  • Jak rozeznat dobrého kandidáta?
  • Proč není dobré spoléhat se na pohovoru na první dojem?

Podcast je dostupný na všech podcastových platformách i na Youtube.com. 

Už posloucháte podcast O lidech s Lucií Spáčilovou?
Začněte dnes! 


Historický první Nebuď HRrr brunch je úspěšně za námi. Jaký byl?


Historicky první Nebuď HRrr brunch s Hankou Slačálkovou proběhl v úterý 11. června a byl naprosto skvělý. Setkání komunity, která se vytvořila kolem našich krátkých videí, přilákalo 19 účastníků. Celé dopoledne bylo naplněno inspirací, živou debatou nad příběhy z praxe, skvělým občerstvením a vynikající kávou.

celý článek

Co se děje v Performii 6-2024


Co se v Performii událo na jaře roku 2024? A co aktuálně hýbe světem managementu a personalistů? To se dozvíte v tomto nabitém shrnutí.

celý článek

Konference 2024 je za námi


Největší akce roku 2024 je za námi. Konference na téma Vybudujte vítezný tým hostila více než 180 účastníků. Proběhla i oslava 20. výročí Performie v České Republice.

celý článek

Co se děje v Performii 3-2024


Co se v Performii událo na začátku roku 2024? A co aktuálně hýbe světem managementu a personalistů? To se dozvíte v tomto shrnutí.

celý článek