Lucie Spáčilová byla hostem podcastu Podnikatelská mysl

Ve středu 10. května 2023 vyšla epizoda podcastu Podnikatelská mysl s Lucií Spáčilovou jako hostem. Promluvila o tom, proč je produktivita tak velké téma, jak pomohla covidová krize odhalit rozdíly mezi lidmi a jejich přístupy k práci i o tom, proč je nutné změnit přístup při vedení lidí na dálku a proč nedat u pohovoru na první dojem.


Podnikatelsko-investiční podcast Podnikatelká mysl pod vedením Jana Sušánka má za cíl poskytnout posluchačům debaty s majiteli středních a menších společností o jejich podnikání i cestě k němu.

Mezi inspirativní hosty patří i Lucie Spáčilová, výkonná ředitelka české Performie. V půlhodinové díle Lidé na pohovorech nosí sociální masku, realita je pak často jiná uslyšíte například:  

  • Jak velkým tématem je produktivita?
  • Jak ovlivnila produktivitu doba covidová?
  • Jak změnit přístup vedení lidí na home officu?
  • Jak rozeznat dobrého kandidáta?
  • Proč není dobré spoléhat se na pohovoru na první dojem?

Podcast je dostupný na všech podcastových platformách i na Youtube.com. 

Už posloucháte podcast O lidech s Lucií Spáčilovou?
Začněte dnes! 


Co se děje v Performii 11-2023


Co se v Performii událo na podzim roku 2023? A co aktuálně hýbe světem managementu a personalistů? To se dozvíte v tomto shrnutí.

celý článek

Česká Perfomie je opět zlatá!


Začínáme nový rok a za ten minulý si domů vezeme zlato. Opět jsme to dokázali. Porvali jsme se se všemi ostatními pobočkami Performie International. Všechny jsme je předběhli a po roční pauze opět okupujeme první příčky.

celý článek

Přednášky a webináře. Co pro vás kdy chystáme?


Léto pomalu končí a spolu s ním i Performia rok (jedem od září do září). Uzavíráme, ohlížíme se a hlavně plánujeme. A v plánech samozřejmě nemůžeme vynechat ani naše přednášky a webináře. Proto pro vás máme hned několik termínů, na které se můžete už nyní přihlašovat.

celý článek

Co se děje v Performii 8-2023


Co se v Performii událo během léta roku 2023? A co aktuálně hýbe světem managementu a personalistů? To se dozvíte v tomto shrnutí.

celý článek