Lucie Spáčilová byla hostem podcastu Podnikatelská mysl

Ve středu 10. května 2023 vyšla epizoda podcastu Podnikatelská mysl s Lucií Spáčilovou jako hostem. Promluvila o tom, proč je produktivita tak velké téma, jak pomohla covidová krize odhalit rozdíly mezi lidmi a jejich přístupy k práci i o tom, proč je nutné změnit přístup při vedení lidí na dálku a proč nedat u pohovoru na první dojem.


Podnikatelsko-investiční podcast Podnikatelká mysl pod vedením Jana Sušánka má za cíl poskytnout posluchačům debaty s majiteli středních a menších společností o jejich podnikání i cestě k němu.

Mezi inspirativní hosty patří i Lucie Spáčilová, výkonná ředitelka české Performie. V půlhodinové díle Lidé na pohovorech nosí sociální masku, realita je pak často jiná uslyšíte například:  

  • Jak velkým tématem je produktivita?
  • Jak ovlivnila produktivitu doba covidová?
  • Jak změnit přístup vedení lidí na home officu?
  • Jak rozeznat dobrého kandidáta?
  • Proč není dobré spoléhat se na pohovoru na první dojem?

Podcast je dostupný na všech podcastových platformách i na Youtube.com. 

Už posloucháte podcast O lidech s Lucií Spáčilovou?
Začněte dnes! 


Co se děje v Performii 5-2023


Co se v Performii událo na jaře roku 2023? A co aktuálně hýbe světem managementu a personalistů? To se dozvíte v tomto shrnutí.

celý článek

Konference 2023 je za námi. Jste připraveni vyletět ke hvězdám?


Další konference je za námi. Tentokrát jsme se snažili účastníky připravit na to, jak sestavit a vést tým, se kterým se ke hvězdám poletí jedna báseň.

celý článek

Co se děje v Performii 3-2023


Co se v Performii událo v prvním čtvrtletí roku 2023? A co aktuálně hýbe světem managementu a personalistů? To se dozvíte v tomto shrnutí.

celý článek

Zavařená motivace. Kde se vzala a kdo ji vytvořil?


Někteří z vás už o něm slyšeli, někteří ho od nás dokonce letos na Vánoce i dostali. Řeč je o vánočním dárku pro naše klienty. Tentokrát jsme se totiž rozhodli, že se vzdáme klasických bonboniér, které se ve firmě jednorázově spotřebují. Chtěli jsme pro naše největrnější klienty něco, co je bude provázet co nejdéle, ideálně po celý rok. A tak vznikl nápad na malou sklenici plnou motivace na každý týden v roce.

celý článek