Lucie Spáčilová byla hostem podcastu Podnikatelská mysl

Ve středu 10. května 2023 vyšla epizoda podcastu Podnikatelská mysl s Lucií Spáčilovou jako hostem. Promluvila o tom, proč je produktivita tak velké téma, jak pomohla covidová krize odhalit rozdíly mezi lidmi a jejich přístupy k práci i o tom, proč je nutné změnit přístup při vedení lidí na dálku a proč nedat u pohovoru na první dojem.


Podnikatelsko-investiční podcast Podnikatelká mysl pod vedením Jana Sušánka má za cíl poskytnout posluchačům debaty s majiteli středních a menších společností o jejich podnikání i cestě k němu.

Mezi inspirativní hosty patří i Lucie Spáčilová, výkonná ředitelka české Performie. V půlhodinové díle Lidé na pohovorech nosí sociální masku, realita je pak často jiná uslyšíte například:  

  • Jak velkým tématem je produktivita?
  • Jak ovlivnila produktivitu doba covidová?
  • Jak změnit přístup vedení lidí na home officu?
  • Jak rozeznat dobrého kandidáta?
  • Proč není dobré spoléhat se na pohovoru na první dojem?

Podcast je dostupný na všech podcastových platformách i na Youtube.com. 

Už posloucháte podcast O lidech s Lucií Spáčilovou?
Začněte dnes! 


Co se děje v Performii 3-2024


Co se v Performii událo na začátku roku 2024? A co aktuálně hýbe světem managementu a personalistů? To se dozvíte v tomto shrnutí.

celý článek

V Brně se konal den otevřených dvěří. Jak probíhal?


V pátek 26. ledna naše nové kanceláře v Brně v rámci dne otevřených dveří přivítaly mnoho návštěvníků. Zvaný byl každý, a tak není divu, že bylo na pobočce rušno, veselo a celý den se nesl ve znamená dobré nálady a voňavé kávy doplněné krásným a chutným občerstvením.

celý článek

Co vás čeká s Performií v dalším roce? 


Další rok je za námi. Rok plný seminářů, konferencí, inspirativních setkání a schůzek s našimi klienty. Možná už jste zjistili, že s Performií se nikdy nenudíte. Jinak tomu nebude ani v roce 2024. Přesvědčte se sami, jak nabitý program pro vás na další rok chystáme.

celý článek

Co se děje v Performii 11-2023


Co se v Performii událo na podzim roku 2023? A co aktuálně hýbe světem managementu a personalistů? To se dozvíte v tomto shrnutí.

celý článek