Mezinárodní vyhodnocení je za námi. Jak jsme si v minulém roce vedli?

Jako každý rok, i letos se konala mezinárodní konference Performie International. Setkání tentokrát proběhlo Holandsku, konkrétně v Amsterdamu. Jak už asi víte, Performia působí ve 27 zemích světa a jednotlivé pobočky spolu každoročně soutěží o nejlépe expandující pobočku. A jaké jsme si přivezli ocenění za rok 2021/2022? 


Letos jsme se na mezinárovní konferenci sešli v Amsterdamu. Vyhodnotili jsme společně uplynulý rok, ocenili se za úspěchy a podělili se zase trochu o to, jak se nám v jednotlivých zemích daří. Samotné vyhodnocení úspěchů za uplynulý rok však není jediný zajímavý bod programu. Aby se kolektivy jednotlivých poboček více sblížily, čeká je vždy společný program. Pro tento rok to byl přátelský turnaj v minigolfu.

V rámci připraveného programu se šlo letos dokonce na minigolf.

Krásné přímořské prostředí se sice může podobat dovolené, ale ani tak naše delegace nezahálela a pracovala a plánovala i z Holandska. Samozřejmě nechceme, aby se naše holky upracovaly, a tak jsme rádi, že si vyrazili na pláž a poznávaly krásy Amsterdamu. 

Holky vyrazily na pláž ....

...., ale i do ulic Amsterdamu. 

V závěrečném hodnocení výsledků za uplynulý rok jsme se letos umístili na krásném druhém stříbrném místě. Tímto samozřejmě gratulujeme Kolumbijské pobočce, která nás letos po urputném závěrečném boji předběhla a získala tak v mezinárodní expanzní hře zlato.

Renča, královna prodeje. 

Celkové stříbro však není jediným úspěchem, který nás v Amsterdamu čekal. Naše Renča se umístila na první zlaté příčce v kategorii prodej. Dojemným hodnocením byla i speciální cena právě pro naši, Českou pobočku Performie za to, že inspirujeme ostatní pobočky po celém světě a pomáháme jim tak v jejich růstu. A nás to prostě tolik baví!  

Česká Performia delegace s cenami po vyhodnocení roku 2021/2022.

Děkujeme všem našim klientům, kteří nás do poslední chvíle podporovali a soutěžili s námi. Vrháme se do dalšího boje, ale nejvíce se těšíme, jakým dalším firmám v letošním roce pomůžeme ke skvělému týmu plnému opravdových srdcařů. 

Chete vědět, jak mít tým, který dosáhne svých cílů a vždy vás podpoří? 

Přihlaste se na náš seminář Jak vytvořit a udržet skvělý tým


Co se děje v Performii 12-2022


Co se v Performii událo v listopadu a prosinci 2022? A co aktuálně hýbe světem managementu a personalistů? To se dozvíte v tomto shrnutí.

celý článek

Sešly jsme se v Brně


Pracujeme, soustředíme se, pracujeme a čas letí. Vánoce už jsou za dveřmi a nikdo nechápe, kam ten den za dnem mizí. Ani jsme se nenadáli a další 3 měsíce jsou za námi. A to je čas, kdy se v Performii na chvilku zastavíme, sejdeme se s dobrou náladou a podíváme se na to, jak se nám za ty poslední měsíce dařilo.

celý článek

Rok 2022 byl pro podcast O lidech rokem hostů


Přesto, že zajímavých a aktuálních témat pro náš podcast máme dostatek, rozhodli jsme ho oživit hosty z řad našich klientů a spolupracovníků. Důležitý je totiž také pohled zvenčí a každý nový host přinese do našeho podcastu nové zajímavé téma, nad kterým se společně s Barborou Hartmannovou mohou pozastavit. Pojďme se podívat, koho jste v našem podcastu O lidech mohli v roce 2022 slyšet.

celý článek

Nový e-book je na světě!


Hanka Slačálková pro vás sepsala deset pravidel hladkého onboardingu. Onboarding neboli naloďování nováčka je totiž důležitou fází. V našem e-booku se dozvíte, jak ho co nejrychleji dostat na firemní palubu, aby mohl co nejrychleji začít tvořit. 

celý článek