Mezinárodní vyhodnocení je za námi. Jak jsme si v minulém roce vedli?

Jako každý rok, i letos se konala mezinárodní konference Performie International. Setkání tentokrát proběhlo Holandsku, konkrétně v Amsterdamu. Jak už asi víte, Performia působí ve 27 zemích světa a jednotlivé pobočky spolu každoročně soutěží o nejlépe expandující pobočku. A jaké jsme si přivezli ocenění za rok 2021/2022? 


Letos jsme se na mezinárovní konferenci sešli v Amsterdamu. Vyhodnotili jsme společně uplynulý rok, ocenili se za úspěchy a podělili se zase trochu o to, jak se nám v jednotlivých zemích daří. Samotné vyhodnocení úspěchů za uplynulý rok však není jediný zajímavý bod programu. Aby se kolektivy jednotlivých poboček více sblížily, čeká je vždy společný program. Pro tento rok to byl přátelský turnaj v minigolfu.

V rámci připraveného programu se šlo letos dokonce na minigolf.

Krásné přímořské prostředí se sice může podobat dovolené, ale ani tak naše delegace nezahálela a pracovala a plánovala i z Holandska. Samozřejmě nechceme, aby se naše holky upracovaly, a tak jsme rádi, že si vyrazili na pláž a poznávaly krásy Amsterdamu. 

Holky vyrazily na pláž ....

...., ale i do ulic Amsterdamu. 

V závěrečném hodnocení výsledků za uplynulý rok jsme se letos umístili na krásném druhém stříbrném místě. Tímto samozřejmě gratulujeme Kolumbijské pobočce, která nás letos po urputném závěrečném boji předběhla a získala tak v mezinárodní expanzní hře zlato.

Renča, královna prodeje. 

Celkové stříbro však není jediným úspěchem, který nás v Amsterdamu čekal. Naše Renča se umístila na první zlaté příčce v kategorii prodej. Dojemným hodnocením byla i speciální cena právě pro naši, Českou pobočku Performie za to, že inspirujeme ostatní pobočky po celém světě a pomáháme jim tak v jejich růstu. A nás to prostě tolik baví!  

Česká Performia delegace s cenami po vyhodnocení roku 2021/2022.

Děkujeme všem našim klientům, kteří nás do poslední chvíle podporovali a soutěžili s námi. Vrháme se do dalšího boje, ale nejvíce se těšíme, jakým dalším firmám v letošním roce pomůžeme ke skvělému týmu plnému opravdových srdcařů. 

Chete vědět, jak mít tým, který dosáhne svých cílů a vždy vás podpoří? 

Přihlaste se na náš seminář Jak vytvořit a udržet skvělý tým


Připravujeme přednášku v Ostravě


Další z měst, kde se s námi můžete potkat na naší přednášce Jak efektivně vybírat zaměstnance a nekoupit zajíce v pytli bude Ostrava. Na ostravský dubnový termín se můžete přihlašovat již nyní. Tak na nic nečekejte a zarezervujte si své místo ještě dnes.

celý článek

10 nejčtenějších článků roku 2022 - které to jsou?


Jaké jsou nejčtenější články roku 2022, který byl prvním rokem návratu do „normálu“ po covidových letech. Je možné, že covid změnil smýšlení personalistů, nároky uchazečů i stávajících zaměstnanců a celý trh práce? Rozhodně ano. Podívejme se tedy společně, co jsou nejčtenější témata uplynulého roku.

celý článek

Na další webinář se můžete těšit již v březnu


Někteří naši animaci kára již znáte. Jedná se o schéma, které ukazuje typy jednotlivých lidí, které najdeme v každém týmu. Díky tomuto rozdělení je můžete snáze rozeznat a rozhodnout se, jestli je ve vašem týmu chceme nebo ne. A právě toto schéma a jednotlivé role na káře vysvětlí a popíše Hanka Slačálková v dalším z našich webinářů v březnu.

celý článek

S Performií je pořád na co se těšit! Přesvědčte se sami.


Těšíte se na jaro? My tedy rozhodně ano, a to nejen na teplé jarní sluníčko, květinami provoněný vzduch a prodlužující se dny. S Performií je totiž vždy na co se těšit. Letos na jaře tomu nebude jinak. A proč že si to troufáme tvrdit? Přesvědčte se sami!

celý článek