Přijďte na odbornou přednášku v Jablonci nad Nisou

Po úspěšných přednáškách v Brně a Plzni bude dalším místem pro konání odborné přednášky Jablonec nad Nisou. Pravděpodobně se bude jednat o poslední přednášku v tomto kalendářním roce. Proto pokud chcete nový rok 2023 odstartovat s novým know how v oblasti náboru lidí, máte nyní možnost.


Přednáška se zabývá tím, jak rozeznat produktivní a destruktivní kandidáty a vybrat si z nich pro svůj tým ty nejlepší. Během pár hodin vám Lucie Spáčilová předá spoustu nových a zajímavých informací, které můžete ihned aplikovat do praxe. Všechny informace o tom, jak vytvořit skvělý tým se nám do této přednášky však nevejdou.

Kdy a kde se bude přednáška konat?

Přednáška se bude konat v pondělí 21. listopadu 2022 od 9 do 13 hodin v malém sále Eurocentra Jablonec. 

Přednášku již v Čechách a na Moravě absolvovalo více než 4 000 manažerů a personalistů.

Co se na přednášce dozvíte? 

  • Jaké 4 faktory musíte znát pro jednoznačné rozpoznání vhodnosti kandidáta pro hledanou pozici,
  • čeho se vyvarovat v inzerci, abyste nepřicházeli o šikovné kandidáty,
  • jak se dozvědět pravdu o uchazečích,
  • jaký klíčový faktor ovlivní, zda Váš výběr bude úspěšný,
  • jak urychlit a zefektivnit celé výběrové řízení,
  • co vše se musíte naučit, abyste byli opravdoví "profíci" ve výběru zaměstnanců.

Kdo přednášky povede?

Přednášku povede Lucie Spáčilová, výkonná ředitelka Performie, která přednáší na všechny témata, co vás v souvislosti s HR napadnou. Díky svému dlouholetému působení v oblasti výběru a najímání lidí doplní přednášku o příklady a tipy z praxe.

Přihlaste se na přednášku ještě dnes! 


Co se děje v Performii 12-2022


Co se v Performii událo v listopadu a prosinci 2022? A co aktuálně hýbe světem managementu a personalistů? To se dozvíte v tomto shrnutí.

celý článek

Sešly jsme se v Brně


Pracujeme, soustředíme se, pracujeme a čas letí. Vánoce už jsou za dveřmi a nikdo nechápe, kam ten den za dnem mizí. Ani jsme se nenadáli a další 3 měsíce jsou za námi. A to je čas, kdy se v Performii na chvilku zastavíme, sejdeme se s dobrou náladou a podíváme se na to, jak se nám za ty poslední měsíce dařilo.

celý článek

Rok 2022 byl pro podcast O lidech rokem hostů


Přesto, že zajímavých a aktuálních témat pro náš podcast máme dostatek, rozhodli jsme ho oživit hosty z řad našich klientů a spolupracovníků. Důležitý je totiž také pohled zvenčí a každý nový host přinese do našeho podcastu nové zajímavé téma, nad kterým se společně s Barborou Hartmannovou mohou pozastavit. Pojďme se podívat, koho jste v našem podcastu O lidech mohli v roce 2022 slyšet.

celý článek

Nový e-book je na světě!


Hanka Slačálková pro vás sepsala deset pravidel hladkého onboardingu. Onboarding neboli naloďování nováčka je totiž důležitou fází. V našem e-booku se dozvíte, jak ho co nejrychleji dostat na firemní palubu, aby mohl co nejrychleji začít tvořit. 

celý článek