Na konci března roku 2015 jsme se zapojili do projektu „Young Business – Svou cestou“, který připravila Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP ČR) a který podporuje začínající podnikatele na cestě k úspěchu. Je to tedy už rok, co je toho Performia součástí a jsme na to dostatečně hrdí.
V rámci projektu Svou cestou posíláme každé 2 týdny odborné tipy prostřednictví „Soft skills zpravodaje“ všem začínajícím podnikatelům z tohoto projektu, kteří o to mají zájem. 31. března 2015 jsme poslali první tip a za celý rok až dosud jsme jich poslali již 25.
Věříme, že nejen v rozběhnuté firmě, ale také na začátku jejího fungování je pro začínajícího podnikatele důležité mít kolem sebe ty správné lidi, kteří mu v rozbíhání a expanzi co nejvíce pomohou. A zároveň jsme si vědomi, že natrefí-li právě v začátcích na někoho nesprávného, může ho to od podnikání odradit. A to by bylo opakem toho, co se AMSP ČR snaží podpořit – tedy to, aby se mladí lidé nebáli startovat své vlastní podnikání a věděli, jak na to.
A právě proto jsme se do tohoto projektu před rokem zapojili a chystáme se být jeho součástí nadále – nejen v této formě. Ale o tom již v nějaké z dalších novinek.

Více o projektu Young Business – Svou cestou se dozvíte na www.svou-cestou.cz
Další články
Co se děje v Performii 5-2023
Co se v Performii událo na jaře roku 2023? A co aktuálně hýbe světem managementu a personalistů? To se dozvíte v tomto shrnutí.
celý článekKonference 2023 je za námi. Jste připraveni vyletět ke hvězdám?
Další konference je za námi. Tentokrát jsme se snažili účastníky připravit na to, jak sestavit a vést tým, se kterým se ke hvězdám poletí jedna báseň.
celý článekLucie Spáčilová byla hostem podcastu Podnikatelská mysl
Ve středu 10. května 2023 vyšla epizoda podcastu Podnikatelská mysl s Lucií Spáčilovou jako hostem. Promluvila o tom, proč je produktivita tak velké téma, jak pomohla covidová krize odhalit rozdíly mezi lidmi a jejich přístupy k práci i o tom, proč je nutné změnit přístup při vedení lidí na dálku a proč nedat u pohovoru na první dojem.
celý článekCo se děje v Performii 3-2023
Co se v Performii událo v prvním čtvrtletí roku 2023? A co aktuálně hýbe světem managementu a personalistů? To se dozvíte v tomto shrnutí.
celý článek