V Praze proběhly hned dva workshopy o sociálních sítích pod vedením skvělé trenérky Hany Slačálkové. O čem workshop SOCIÁLNÍ SÍTĚ: Další zdroj Vašich nových kolegů vlastně je, pro koho je vhodný a jaké byly reakce účastníků?
Co se na workshopech SOCIÁLNÍ SÍTĚ: Další zdroj Vašich nových kolegů I. a II. dozvíte?
- Jak založit firemní stránky na nejpoužívanějších sociálních sítích.
- Kde získat sledovatele Vašich stránek a jak s nimi komunikovat.
- Jak přes sociální sítě získat nové kandidáty a jak k tomu využít aktivit Vašich kolegů.
Pro koho jsou workshopy určeny?
Pro všechny, kteří chtějí najít a lépe pochopit další zdroj kandidátů pro své najímání. Zároveň je workshop určen pro všechny, kteří sociální sítě znají, ale ještě neměli čas založit si firemní stránky a sociálním sítím se více věnovat. Máte osobní profil na Facebooku ale dále nevíte, kde začít? Pak je tento workshop přímo pro Vás!
Jak samotní účastníci workshopy zhodnotili?
„Skvělé! Jsem spokojena s obsahem, tipy, triky, školitelka profi a přátelská stejně jako celý kolektiv na školení."
Lucie Kořánová, HR Manažerve společnosti s.Oliver CZ, s.r.o.
„Velmi přínosné, příjemná a profesionální lektorka. Děkuji, budu aplikovat v praxi :).“
Kateřina Wodarczyková, office manager ve společnosti ŘANDA HAVEL LEGAL advokátní kancelář s.r.o.
„Uvolněné, zábavné, poučné a velmi užitečné tipy do budoucna.“
Venuše Martinková, personalistka ve společnosti Fehrer Bohemia s.r.o.
Trenér workshopu: Hana Slačálková
Asistent workshopu: Denisa Hrubešová

Hanka zrovna účastníkům ukazuje praktické ukázky personálního marketingu
Hanka zrovna účastníkům ukazuje praktické ukázky personálního marketingu

Cítíte, že by toto téma mohlo být zajímavé i pro Vaši firmu?
Vyberte si jeden z vypsaných termínů, budeme se na vás těšit.
Další články
Co se děje v Performii 11-2023
Co se v Performii událo na podzim roku 2023? A co aktuálně hýbe světem managementu a personalistů? To se dozvíte v tomto shrnutí.
celý článekČeská Perfomie je opět zlatá!
Začínáme nový rok a za ten minulý si domů vezeme zlato. Opět jsme to dokázali. Porvali jsme se se všemi ostatními pobočkami Performie International. Všechny jsme je předběhli a po roční pauze opět okupujeme první příčky.
celý článekPřednášky a webináře. Co pro vás kdy chystáme?
Léto pomalu končí a spolu s ním i Performia rok (jedem od září do září). Uzavíráme, ohlížíme se a hlavně plánujeme. A v plánech samozřejmě nemůžeme vynechat ani naše přednášky a webináře. Proto pro vás máme hned několik termínů, na které se můžete už nyní přihlašovat.
celý článekCo se děje v Performii 8-2023
Co se v Performii událo během léta roku 2023? A co aktuálně hýbe světem managementu a personalistů? To se dozvíte v tomto shrnutí.
celý článek