Vyhněte se okurkové sezóně. Věnujte léto vzdělávání!

U nás v Performii se žádná "okurková sezóna"* nekoná. Léto je sice čas dovolených a odpočinku, což je rozhodně potřeba. Po návratu z dovolené se však může stát, že jaksi nebudete mít „do čeho píchnout“. Vystupte z řady a věnujte léto vzdělávání. Performia vám s tím pomůže. Budete tak v září o krok před všemi, kdo vyhlásili na léto okurkovou sezónu.


Díky vzdělávání s našimi kurzy si můžete za léto opatřit výrazný náskok do finále roku 2023. Můžete tak být o krok napřed před konkurencí i sami před sebou v porovnání s loňským rokem. My v Performii jsme pro vás připravili ideální půdu v podobě nadupaného programu na celé léto. Vybrat si může opravdu každý. Tak co vy na to? Jdete do toho s námi?

A na co se můžete těšit? 

Znát své lidi je základ pro každého vedoucího. Takže by léto nemohlo být bez našich klíčových seminářů:

Jak vytvořit a udržet skvělý tým

Znáte tajemství, které odlišuje úspěšné týmy od těch ostatních? Pokud ne, vyberte si rovnou termín:

  • 13. a 14. července v Praze

  • 19. a 20. července v Brně

  • 14. a 15. srpna v Praze

Více o semináři najdete tady

Jak se vyznat v lidech a využít jejich potenciál

Získejte jedinečný nadhled, který vám pomůže dosadit na pozici toho pravého uchazeče, porozumět osobnosti člověka nebo vám umožní vést zaměstnance tak, že z nich dostanete opravdu jen to nejlepší: 

  • 21. - 23. srpna v Praze

Více o semináři najdete tady

SPECIALIZOVANÉ SEMINÁŘE, KTERÉ VÁS POSUNOU

Kromě šíření dobrého jména vaší firmy jako zaměstnavatele se v létě můžete dozvědět i mnoho o sobě:

Poznej svůj skutečný potenciál

Chcete doopravdy porozumět lidem a ještě více proniknout do toho, jak je úspěšně a s lehkostí vést? A máte odvahu s tím začít u sebe? Pak je tenhle seminář právě pro vás!

  • 2. a 3. srpna v Praze

Více o semináři najdete tady

Pokud chcete spojit příjemné s užitečným, můžete se k nám připojit i od moře online. Třeba 18. července na online workshop Sociální sítě: Další zdroj Vašich nových kolegů nebo 20. července na webinář Konec náboru podle životopisů.

Více informací o letních i dalších termínech najdete na našem webu v sekci aktuální termíny.

Tak co na to říkáte? Jaké bude vaše léto a kdo bude připraven, až se v září pracovní morálka zeptá, co jste dělali?

*OKURKOVÁ SEZÓNA: Výraz označuje letní období, kdy se děje minimum významných událostí. Výraz jsme do češtiny přejali s největší pravděpodobností z německého výrazu Sauregurkenzeit – „čas kyselých okurek“. Tento pojem se v němčině objevil neporozuměním výrazu córes-jókres-cajt v jidiš, které doslova znamená „čas žalu a pokání“. K této záměně došlo pravděpodobně skrze berlínský dialekt němčiny, kde se výraz v jidiš podobal výslovnosti sousloví Sauere Gurken – „kyselé okurky“. (Zdroj: Wikipedia)

Chcete od nás pravidelně dostávat krátké TIPY A TRIKY z oboru personalistiky? 

Přihlaste se k jejich oběru ještě dnes! 


Česká Perfomie je opět zlatá!


Začínáme nový rok a za ten minulý si domů vezeme zlato. Opět jsme to dokázali. Porvali jsme se se všemi ostatními pobočkami Performie International. Všechny jsme je předběhli a po roční pauze opět okupujeme první příčky.

celý článek

Přednášky a webináře. Co pro vás kdy chystáme?


Léto pomalu končí a spolu s ním i Performia rok (jedem od září do září). Uzavíráme, ohlížíme se a hlavně plánujeme. A v plánech samozřejmě nemůžeme vynechat ani naše přednášky a webináře. Proto pro vás máme hned několik termínů, na které se můžete už nyní přihlašovat.

celý článek

Co se děje v Performii 8-2023


Co se v Performii událo během léta roku 2023? A co aktuálně hýbe světem managementu a personalistů? To se dozvíte v tomto shrnutí.

celý článek

Co se děje v Performii VIP 8-2023


Co se v Performii událo během léta roku 2023 ve světě VIP klientů Performia? A co aktuálně hýbe světem managementu a personalistů? To se dozvíte v tomto shrnutí.

celý článek