Dana Součková

Performia partner Čechy

Dana je jedna z těch, kdo ze všeho nejraději pomáhají ostatním zlepšovat věci kolem sebe právě proto, že i ona na sobě hodně pracuje. Když se s ní setkáte, vyzařuje z ní neskutečný klid a zároveň nadšení z toho, co dělá. S láskou se stará o klienty zejména v Plzni a okolí.

Je pro mne skvělé a inspirující komukoli, kdo má zájem, pomáhat zlepšovat sebe či celý jeho tým.

Dana je známá tím, že se dokáže velmi "nadchnout pro věc". A když se nadchne, málo co ji přinutí přestat. A tak to má i s nadšením pro Performii.

"Miluji věci, které pomáhají a posouvají kupředu. Jednoduchost a přesnost, to jsou nástroje firmy PERFORMIA. A já věřím, že pravé bohatství společností, skutečné jmění firem, je v jejich lidech a v tom, jak jsou sehraní ve skvělý tým," říká o své práci Dana.

Dana věří, že prosperitu a úspěch firmy nikdy není na jednotlivcíh, podle ní tu opravdovou sílu tvoří funkční, vyvážený a dobře sladěný tým lidí „na svých místech“ od vedení až k poslednímu zaměstnanci. A právě proto hrdě s Performií pomáhá svým klientům a jejich týmům, aby se jim dařilo.

Její osobní život je pohyb. Sportuje s rodinou i přáteli a má ráda přírodu – hory, vodu, harmonii a soulad. Neodmítne zmrzlinu, ani práci na zahradě.

Co o její práci říkají klienti?

"S Danou Součkovou spolupracuji skoro dva roky. S její pomocí  se mi podařilo provést reorganizaci školy, neproduktivní zaměstnance vyměnit za podstatně produktivnější. Svými zkušenostmi a radami mi pomáhá nejen v pracovním, ale i osobním životě. Je velice ochotná, mohu jí zavolat prakticky kdykoliv. Naší spolupráce si velice vážím."

Jana Linhartová, ředitelka Akademie hotelnictví a cestovního ruchu - střední škola, s.r.o.

„S Danou se mi spolupracuje výborně. Je to člověk na správném místě. Rozumí své práci a umí profesionálně poradit. Nejvíce si na ní vážím toho, že při našich rozhovorech umí najít "místa, která mne pálí" a nabídne mi vhodné řešení."

Jaroslav Stáňa, jednatel ve společnosti SEAP s.r.o. 

3 věci, které má na své práci
nejraději


1. pomoc
 2. přátelství
3. komunikaci

Dany osobní motto„Otevřete se změnám, ale neztrácejte své vlastní hodnoty." (Dalajláma)


Jak se s Danou spojit?

+420 602 418 666