Elena Sklenářová

Trenérka seminářů a Performia partner Čechy a Morava

Elena je člověk, kterému musí věci dávat smysl. A když dávají, dá do toho všechno a s vervou se pouští do pomoci svým klientům. Udělala by pro ně cokoliv, jen aby viděla, jak se jim daří stále lépe a lépe a mohla na ně být pyšná. Všechnu svou energii dává do práce s klienty Performia v Čechách i na Moravě. V rámci jejích seminářů tak nikdy nechybí reálné příklady z praxe, na kterých vám nastíní řešení problému.

Jsem velice ráda, že mohu pomáhat svým klientům vyhnout se stejným peripetiím, jaké jsem měla já sama.

Elen je známá tím, že se vrhá do každé příležitosti vyzkoušet si něco nového. Se stejnou vervou se vrhá do pomoci firmám v Čechách i na Moravě zlvádat jejich problémy, ať už jsou jakékoli.

"Od prvního zhlédnutí videa “Kára“ jsem byla fascinovaná jednoduchostí a přesností, dokázala jsem toto znázornění ihned aplikovat na firmu, ve které jsem v té době pracovala. Nad každou pozicí na káře se mi začala objevovat jména mých kolegů – těch, co táhnou, co se jen vezou, nebo těch, co celý tým brzdí," popisuje Elena své setkání s Performií.

A protože ze své vlastní zkušenosti ví, jak může jeden člověk kompletně rozložit celý tým, je moc ráda, že dnes může díky Performii pomáhat svým klientům vyhnout se podobným peripetiím, jaké sama zažila.

Elen dělá velkou radost pozorovat, jak se firmy jejích klientů a jejich zaměstnanci posouvají kupředu, jak jsou motivovaní a jak mají stále lepší výsledky.

Svůj volný čas tráví s rodinou a přáteli, ráda sportuje, vzdělává se a poznává nové lidi. Největší relax je pro ni sednout do auta, pustit pohodovou hudbu a jen tak se projet.

Co o její práci říkají klienti

„Dříve jsme řešili nábor nových kolegů do firmy a občas jsme se setkávali s tím, že i když se firma snažila, nebylo to ono. Poté, co nás oslovila Elena a ukázala nám nové možnosti, jsme se začali zabývat personalistikou více do hloubky. Dnes už máme a používáme nástroje firmy Performia a zaměstnáváme lidi, o kterých s jistotou víme, že pro nás budou přínosem a stejný důraz klademe na práci a komunikaci se stávajícími kolegy.

Byla to právě Elen, která nám ukázala nástroje, naučila nás s nimi pracovat a dodala nám odvahu udělat první kroky, jako například rozloučení se s neproduktivními kolegy. Opravdu hodně nás to posunulo. Dnes už se nám dýchá mnohem lépe a těšíme se na další úspěšnou spolupráci."

Gabriela Prudilová, personalistka ve společnosti SCHUNK Intec s.r.o.

„Schůzky s paní Elen patří k mým oblíbeným. Jsou vedeny v příjemném a přátelském duchu. Elen nás vždy "nakopne" tím správným směrem. Jelikož jsme stále nováčky v "performáckém" stylu náboru, jsme moc rádi za její rady. Líbí se mi její nadhled a zkušenosti, kterými snadno rozčísne naše starosti. Děkujeme :-) "

Kateřina Čapáková, personalistka ve společnosti Dudr Tools s.r.o.

3 věci, které má na své práci
nejraději


1. různorodost
2. pomoc
3. úspěch

Eleny osobní mottoWorry about loving yourself, instead of loving the idea of other people loving you.

(Spíše se starejte o to, jak milovat sám sebe, než abyste milovali myšlenku na to, jak vás milují ostatní.)Jak se s Elen spojit?