Jana Pivoňková

Performia partner Čechy

Jana je regionální partner především pro Liberecký kraj. Sama byla v minulosti manažerkou, a tak ví, jaké situace člověk při vedení lidí může řešit. O své klienty pečuje s obrovským pochopením a pomáhá sestavit nebo vyladit jejich týmy. Ví, že s týmem a jeho jednotlivci je potřeba neustále pracovat ve všech stabilních a rostoucích firmách.

S konceptem Performie pomáhám firmám ke stabilitě, růstu a lepšímu pochopení lidí, jejich motivace i potenciálu. Je skvělé být u toho.

Janča je komunikativní a usměvavá, mezi její silné stránky patří schopnost hledat a využívat nové efektivní cesty, které ji dovedou k vytyčenému cíli.

"K Performii mě přitáhla její skvělá služba, která pomáhá všem stabilním i rostoucím firmám na sobě pracovat. Také ochotný a přátelský tým, interní komunikace a firemní kultura, kterou Performia pomáhá zlepšovat také u svých klientů a sama jim jde příkladem," říká Jana o svých začátcích ve firmě.

Nejlepším relaxem je pro Janču čas strávený s rodinou a přáteli. Ráda vyráží za kulturou do divadla nebo na koncerty, a když je pěkné počasí, užívá si ho na procházkách v lesích, horách, u vody, na loukách nebo na chalupě u Jizery. A pokud venku není zrovna hezky, tak se vrhne do výroby šperků ze skla, minerálů, dřeva a keramiky.

Co o její práci říká ředitelka Performie

„Jsem moc ráda, že se k nám Jana připojila. Jako manažer si prošla v minulosti typickými situacemi,  které šéfům ubírají na energii, a dnes po plném tréninku u nás je připravena pomoci šéfům a personalistům v Libereckém kraji. Jana je pracant a vnímavě naslouchající parťák."

Lucie Spáčilová, výkonná ředitelka společnosti PERFORMIA, spol. s r.o.

3 věci, které má na své práci nejraději

1. efekt, který služby Performie mají
2. různorodost práce a komunikace s lidmi
3. přátelští a podporující kolegové

Janino osobní motto


„Pokud si myslíte, že jste příliš malí na to, abyste něco změnili, nikdy jste nebyli v posteli s komárem.“ (Dalajláma)


Jak se s Janou spojit?

+420 721 779 245