Petra Fialová

Manažerka pro finance a produkci

Petra se stará o finance, pořádání seminářů a bezproblémovou podporu dodávání služeb našim klientům. Je to velice ochotný a vstřícný člen týmu a má skvělé organizační schopnosti. Spolupráce s ní je skvělá, protože nezná problém, který by nešel nějak vyřešit.

Cítila jsem potřebu pracovat pro firmu, jejíž účel je smysluplný, a tou Performia je.

Petra spolu s výkonnou ředitelkou Performie Lucií zhodnocují roční statistiky na pravidelné radě vedení. Ač se u toho mračí, statistiky byly skvělé, také díky velké pomoci Petry.

Do společnosti Performia Petra nastoupila po mateřské dovolené. "Více než kdy před tím cítila potřebu pracovat pro firmu, jejíž účel a náplň práce je smysluplný. Toto se mi potvrdilo hned na první konferenci, kde jsem měla možnost vidět a slyšet spousty klientů, kterým naše práce velmi pomáhá, posunuje je kupředu a v mnoha oblastech jim otevírá oči. Jsem tedy velmi ráda, že i já mohu k tomuto svou prací přispívat," říká o svých začátcích Petra, která je významnou součástí týmu už od roku 2014.

V Performii má Petra na starosti hlavně důležité oddělení produkce, a tak dohlíží na to, aby všechny semináře a workhospy proběhly v pořádku, nebo se ke kandidátům našich klientů včas dostaly zaslané dotazníky. Mimo to se stará také o bezchybný chod oddělení financí.

Svůj volný čas tráví především s rodinou, s níž ráda cestuje, jezdí na různé výlety, hory, kola a podobně. Velmi ráda sportuje a v poslední době ji uchvátily Via ferraty – zajištěné cesty. S manželem rádi zajdou do kina, na dobrou večeři či dobré víno.

Co o její práci říkají klienti

„Krása! Děkuji a nemusím nic stornovat, jste skvělá."


Kateřina Pokorná, hlavní účetní ve společnosti fischet automotive systems s.r.o.

3 věci, které má na své práci
nejraději

1. když máme zaplněné semináře a klienti odcházejí nadšení
2. to, že svou prací může pomoci či poradit klientovi nebo někomu z našeho týmu a vyřešit tak něco, s čím si
nevěděl rady
3. když klienti hradí na objednané služby včas a nemusí je urgovat

Petry osobní motto


Všechno jde, když se chce.


Jak se s Petrou spojit?

+420 737 381 755


Co se o ní ještě můžete dozvědět?

Performia slaví 12 let: Jak to vidí Petra Fialová?