Prověření pracovních výsledků

OVĚŘENÍ PRODUKTIVITY PRO DĚLNICKÉ POZICE

Produktivita by měla být základním faktorem pro výběr zaměstnanců. Kandidáti na dělnické pozice vyžadují jasnost, rychlost a jednoduchost. A proto jsme náš dotazník Ověření produktivity upravili tak, aby právě toto splňoval!


Proč použít dotazník na dělnické pozice?

Chcete mít jistotu, že má uchazeč o dělnickou pozici dobrý předpoklad k tomu, že bude ve Vaší firmě dosahovat hodnotých výsledků? Obsazujete právě dělnickou pozici a neumíte se rozhodnout, koho z kandidátů vybrat?

Pak právě tento dotazník potřebujete!


Komu je dotazník určen?
 

Tento dotazník jsme vytvořili na základě praktických zkušeností s výběrem lidí výhradně pro dělnické pozice. Výcházeli jsme z klasického dotazníku Ověření produktivity, který jsme přizpůsobili právě dělnickým pozicím!

Obsazujete-li jiné pozice, využijte dotazník Ověření produktivity.


 Co díky Prověření pracovních výsledků získáte?
 

  • Jistotu, že má (či nemá) Váš kandidát velmi dobré předpoklady mít u Vás hodnotné výsledky.
  • Základní informace také o motivaci kandidátů na dělnické pozice.
  • Větší ochotu kandidátů, kteří nejsou příliš zvyklí dlouho pracovat na počítači.

Co o testování u dělnických pozic říká personální manažerka výrobní společnosti?

Na to, proč vůbec posílat dotazníky k ověření produktivity u dělnických pozic, jsme se zeptali Jany Jedelské, personální manažerky ze společnosti Karel Kaňák, s.r.o.

Eliminujeme tím množství kandidátů, kteří pro nás nejsou zajímaví, a vyvarujeme se pohovorům, které jsou pro nás ztrátou času.

Proč jste se rozhodla dávat dotazníky i dělnickým pozicím?

Protože jsme výrobní společnost a dělníci jsou srdcem celé firmy. Oni jsou ti, kteří produkují, a za jejich kvalitně provedenou práci nám zákazníci platí. Jsou to velmi důležité pozice v naší společnosti a zaslouží si při výběru stejnou péči jako administrativní pracovníci (samozřejmě bez IQ testu či angličtiny).

Hodně nám záleží na tom, abychom na těchto pozicích měli produktivní a „outflow motivované“ pracovníky, kteří za naši firmu dýchají. Dotazníky mi již na začátku pomohou odfiltrovat uchazeče, kteří by tyto podmínky neplnili, a tím šetří můj čas i firemní peníze.

Co vám výsledky dotazníků přinášejí?

Informace o produktivitě a motivaci daných uchazečů. Na osobní schůzku si poté zvu pouze ty, kteří plní naše základní podmínky, díky čemuž ušetřím svůj čas, který můžu věnovat jiným aktivitám.

Jak se vám tento postup osvědčil v praxi?

Velmi. Eliminujeme tím množství kandidátů, kteří pro nás nejsou zajímaví, a vyvarujeme se pohovorům, které jsou pro nás ztrátou času.


Dotazník máme v češtině, slovenštině i angličtině.

Cena jednoho dotazníku je 3 700 Kč bez DPH, při větším počtu je cena výdhonější.

.....................

(Vyhrazujeme si právo odmítnout službu z důvodu plných kapacit.)

Chci o Prověření pracovních výsledků vědět více

Po odeslání formuláře se s Vámi spojíme a zodpovíme všechny Vaše otázky k tomuto dotazníku.

Těšíme se na komunikaci s Vámi.