Linked IN Facebook Twiter
Zavolejte nám: 242 447 688

E-BOOK: 50 plus 1 tip, kde hledat zaměstnance

Objevte 51 konkrétních tipů, kde dnes hledat zaměstnance!

e-book Performia 50 plus 1 tip kde hledat zamestnance

Jestli jste alespoň jednou v poslední době hledali zaměstnance, uričtě jste přišli na to, že dnes už je bohužel téměř naivní myslet si, že stačí vydat inzerát na jednom pracovním serveru, a pak už jen čekat na velké množství kvalitních žádostí. Abyste naopak měli z čeho vybírat a zvýšili tak své šance na skvělého nového pracovníka, potřebujete „zasévat“ mnohem více, než co jste kdy považovali za dostatečné. Takže to, co a kolik sklidíte, se přímo odvíjí od toho, co a kde zasejete.

Určitě není třeba opakovat, že "nedostatek kvalitních kandidátů" je v poslední době mezi firmami téma číslo jedna. Proto jsme se rozhodli rozšířit řady vašich kandidátů tím, že vy rozšíříte řady umístění inzerce a celkové povědomí o tom, že hledáte nové pracovníky. Chceme jednoduše podpořit personalisty a manažery v jejich mnohdy nelehké roli při výběru zaměstnanců.

Na 34 stranách e-booku najdete tipy a inspiraci přímo z výběrových řízení zrealizovaných námi či našimi zákazníky.

Co v e-booku najdete?

  • 50 plus 1 specifický tip, kde hledat zaměstnance a netrápit se tak jejich nedostatkem;
  • desítky konkrétních příkladů z praxe;
  • nejrůznější odkazy přímo na místa, kde můžete potkat ty pravé budoucní kolegy.

Jak získat tento e-book ZDARMA?

Jednoduše! Stačí vyplnit formulář níže a do e-mailu Vám přijdou instrukce k tomu, jak v několika kliknutích stáhnout e-book do svého počítače.

Pokud byste nám nechtěli předat kontaktní informace k marketingovým účelům, můžete nám napsat na finance@performia.cz a e-book si zakoupit. Cena e-booku je 500 Kč včetně DPH.