Linked IN Facebook Twiter
Zavolejte nám: 242 447 688

U-test osobnosti

Co je to U-test?

Je to test osobnosti, pomocí kterého je možno porozumět potenciálu kandidáta a jeho vhodnosti na danou pozici, ale používá se i k testování již přijatých zaměstnanců firmy. V Evropě patří k jednomu z nejvíce používaných.

Proč U-test?

Stalo se Vám někdy, že jste přijali člověka, který měl dostatek praxe, ale práci u vás zcela nezvládl? Je dost možné, že potřeboval jiný typ práce nebo mu nevyhovovala oblast podnikání, které se věnujete.  Na úspěch člověka v určité branži má také vliv, jestli je to typ člověka, co má rád nové výzvy nebo mu vyhovuje stabilní, spíše rutinní, práce. Dokáže pracovat na dlouhodobých projektech nebo za sebou musí velmi rychle vidět výsledky své práce, aby byl spokojený? Na tyto a spoustu dalších otázek Vám odpoví právě U-test.

"U" v názvu testu znamená "understanding", tedy "porozumění", "pochopení" osobnosti.

U-test osobnosti od Performia

Výsledky U-testu vypadají v podobě grafu takto. Podrobné vyhodnocení pak dostanete
od našeho konzultanta nebo se to můžete naučit sami na našich klíčových seminářích.

Jaké Vám dá informace?

Tímto testem zjistíte, jestli daný člověk zvládne práci, na kterou se hlásí a jestli dokáže spolupracovat s ostatními. Další informace, které získáte, jsou, jak s daným člověkem pracovat,  jak ho řídit, na co si dát pozor, jak ho korigovat v práci a jakým způsobem jej rychle zaškolit.

Pro koho jej použít?

Tento test můžete použít při výběru nových pracovníků a také při hodnocení stávajícího personálu.  Hodí se k použití na všechny pozice,  protože vyhodnocení se provádí s přihlédnutím k postu, který  by daný člověk měl zastávat nebo již zastává.

Technické parametry

Test má 200 otázek a časová náročnost je 30 – 50 minut.  Vyplnění testu probíhá on-line, v případě použití na jednodušších pozicích jej lze vyplnit také v papírové podobě.

Cena jednoho testu je 6 700 Kč bez DPH.

Jste soukromá osoba, která chce poznat svůj potenciál? I pro Vás máme možnost "otestovat se",  více informací získáte zde.

(Vyhrazujeme si právo neposkytovat test personálním agenturám a naší konkurenci a odmítnout službu z důvodu plných kapacit služby.)

U-test mne zaujal, kontaktujte mě.

  Pole označená * jsou povinná.