Hana Slačálková napsala pět odborných článků pro projekt NASTARTUJTE SE

Performia se letos opět zapojila do grantového programu s názvem NASTARTUJTE SE, který pořádá Komerční banka spolu s odborným garantem Asociací malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP ČR). Projekt má podpořit začínající podnikatele a pomoci jim rozjet jejich podnikatelské plány. My jsme podnikatele podpořili hned 5ti odbornými články z pera naší trenérky a konzultantky Hany Slačálkové.

„S dobrým nápadem a zdravým odhodláním můžete nastartovat své podnikání v každé době a v každém věku. Chce to jen sebrat odvahu a začít. Když se navíc můžete opřít o spolehlivé a silné partnery, mohou být i začátky podnikání jednodušší,“ najdete na stránkách projektu.

NASTARTUJTE SE: Performia je odborným partnerem i součástí poroty

Protože nám celý projekt dává velký smysl a moc fandíme všem, kteří se nebojí nastartovat své vlastní podnikání a jít za svým cílem a sny, přidali jsme se k projektu velmi rádi. Do projektu jsme vložili velmi hodnotné ceny pro vítěze a naše výkonná ředitelka Lucie Spáčilová bude zároveň součástí poroty, která rozhodně, které projekty jsou ty nejlepší.

Odborné články pro projekt NASTARTUJTE SE napsala Hana Slačálková, jaké to jsou?

Projekt začal v květnu 2017 a přihlášky se mohou podávat do 8. září 2017.

Už se moc těšíme na projekty. Rozhodování bude asi složité.


Zajímají Vás další informace a tipy z oblasti personalistiky?

Podívejte se na naše odborné články.


Co se děje v Performii 5-2023


Co se v Performii událo na jaře roku 2023? A co aktuálně hýbe světem managementu a personalistů? To se dozvíte v tomto shrnutí.

celý článek

Konference 2023 je za námi. Jste připraveni vyletět ke hvězdám?


Další konference je za námi. Tentokrát jsme se snažili účastníky připravit na to, jak sestavit a vést tým, se kterým se ke hvězdám poletí jedna báseň.

celý článek

Lucie Spáčilová byla hostem podcastu Podnikatelská mysl


Ve středu 10. května 2023 vyšla epizoda podcastu Podnikatelská mysl s Lucií Spáčilovou jako hostem. Promluvila o tom, proč je produktivita tak velké téma, jak pomohla covidová krize odhalit rozdíly mezi lidmi a jejich přístupy k práci i o tom, proč je nutné změnit přístup při vedení lidí na dálku a proč nedat u pohovoru na první dojem.

celý článek

Co se děje v Performii 3-2023


Co se v Performii událo v prvním čtvrtletí roku 2023? A co aktuálně hýbe světem managementu a personalistů? To se dozvíte v tomto shrnutí.

celý článek