V Praze proběhla 1. června 2018 jednodenní konference s názvem Recruitment ČR, která hledá řešení, porovnává strategie a získává kontakty mezi specialisty v HR, recruitment konzultanty a obchodními manažery.
Hlavním tématem konference byla alarmující situace na trhu a cílem této konference bylo nabídnout možná východiska z tého krize.
Performia se této konference zúčastnila s workshopem ZÁKLADNÍ KÁMEN MOTIVACE VAŠICH LIDÍ ANEB CO UDRŽÍ LIDI VE VAŠEM TÝMU?, který vedla sama naše paní ředitelka Lucie Spáčilová.

Na jaké otázky se v průběhu našeho workshopu dostalo?
- Máte pocit, že nejste dost zajímaví pro nové lidi nebo se bojíte, abyste nepřišli o ty šikovné, které už jste získali?
- Ptáte se, jak předejít tzv. syndromu vyhoření u stávajících lidí a nepřijít o ty nejlepší?
- A víte, že i Vaše interní atmosféra ovlivňuje to, kdo se přihlásí do Vašeho výběrového řízení?
Děkujeme za pozvání, bylo to milé setkání!
Další články
Konference 2023 je za námi. Jste připraveni vyletět ke hvězdám?
Další konference je za námi. Tentokrát jsme se snažili účastníky připravit na to, jak sestavit a vést tým, se kterým se ke hvězdám poletí jedna báseň.
celý článekLucie Spáčilová byla hostem podcastu Podnikatelská mysl
Ve středu 10. května 2023 vyšla epizoda podcastu Podnikatelská mysl s Lucií Spáčilovou jako hostem. Promluvila o tom, proč je produktivita tak velké téma, jak pomohla covidová krize odhalit rozdíly mezi lidmi a jejich přístupy k práci i o tom, proč je nutné změnit přístup při vedení lidí na dálku a proč nedat u pohovoru na první dojem.
celý článekCo se děje v Performii 3-2023
Co se v Performii událo v prvním čtvrtletí roku 2023? A co aktuálně hýbe světem managementu a personalistů? To se dozvíte v tomto shrnutí.
celý článekZavařená motivace. Kde se vzala a kdo ji vytvořil?
Někteří z vás už o něm slyšeli, někteří ho od nás dokonce letos na Vánoce i dostali. Řeč je o vánočním dárku pro naše klienty. Tentokrát jsme se totiž rozhodli, že se vzdáme klasických bonboniér, které se ve firmě jednorázově spotřebují. Chtěli jsme pro naše největrnější klienty něco, co je bude provázet co nejdéle, ideálně po celý rok. A tak vznikl nápad na malou sklenici plnou motivace na každý týden v roce.
celý článek