Lucie Spáčilová byla hostem v podcastu E15

Lucie Spáčilová byla v úterý hostem podcastu E15 Cast. S Nikitou Poljakovem si povídali mimo jiné i o tom, jak hledat lidi v současné situaci, kdy na trhu práce lidi nejsou, a jakou zvolit náborovou strategii. 


Lucie Spáčilová byla v úterý hostem podcastu E15 Cast. Odpovídala na aktuální otázky Nikity Poljakova a představila tak koncept, který Performia už více než 16 let šíří do českých firem a jejich vedení. 

Řeč přišla i na "předcovidovou rozmlsanost“ zaměstnanců ohledně široké škály benefitů. Nechyběla ani zmínka o mladé generaci Z a o tom, jak rostou požadavky zaměstnanců pracovat na dálku

Poslechněte si celý díl podcastu E15 Cast!  

V neposlední řadě odpovídala také Lucie na dotaz ohledně vývoje trhu práce v letošním roce a jak změnit strategii hledání nových zaměstnanců. A v souvislosti s tím zmínila samozřejmě i důležitost zaměření se na potenciál kandidátů

Komu a kdy máme dát v přijímacím pohovoru šanci? A proč komunikovat v rámci inzerátu spíše o práci než o výhodách, které se s ní pojí? O tom všem mluvila Lucie v díle E15, který si můžete poslechnout například na jejich webu

Už posloucháte podcast O lidech s Lucií Spáčilovou?
Začněte dnes! 


Česká Perfomie je opět zlatá!


Začínáme nový rok a za ten minulý si domů vezeme zlato. Opět jsme to dokázali. Porvali jsme se se všemi ostatními pobočkami Performie International. Všechny jsme je předběhli a po roční pauze opět okupujeme první příčky.

celý článek

Přednášky a webináře. Co pro vás kdy chystáme?


Léto pomalu končí a spolu s ním i Performia rok (jedem od září do září). Uzavíráme, ohlížíme se a hlavně plánujeme. A v plánech samozřejmě nemůžeme vynechat ani naše přednášky a webináře. Proto pro vás máme hned několik termínů, na které se můžete už nyní přihlašovat.

celý článek

Co se děje v Performii 8-2023


Co se v Performii událo během léta roku 2023? A co aktuálně hýbe světem managementu a personalistů? To se dozvíte v tomto shrnutí.

celý článek

Co se děje v Performii VIP 8-2023


Co se v Performii událo během léta roku 2023 ve světě VIP klientů Performia? A co aktuálně hýbe světem managementu a personalistů? To se dozvíte v tomto shrnutí.

celý článek