Lucie Spáčilová byla hostem v podcastu E15

Lucie Spáčilová byla v úterý hostem podcastu E15 Cast. S Nikitou Poljakovem si povídali mimo jiné i o tom, jak hledat lidi v současné situaci, kdy na trhu práce lidi nejsou, a jakou zvolit náborovou strategii. 


Lucie Spáčilová byla v úterý hostem podcastu E15 Cast. Odpovídala na aktuální otázky Nikity Poljakova a představila tak koncept, který Performia už více než 16 let šíří do českých firem a jejich vedení. 

Řeč přišla i na "předcovidovou rozmlsanost“ zaměstnanců ohledně široké škály benefitů. Nechyběla ani zmínka o mladé generaci Z a o tom, jak rostou požadavky zaměstnanců pracovat na dálku

Poslechněte si celý díl podcastu E15 Cast!  

V neposlední řadě odpovídala také Lucie na dotaz ohledně vývoje trhu práce v letošním roce a jak změnit strategii hledání nových zaměstnanců. A v souvislosti s tím zmínila samozřejmě i důležitost zaměření se na potenciál kandidátů

Komu a kdy máme dát v přijímacím pohovoru šanci? A proč komunikovat v rámci inzerátu spíše o práci než o výhodách, které se s ní pojí? O tom všem mluvila Lucie v díle E15, který si můžete poslechnout například na jejich webu

Už posloucháte podcast O lidech s Lucií Spáčilovou?
Začněte dnes! 


Co se děje v Performii 3-2024


Co se v Performii událo na začátku roku 2024? A co aktuálně hýbe světem managementu a personalistů? To se dozvíte v tomto shrnutí.

celý článek

V Brně se konal den otevřených dvěří. Jak probíhal?


V pátek 26. ledna naše nové kanceláře v Brně v rámci dne otevřených dveří přivítaly mnoho návštěvníků. Zvaný byl každý, a tak není divu, že bylo na pobočce rušno, veselo a celý den se nesl ve znamená dobré nálady a voňavé kávy doplněné krásným a chutným občerstvením.

celý článek

Co vás čeká s Performií v dalším roce? 


Další rok je za námi. Rok plný seminářů, konferencí, inspirativních setkání a schůzek s našimi klienty. Možná už jste zjistili, že s Performií se nikdy nenudíte. Jinak tomu nebude ani v roce 2024. Přesvědčte se sami, jak nabitý program pro vás na další rok chystáme.

celý článek

Co se děje v Performii 11-2023


Co se v Performii událo na podzim roku 2023? A co aktuálně hýbe světem managementu a personalistů? To se dozvíte v tomto shrnutí.

celý článek