Lucie Spáčilová byla hostem v podcastu E15

Lucie Spáčilová byla v úterý hostem podcastu E15 Cast. S Nikitou Poljakovem si povídali mimo jiné i o tom, jak hledat lidi v současné situaci, kdy na trhu práce lidi nejsou, a jakou zvolit náborovou strategii. 


Lucie Spáčilová byla v úterý hostem podcastu E15 Cast. Odpovídala na aktuální otázky Nikity Poljakova a představila tak koncept, který Performia už více než 16 let šíří do českých firem a jejich vedení. 

Řeč přišla i na "předcovidovou rozmlsanost“ zaměstnanců ohledně široké škály benefitů. Nechyběla ani zmínka o mladé generaci Z a o tom, jak rostou požadavky zaměstnanců pracovat na dálku

Poslechněte si celý díl podcastu E15 Cast!  

V neposlední řadě odpovídala také Lucie na dotaz ohledně vývoje trhu práce v letošním roce a jak změnit strategii hledání nových zaměstnanců. A v souvislosti s tím zmínila samozřejmě i důležitost zaměření se na potenciál kandidátů

Komu a kdy máme dát v přijímacím pohovoru šanci? A proč komunikovat v rámci inzerátu spíše o práci než o výhodách, které se s ní pojí? O tom všem mluvila Lucie v díle E15, který si můžete poslechnout například na jejich webu

Už posloucháte podcast O lidech s Lucií Spáčilovou?
Začněte dnes! 


Mezinárodní vyhodnocení je za námi. Jak jsme si v minulém roce vedli?


Jako každý rok, i letos se konala mezinárodní konference Performie International. Setkání tentokrát proběhlo Holandsku, konkrétně v Amsterdamu. Jak už asi víte, Performia působí ve 27 zemích světa a jednotlivé pobočky spolu každoročně soutěží o nejlépe expandující pobočku. A jaké jsme si přivezli ocenění za rok 2021/2022? 

celý článek

Nenechte si ujít Performii na HR Days 2022


Letos to bude již sedmý rok, kdy se Performia postaví na pódium HR Days. Řečníci z Performie budou hned dva. HR days 2022 se bude konat 12. a 13. října na Výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech. První den se můžete setkat s Hankou Slačálkovou, a ten druhý s Lucií Spáčilovou.

celý článek

V říjnu se budou konat odborné přednášky v Brně a v Plzni


V říjnu pro vás chystáme živou odbornou přednášku Jak efektivně vybírat zaměstnance a nekoupit zajíce v pytli hned ve dvou městech. V Brně proběhne 13. října přednáška pod vedením Marty Machovské a o týden později, tedy 20. října, povede Lucie Spáčilová stejnou přednášku v Plzni.

celý článek

Co se děje v Performii 8-2022


Co se v Performii událo v létě 2022 a co z toho budete mít vy? A co aktuálně hýbe světem managementu a personalistů? To se dozvíte v tomto shrnutí.

celý článek