Lucie Spáčilová byla hostem v podcastu E15

Lucie Spáčilová byla v úterý hostem podcastu E15 Cast. S Nikitou Poljakovem si povídali mimo jiné i o tom, jak hledat lidi v současné situaci, kdy na trhu práce lidi nejsou, a jakou zvolit náborovou strategii. 


Lucie Spáčilová byla v úterý hostem podcastu E15 Cast. Odpovídala na aktuální otázky Nikity Poljakova a představila tak koncept, který Performia už více než 16 let šíří do českých firem a jejich vedení. 

Řeč přišla i na "předcovidovou rozmlsanost“ zaměstnanců ohledně široké škály benefitů. Nechyběla ani zmínka o mladé generaci Z a o tom, jak rostou požadavky zaměstnanců pracovat na dálku

Poslechněte si celý díl podcastu E15 Cast!  

V neposlední řadě odpovídala také Lucie na dotaz ohledně vývoje trhu práce v letošním roce a jak změnit strategii hledání nových zaměstnanců. A v souvislosti s tím zmínila samozřejmě i důležitost zaměření se na potenciál kandidátů

Komu a kdy máme dát v přijímacím pohovoru šanci? A proč komunikovat v rámci inzerátu spíše o práci než o výhodách, které se s ní pojí? O tom všem mluvila Lucie v díle E15, který si můžete poslechnout například na jejich webu

Už posloucháte podcast O lidech s Lucií Spáčilovou?
Začněte dnes! 


S Performií je pořád na co se těšit! Přesvědčte se sami.


Těšíte se na jaro? My tedy rozhodně ano, a to nejen na teplé jarní sluníčko, květinami provoněný vzduch a prodlužující se dny. S Performií je totiž vždy na co se těšit. Letos na jaře tomu nebude jinak. A proč že si to troufáme tvrdit? Přesvědčte se sami!

celý článek

Rok 2022 a jak jsme si v něm vedli


Před chvílí nám začal nový rok a my už jsme se za tím předchozím párkrát ohlédli. Tentokrát jsme to ale vzali z hlediska čísel. Ta totiž nelžou a mluví jasně. A jak jsme si tedy vedli?

celý článek

Chystáme odborné přednášky pro další rok. Odstartuje Praha, následovat bude Brno!


Vrátili jsme se k pořádání pravidelných odborných přednášek a v dalším roce v tom budeme s radostí pokračovat. A protože není čas ztrácet čas, připravili jsme pro vás přednášky již v lednu a na začátku února. Kde se s námi můžete potkat a kdo je povede?

celý článek

Co se děje v Performii 12-2022


Co se v Performii událo v listopadu a prosinci 2022? A co aktuálně hýbe světem managementu a personalistů? To se dozvíte v tomto shrnutí.

celý článek