Lucie Spáčilová byla hostem v podcastu E15

Lucie Spáčilová byla v úterý hostem podcastu E15 Cast. S Nikitou Poljakovem si povídali mimo jiné i o tom, jak hledat lidi v současné situaci, kdy na trhu práce lidi nejsou, a jakou zvolit náborovou strategii. 


Lucie Spáčilová byla v úterý hostem podcastu E15 Cast. Odpovídala na aktuální otázky Nikity Poljakova a představila tak koncept, který Performia už více než 16 let šíří do českých firem a jejich vedení. 

Řeč přišla i na "předcovidovou rozmlsanost“ zaměstnanců ohledně široké škály benefitů. Nechyběla ani zmínka o mladé generaci Z a o tom, jak rostou požadavky zaměstnanců pracovat na dálku

Poslechněte si celý díl podcastu E15 Cast!  

V neposlední řadě odpovídala také Lucie na dotaz ohledně vývoje trhu práce v letošním roce a jak změnit strategii hledání nových zaměstnanců. A v souvislosti s tím zmínila samozřejmě i důležitost zaměření se na potenciál kandidátů

Komu a kdy máme dát v přijímacím pohovoru šanci? A proč komunikovat v rámci inzerátu spíše o práci než o výhodách, které se s ní pojí? O tom všem mluvila Lucie v díle E15, který si můžete poslechnout například na jejich webu

Už posloucháte podcast O lidech s Lucií Spáčilovou?
Začněte dnes! 


Elen nově v roli trenéra seminářů


Už v srpnu se můžete na našem semináři Jak se vyznat v lidech a využít jejich potenciál potkat s Elen Sklenářovou v roli trenérky.

celý článek

Známe téma dalšího webináře


Je tomu teprve necelý týden, co za sebou máme poslední Performia webinář. Abyste se měli na co těšit, připravili jsme pro Vás rovnou webinář další. 

celý článek

Co se děje v Performii 4-2022


Co se v Performii událo na jaře 2022 a co z toho budete mít vy? A co se děje v oblasti HR? To se dozvíte v tomto shrnutí.

celý článek

Zbývá posledních 15 volných míst na květnovou konferenci


Květnová konference se blíží nezadržitelným tempem a zvýbá posledních 15 volných míst. Pokud ještě nejste přihlášení, zjistěte, co vás na konferenci čeká a přihlaste se ještě dnes. Jestli už máte své místo rezervované, ujistíme vás, že se opravdu máte na co těšit. 

celý článek