Na další webinář se můžete těšit již v březnu

Někteří naši animaci kára již znáte. Jedná se o schéma, které ukazuje typy jednotlivých lidí, které najdeme v každém týmu. Díky tomuto rozdělení je můžete snáze rozeznat a rozhodnout se, jestli je ve vašem týmu chceme nebo ne. A právě toto schéma a jednotlivé role na káře vysvětlí a popíše Hanka Slačálková v dalším z našich webinářů v březnu.


Již ve středu 8. března jsme si pro vás připravili další webinář z naší dílny. Tentokrát se s Hankou Slačálkovou trochu vrátíme k samým základům našeho know-how. Na naší animaci kára si ukážeme, z jakých 5 typů lidí se skládá téměř každý tým. Také si ale ukážeme, jak by podle nás měl vypadat ideální tým, který funguje a řítí se vstříc splnění všech svých cílů.

Věděli jste například, že to, jaký typ člověk je můžete poznat již na pohovoru? Díky tomu můžete předejít některým negativním efektům, které by mohl v týmu způsobit, pokud byste ho přijali. Zároveň však můžete tento model použít na již stávající členy týmu. Díky tomu, že budete vědět, koho máte na palubě a jak k němu přistupovat, můžete vystřelit svůj tým doslova k hvězdným výsledkům.

Webinář proběhne ve středu 8. března od 14:00, jako vždy je účast po registraci zdarma

Přihlaste se na webinář již nyní! 


Připravujeme přednášku v Ostravě


Další z měst, kde se s námi můžete potkat na naší přednášce Jak efektivně vybírat zaměstnance a nekoupit zajíce v pytli bude Ostrava. Na ostravský dubnový termín se můžete přihlašovat již nyní. Tak na nic nečekejte a zarezervujte si své místo ještě dnes.

celý článek

10 nejčtenějších článků roku 2022 - které to jsou?


Jaké jsou nejčtenější články roku 2022, který byl prvním rokem návratu do „normálu“ po covidových letech. Je možné, že covid změnil smýšlení personalistů, nároky uchazečů i stávajících zaměstnanců a celý trh práce? Rozhodně ano. Podívejme se tedy společně, co jsou nejčtenější témata uplynulého roku.

celý článek

S Performií je pořád na co se těšit! Přesvědčte se sami.


Těšíte se na jaro? My tedy rozhodně ano, a to nejen na teplé jarní sluníčko, květinami provoněný vzduch a prodlužující se dny. S Performií je totiž vždy na co se těšit. Letos na jaře tomu nebude jinak. A proč že si to troufáme tvrdit? Přesvědčte se sami!

celý článek

Rok 2022 a jak jsme si v něm vedli


Před chvílí nám začal nový rok a my už jsme se za tím předchozím párkrát ohlédli. Tentokrát jsme to ale vzali z hlediska čísel. Ta totiž nelžou a mluví jasně. A jak jsme si tedy vedli?

celý článek