Na další webinář se můžete těšit již v březnu

Někteří naši animaci kára již znáte. Jedná se o schéma, které ukazuje typy jednotlivých lidí, které najdeme v každém týmu. Díky tomuto rozdělení je můžete snáze rozeznat a rozhodnout se, jestli je ve vašem týmu chceme nebo ne. A právě toto schéma a jednotlivé role na káře vysvětlí a popíše Hanka Slačálková v dalším z našich webinářů v březnu.


Již ve středu 8. března jsme si pro vás připravili další webinář z naší dílny. Tentokrát se s Hankou Slačálkovou trochu vrátíme k samým základům našeho know-how. Na naší animaci kára si ukážeme, z jakých 5 typů lidí se skládá téměř každý tým. Také si ale ukážeme, jak by podle nás měl vypadat ideální tým, který funguje a řítí se vstříc splnění všech svých cílů.

Věděli jste například, že to, jaký typ člověk je můžete poznat již na pohovoru? Díky tomu můžete předejít některým negativním efektům, které by mohl v týmu způsobit, pokud byste ho přijali. Zároveň však můžete tento model použít na již stávající členy týmu. Díky tomu, že budete vědět, koho máte na palubě a jak k němu přistupovat, můžete vystřelit svůj tým doslova k hvězdným výsledkům.

Webinář proběhne ve středu 8. března od 14:00, jako vždy je účast po registraci zdarma

Přihlaste se na webinář již nyní! 


Česká Perfomie je opět zlatá!


Začínáme nový rok a za ten minulý si domů vezeme zlato. Opět jsme to dokázali. Porvali jsme se se všemi ostatními pobočkami Performie International. Všechny jsme je předběhli a po roční pauze opět okupujeme první příčky.

celý článek

Přednášky a webináře. Co pro vás kdy chystáme?


Léto pomalu končí a spolu s ním i Performia rok (jedem od září do září). Uzavíráme, ohlížíme se a hlavně plánujeme. A v plánech samozřejmě nemůžeme vynechat ani naše přednášky a webináře. Proto pro vás máme hned několik termínů, na které se můžete už nyní přihlašovat.

celý článek

Co se děje v Performii 8-2023


Co se v Performii událo během léta roku 2023? A co aktuálně hýbe světem managementu a personalistů? To se dozvíte v tomto shrnutí.

celý článek

Co se děje v Performii VIP 8-2023


Co se v Performii událo během léta roku 2023 ve světě VIP klientů Performia? A co aktuálně hýbe světem managementu a personalistů? To se dozvíte v tomto shrnutí.

celý článek