Na další webinář se můžete těšit již v březnu

Někteří naši animaci kára již znáte. Jedná se o schéma, které ukazuje typy jednotlivých lidí, které najdeme v každém týmu. Díky tomuto rozdělení je můžete snáze rozeznat a rozhodnout se, jestli je ve vašem týmu chceme nebo ne. A právě toto schéma a jednotlivé role na káře vysvětlí a popíše Hanka Slačálková v dalším z našich webinářů v březnu.


Již ve středu 8. března jsme si pro vás připravili další webinář z naší dílny. Tentokrát se s Hankou Slačálkovou trochu vrátíme k samým základům našeho know-how. Na naší animaci kára si ukážeme, z jakých 5 typů lidí se skládá téměř každý tým. Také si ale ukážeme, jak by podle nás měl vypadat ideální tým, který funguje a řítí se vstříc splnění všech svých cílů.

Věděli jste například, že to, jaký typ člověk je můžete poznat již na pohovoru? Díky tomu můžete předejít některým negativním efektům, které by mohl v týmu způsobit, pokud byste ho přijali. Zároveň však můžete tento model použít na již stávající členy týmu. Díky tomu, že budete vědět, koho máte na palubě a jak k němu přistupovat, můžete vystřelit svůj tým doslova k hvězdným výsledkům.

Webinář proběhne ve středu 8. března od 14:00, jako vždy je účast po registraci zdarma

Přihlaste se na webinář již nyní! 


Historický první Nebuď HRrr brunch je úspěšně za námi. Jaký byl?


Historicky první Nebuď HRrr brunch s Hankou Slačálkovou proběhl v úterý 11. června a byl naprosto skvělý. Setkání komunity, která se vytvořila kolem našich krátkých videí, přilákalo 19 účastníků. Celé dopoledne bylo naplněno inspirací, živou debatou nad příběhy z praxe, skvělým občerstvením a vynikající kávou.

celý článek

Co se děje v Performii 6-2024


Co se v Performii událo na jaře roku 2024? A co aktuálně hýbe světem managementu a personalistů? To se dozvíte v tomto nabitém shrnutí.

celý článek

Konference 2024 je za námi


Největší akce roku 2024 je za námi. Konference na téma Vybudujte vítezný tým hostila více než 180 účastníků. Proběhla i oslava 20. výročí Performie v České Republice.

celý článek

Co se děje v Performii 3-2024


Co se v Performii událo na začátku roku 2024? A co aktuálně hýbe světem managementu a personalistů? To se dozvíte v tomto shrnutí.

celý článek