Nenechte si ujít Performii na HR Days 2022

Letos to bude již sedmý rok, kdy se Performia postaví na pódium HR Days. Řečníci z Performie budou hned dva. HR days 2022 se bude konat 12. a 13. října na Výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech. První den se můžete setkat s Hankou Slačálkovou, a ten druhý s Lucií Spáčilovou.


HR Days jsou již tradičním odborným veletrhem pro personalisty a HR manažery, který nabízí možnost setkat se se zajímavými osobnostmi z řad přednášejících a účastnit se neformální diskuse s kolegy z jiných firem. V rámci odborných inspirativních přednášek se letos již po sedmé představí i Perfomie.

Kdo na HR Days 2022 vystoupí?

12. října se můžete setkat s Hankou Slačálkovou, trenérkou našich seminářů a Performia partnerem pro Čechy. Nejčastěji přednáší o výběru a hodnocení zaměstnanců a na HR Days se letos představí s tématem Rozmazlili jsme zaměstnance. Jak to vrátit? 

Ve čtvrtek 13. října se pak na hlavním pódiu představí Lucie Spáčilová, zakladatelka a výkonná ředitelka Performia Česká republika. Kromě vedení firmy také přednáší na všechna možná témata, která vás v souvislosti s HR mohou napadnout. Na HR days HR Days 2022 promluví na téma Konec klasického HR v Česku, role personalisty se změní.

Spoustu věcí už od nás nejspíš znáte, ale i tak se s Vámi na HR Days 2022 velmi rádi potkáme. Vidět známé tváře je pro naše přednášející holky vždy potěšení. Chcete vědět o celém veletrhu více? Podívejte se na web události, kde najdete program, nebo si rezervujte svou vstupenku zdarma zde

S Lucií i Hankou se můžete potkat také na některém z našich seminářů, či přednášce. 

Podívejte se na nejbližší termíny našich akcí. 


Na další webinář se můžete těšit již v březnu


Někteří naši animaci kára již znáte. Jedná se o schéma, které ukazuje typy jednotlivých lidí, které najdeme v každém týmu. Díky tomuto rozdělení je můžete snáze rozeznat a rozhodnout se, jestli je ve vašem týmu chceme nebo ne. A právě toto schéma a jednotlivé role na káře vysvětlí a popíše Hanka Slačálková v dalším z našich webinářů v březnu.

celý článek

S Performií je pořád na co se těšit! Přesvědčte se sami.


Těšíte se na jaro? My tedy rozhodně ano, a to nejen na teplé jarní sluníčko, květinami provoněný vzduch a prodlužující se dny. S Performií je totiž vždy na co se těšit. Letos na jaře tomu nebude jinak. A proč že si to troufáme tvrdit? Přesvědčte se sami!

celý článek

Rok 2022 a jak jsme si v něm vedli


Před chvílí nám začal nový rok a my už jsme se za tím předchozím párkrát ohlédli. Tentokrát jsme to ale vzali z hlediska čísel. Ta totiž nelžou a mluví jasně. A jak jsme si tedy vedli?

celý článek

Chystáme odborné přednášky pro další rok. Odstartuje Praha, následovat bude Brno!


Vrátili jsme se k pořádání pravidelných odborných přednášek a v dalším roce v tom budeme s radostí pokračovat. A protože není čas ztrácet čas, připravili jsme pro vás přednášky již v lednu a na začátku února. Kde se s námi můžete potkat a kdo je povede?

celý článek