Nenechte si ujít Performii na HR Days 2022

Letos to bude již sedmý rok, kdy se Performia postaví na pódium HR Days. Řečníci z Performie budou hned dva. HR days 2022 se bude konat 12. a 13. října na Výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech. První den se můžete setkat s Hankou Slačálkovou, a ten druhý s Lucií Spáčilovou.


HR Days jsou již tradičním odborným veletrhem pro personalisty a HR manažery, který nabízí možnost setkat se se zajímavými osobnostmi z řad přednášejících a účastnit se neformální diskuse s kolegy z jiných firem. V rámci odborných inspirativních přednášek se letos již po sedmé představí i Perfomie.

Kdo na HR Days 2022 vystoupí?

12. října se můžete setkat s Hankou Slačálkovou, trenérkou našich seminářů a Performia partnerem pro Čechy. Nejčastěji přednáší o výběru a hodnocení zaměstnanců a na HR Days se letos představí s tématem Rozmazlili jsme zaměstnance. Jak to vrátit? 

Ve čtvrtek 13. října se pak na hlavním pódiu představí Lucie Spáčilová, zakladatelka a výkonná ředitelka Performia Česká republika. Kromě vedení firmy také přednáší na všechna možná témata, která vás v souvislosti s HR mohou napadnout. Na HR days HR Days 2022 promluví na téma Konec klasického HR v Česku, role personalisty se změní.

Spoustu věcí už od nás nejspíš znáte, ale i tak se s Vámi na HR Days 2022 velmi rádi potkáme. Vidět známé tváře je pro naše přednášející holky vždy potěšení. Chcete vědět o celém veletrhu více? Podívejte se na web události, kde najdete program, nebo si rezervujte svou vstupenku zdarma zde

S Lucií i Hankou se můžete potkat také na některém z našich seminářů, či přednášce. 

Podívejte se na nejbližší termíny našich akcí. 


Co se děje v Performii 5-2023


Co se v Performii událo na jaře roku 2023? A co aktuálně hýbe světem managementu a personalistů? To se dozvíte v tomto shrnutí.

celý článek

Konference 2023 je za námi. Jste připraveni vyletět ke hvězdám?


Další konference je za námi. Tentokrát jsme se snažili účastníky připravit na to, jak sestavit a vést tým, se kterým se ke hvězdám poletí jedna báseň.

celý článek

Lucie Spáčilová byla hostem podcastu Podnikatelská mysl


Ve středu 10. května 2023 vyšla epizoda podcastu Podnikatelská mysl s Lucií Spáčilovou jako hostem. Promluvila o tom, proč je produktivita tak velké téma, jak pomohla covidová krize odhalit rozdíly mezi lidmi a jejich přístupy k práci i o tom, proč je nutné změnit přístup při vedení lidí na dálku a proč nedat u pohovoru na první dojem.

celý článek

Co se děje v Performii 3-2023


Co se v Performii událo v prvním čtvrtletí roku 2023? A co aktuálně hýbe světem managementu a personalistů? To se dozvíte v tomto shrnutí.

celý článek