Nenechte si ujít Performii na HR Days 2022

Letos to bude již sedmý rok, kdy se Performia postaví na pódium HR Days. Řečníci z Performie budou hned dva. HR days 2022 se bude konat 12. a 13. října na Výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech. První den se můžete setkat s Hankou Slačálkovou, a ten druhý s Lucií Spáčilovou.


HR Days jsou již tradičním odborným veletrhem pro personalisty a HR manažery, který nabízí možnost setkat se se zajímavými osobnostmi z řad přednášejících a účastnit se neformální diskuse s kolegy z jiných firem. V rámci odborných inspirativních přednášek se letos již po sedmé představí i Perfomie.

Kdo na HR Days 2022 vystoupí?

12. října se můžete setkat s Hankou Slačálkovou, trenérkou našich seminářů a Performia partnerem pro Čechy. Nejčastěji přednáší o výběru a hodnocení zaměstnanců a na HR Days se letos představí s tématem Rozmazlili jsme zaměstnance. Jak to vrátit? 

Ve čtvrtek 13. října se pak na hlavním pódiu představí Lucie Spáčilová, zakladatelka a výkonná ředitelka Performia Česká republika. Kromě vedení firmy také přednáší na všechna možná témata, která vás v souvislosti s HR mohou napadnout. Na HR days HR Days 2022 promluví na téma Konec klasického HR v Česku, role personalisty se změní.

Spoustu věcí už od nás nejspíš znáte, ale i tak se s Vámi na HR Days 2022 velmi rádi potkáme. Vidět známé tváře je pro naše přednášející holky vždy potěšení. Chcete vědět o celém veletrhu více? Podívejte se na web události, kde najdete program, nebo si rezervujte svou vstupenku zdarma zde

S Lucií i Hankou se můžete potkat také na některém z našich seminářů, či přednášce. 

Podívejte se na nejbližší termíny našich akcí. 


Mezinárodní vyhodnocení je za námi. Jak jsme si v minulém roce vedli?


Jako každý rok, i letos se konala mezinárodní konference Performie International. Setkání tentokrát proběhlo Holandsku, konkrétně v Amsterdamu. Jak už asi víte, Performia působí ve 27 zemích světa a jednotlivé pobočky spolu každoročně soutěží o nejlépe expandující pobočku. A jaké jsme si přivezli ocenění za rok 2021/2022? 

celý článek

V říjnu se budou konat odborné přednášky v Brně a v Plzni


V říjnu pro vás chystáme živou odbornou přednášku Jak efektivně vybírat zaměstnance a nekoupit zajíce v pytli hned ve dvou městech. V Brně proběhne 13. října přednáška pod vedením Marty Machovské a o týden později, tedy 20. října, povede Lucie Spáčilová stejnou přednášku v Plzni.

celý článek

Co se děje v Performii 8-2022


Co se v Performii událo v létě 2022 a co z toho budete mít vy? A co aktuálně hýbe světem managementu a personalistů? To se dozvíte v tomto shrnutí.

celý článek

Zbývá posledních pár míst na komunikačním soustředění


Jedinečný čtyřdenní trénink v krásném prostředí v hotelu Dvůr Pecínov u Benešova se blíží. Koná se již v říjnu tohoto roku. Ale pozor! Zbývá už jen pár posledních míst! 

celý článek