Nenechte si ujít prosincový webinář na téma „nejsou lidi"

Míra nezaměstnanosti klesla v Česku na neuvěřitelné 3,5 %. Jak v takové době nabírat nové kvalitní zaměstnance a nemuset používat výmluvu, že "nejsou lidi"? Odpověď rpo vás nachystáme v podobě webináře na téma „NEJSOU LIDI!": 5 kroků, díky kterým už tohle nebudete muset říkat. 


Webinář povede naše zkušená trenérka Hanka Slačálková, která také pomáhá našim klientů s výběrem toho správného zaměstnance například pomocí U-testů pro uchazeče. Poradí vám, jak na nábor nových zaměstnanců v době, kdy se trh práce potýká s nedostatkem lidí obecně. Víme, že to není nic lehkého, a právě proto pro vás máme hned několik cenných rad. 

Připojte se k nám na webinář 8.prosince 2021 tentokrát na téma
"NEJSOU LIDI!" 5 kroků, díky kterým už tohle nebudete muset říkat.

Co můžete od webináře očekávat? 

  • příklady z praxe
  • praktické rady, jak si poradit s nedostatkem uchazečů
  • online prostředí 
  • cenné postřehy zkušené trenérky a konzultantky Hanky
  • odpovědi na vaše dotazy v reálném čase v průběhu webináře

Webinář je online, a navíc zcela zdarma. Stačí se jen pohodlně usadit, připojit se v ten správný čas a nechat se inspirovat. 


Konference s Martenem Runow


Na konferenci 2022 vystoupí Marten Runow. Těšte se na převratný koncept!

celý článek

Máme pro vás nové termíny seminářů pro rok 2022


Konec roku se nám nezadržitelně blíží. Všichni už se těšíme a směřujeme své myšlenky na Vánoce. Hned po svátcích klidu a odpočinku nás však čeká další nový rok. A co Vás v roce 2022 s Performií čeká?

celý článek

Co se děje v Performii 11-2021


Co se v Performii událo v září a říjnu 2021 a co z toho budete mít vy? To se dozvíte v tomto shrnutí nazvaném "Co se děje v Performii".

celý článek

Vstupte do dalšího roku s novou personální strategií


S formou na maraton vám zrovna neporadíme, ALE hledáte-li nový vítr do plachet vašeho HR oddělení, jste na správné adrese.

celý článek