Rok 2022 a jak jsme si v něm vedli

Před chvílí nám začal nový rok a my už jsme se za tím předchozím párkrát ohlédli. Tentokrát jsme to ale vzali z hlediska čísel. Ta totiž nelžou a mluví jasně. A jak jsme si tedy vedli?


Přesto, že už nám doba umožňuje stýkat se živě, webináře se staly oblíbenou součástí našich služeb. Pořádáme je tedy i nadále. Za tento rok jsme jich odvysílali celkem 5. Zúčastnilo se jich 1 252 lidí a dalších více než 1 500 jich zhlédlo webinář ze záznamu.

Vrátili jsme se také k živým přednáškám Jak efektivně vybírat zaměstnance a nekoupit zajíce v pytli. Za rok 2022 jsme uspořádali celkem 3 přednášky s celkem 69 účastníky.  K dispozici ale stále máme i online verzi této přednášky, kterou loni využilo 31 lidí.

Naše trenérky nezahálely ani v přednášení našich klíčových seminářů. Tam jsem za rok 2022 vyškolili celkem 224 lidí. Nádherná práce! Naším hlavním cílem je, být pro naše klienty vždy pevným bodem, a to nejen na schůzkách, ale také na telefonu. Schůzek jsme celkem s našimi klienty absolvovali 1 349 a telefonicky jsme se spojili 8 315krát. 


Jak mnozí z vás asi vědí, pravidelně přispíváme články a novinkami na náš web. Rádi se touto cestou dělíme o naše zkušenosti z praxe i o to, co se u nás právě děje a jak se nám daří. Do této sekce na našem webu se za rok 2022 podívalo celkem 39 315 návštěvníků.

Každé 3 měsíce pro vás i dále vydáváme náš časopis Dobrodružství personalistiky nabitý odbornými články nejen od nás, ale také od našich klientů. Věděli jste, že je možné objednat si náš časopis také jako předplatné? Za rok 2022 mezi předplatile přibylo 19 z vás. A co to znamená? Jednoduše to, že jakmile náš časopis opustí tiskárnu, putuje k vám. Předplatitelé jsou tedy jedni z prvních, ke komu se naše dílo dostane.


Nemusíte nás však jen číst. Každé dva týdny jsou Lucie Spáčilová a Barbora Hartmannová i k poslechu. Pravidelně totiž vychází náš podcast O lidech, který můžete poslouchat na všech dostupných podcastových platformách. V roce 2022 vyšlo celkem 28 epizod.

Doufáme, že váš rok 2023 odstartoval právě tak, jak jste si přáli

Váš Performia tým

Chcete se dozvědět více ze světa personalistiky?

Podívejte se na naše odborné články.


Na další webinář se můžete těšit již v březnu


Někteří naši animaci kára již znáte. Jedná se o schéma, které ukazuje typy jednotlivých lidí, které najdeme v každém týmu. Díky tomuto rozdělení je můžete snáze rozeznat a rozhodnout se, jestli je ve vašem týmu chceme nebo ne. A právě toto schéma a jednotlivé role na káře vysvětlí a popíše Hanka Slačálková v dalším z našich webinářů v březnu.

celý článek

S Performií je pořád na co se těšit! Přesvědčte se sami.


Těšíte se na jaro? My tedy rozhodně ano, a to nejen na teplé jarní sluníčko, květinami provoněný vzduch a prodlužující se dny. S Performií je totiž vždy na co se těšit. Letos na jaře tomu nebude jinak. A proč že si to troufáme tvrdit? Přesvědčte se sami!

celý článek

Chystáme odborné přednášky pro další rok. Odstartuje Praha, následovat bude Brno!


Vrátili jsme se k pořádání pravidelných odborných přednášek a v dalším roce v tom budeme s radostí pokračovat. A protože není čas ztrácet čas, připravili jsme pro vás přednášky již v lednu a na začátku února. Kde se s námi můžete potkat a kdo je povede?

celý článek

Co se děje v Performii 12-2022


Co se v Performii událo v listopadu a prosinci 2022? A co aktuálně hýbe světem managementu a personalistů? To se dozvíte v tomto shrnutí.

celý článek