V Brně se konal den otevřených dveří. Jak probíhal?

V pátek 26. ledna naše nové kanceláře v Brně v rámci dne otevřených dveří přivítaly mnoho návštěvníků. Zvaný byl každý, a tak není divu, že bylo na pobočce rušno, veselo a celý den se nesl ve znamení dobré nálady a voňavé kávy doplněné krásným a chutným občerstvením.


Už je to nějakou dobu, co se naše brněnská část firmy přesunula do nových prostor. Získali jsme tak příjemné pracovní prostředí pro naše brněnské holky, místo k setkávání s klienty i prostory pro naše Semináře.

Při plánování prostor jsme měli možnost podílet se na celém designu. Vznikla tak trochu džungle s roztomilými papoušky, která je ale také osvěžujícím prostředím v každodenním shonu.

Chtěli jsme se o tu krásu podělit, a tak jsme v pátek 26. ledna uspořádali den otevřených dveří. Mohl přijít každý, a tak během dne na pobočku zavítali nejen naši klienti, ale například i sousedi z vedlejších kanceláří nebo „cizinci“, kteří chtěli zkrátka naše brněnské holky z Performie poznat nebo naše bývalá kolegyně Danica. 

Rušno bylo na pobočce už od rána. Listinu návštěvníků jsme si sice nevedli, ale pokud bychom si měli tipnout, nejvíc klientů přišlo od naší skvělé Alenky. Využili den k prohlídce prostor a rovnou probrali věci, kvůli kterým by si stejně museli domlouvat schůzku a hledat termín ve svých kalendářích.

Přikládáme vám pár fotek, ať se můžete také pokochat džunglí a nasát atmosféru celé akce. 

A co vy? Už jste v našich novách prostorách v Brně byli? Pokud se chystáte na některý z brněnských seminářů, budete mít určitě možnost vyzkoušet přednáškovou místnost. A pokud se nechystáte na akci, můžete přijít klidně jen tak. Pozdravit naše holky, dát si dobrou kávu a popovídat.

Kterých seminářů se můžete na brněnské pobočce zúčastnit?  

Přehled všech připravovaných termínů najdete na jednom místě. 


Co se děje v Performii 3-2024


Co se v Performii událo na začátku roku 2024? A co aktuálně hýbe světem managementu a personalistů? To se dozvíte v tomto shrnutí.

celý článek

Co vás čeká s Performií v dalším roce? 


Další rok je za námi. Rok plný seminářů, konferencí, inspirativních setkání a schůzek s našimi klienty. Možná už jste zjistili, že s Performií se nikdy nenudíte. Jinak tomu nebude ani v roce 2024. Přesvědčte se sami, jak nabitý program pro vás na další rok chystáme.

celý článek

Co se děje v Performii 11-2023


Co se v Performii událo na podzim roku 2023? A co aktuálně hýbe světem managementu a personalistů? To se dozvíte v tomto shrnutí.

celý článek

Česká Perfomie je opět zlatá!


Začínáme nový rok a za ten minulý si domů vezeme zlato. Opět jsme to dokázali. Porvali jsme se se všemi ostatními pobočkami Performie International. Všechny jsme je předběhli a po roční pauze opět okupujeme první příčky.

celý článek