V říjnu se budou konat odborné přednášky v Brně a v Plzni

V říjnu pro vás chystáme živou odbornou přednášku Jak efektivně vybírat zaměstnance a nekoupit zajíce v pytli hned ve dvou městech. V Brně proběhne 13. října přednáška pod vedením Marty Machovské a o týden později, tedy 20. října, povede Lucie Spáčilová stejnou přednášku v Plzni.


Přednáška se mimo jiné zabývá. tím, jak rozeznat produktivní a destruktivní zaměstnance. Trvá jen pár hodin, není tedy možné, abychom Vám předali všechny informace o tom, jak vytvořit skvělý tým. Jsme si ale jistí, že si z ní odnesete plno zajímavých a nových informací, které můžete ihned aplikovat v praxi.

Přednášku již v Čechách a na Moravě absolvovalo více než 4 000 manažerů a personalistů.

Co se na přednášce dozvíte? 

  • Jaké 4 faktory musíte znát pro jednoznačné rozpoznání vhodnosti kandidáta pro hledanou pozici,
  • čeho se vyvarovat v inzerci, abyste nepřicházeli o šikovné kandidáty
  • jak se dozvědět pravdu o uchazečích,
  • jaký klíčový faktor ovlivní, zda Váš výběr bude úspěšný
  • jak urychlit a zefektivnit celé výběrové řízení
  • co vše se musíte naučit, abyste byli opravdoví "profíci" ve výběru zaměstnanců.

Kdo přednášky povede?

V Plzni povede přednášku Lucie Spáčilová, výkonná ředitelka Performie, která přednáší na všechna témata, která by Vás v souvislosti s HR mohla napadnout. Prožitku z přednášky pomohou také příjemné prostory přednáškové místnosti v hotelu PRIMAVEA v Plzni, které jsme vybrali právě s ohledem na pohodlí a příjemnou atmosféru setkání. 

V Brně pak máte možnost setkat se s Martou Machovskou. Marta je člen Performie již mnoho let, působí jako konzultantka a trenérka. Největší radost ji dělá vědomí, že klient má funkční a úspěšný tým. A ráda se o své znalosti podělí. Jinak tomu nebude ani na její přednášce doplněné o spoustu praktických rad a tipů přímo z praxe. V Brně se přednáška uskuteční v přednáškové místnosti AMOEBA v prostorách Technology parku Brno. 

Přihlaste se na přednášku ve vašem městě ještě dnes! 


Co se děje v Performii 3-2024


Co se v Performii událo na začátku roku 2024? A co aktuálně hýbe světem managementu a personalistů? To se dozvíte v tomto shrnutí.

celý článek

V Brně se konal den otevřených dvěří. Jak probíhal?


V pátek 26. ledna naše nové kanceláře v Brně v rámci dne otevřených dveří přivítaly mnoho návštěvníků. Zvaný byl každý, a tak není divu, že bylo na pobočce rušno, veselo a celý den se nesl ve znamená dobré nálady a voňavé kávy doplněné krásným a chutným občerstvením.

celý článek

Co vás čeká s Performií v dalším roce? 


Další rok je za námi. Rok plný seminářů, konferencí, inspirativních setkání a schůzek s našimi klienty. Možná už jste zjistili, že s Performií se nikdy nenudíte. Jinak tomu nebude ani v roce 2024. Přesvědčte se sami, jak nabitý program pro vás na další rok chystáme.

celý článek

Co se děje v Performii 11-2023


Co se v Performii událo na podzim roku 2023? A co aktuálně hýbe světem managementu a personalistů? To se dozvíte v tomto shrnutí.

celý článek