Zavařená motivace. Kde se vzala a kdo ji vytvořil?

Někteří z vás už o něm slyšeli, někteří ho od nás dokonce letos na Vánoce i dostali. Řeč je o vánočním dárku pro naše klienty. Tentokrát jsme se totiž rozhodli, že se vzdáme klasických bonboniér, které se ve firmě jednorázově spotřebují. Chtěli jsme pro naše největrnější klienty něco, co je bude provázet co nejdéle, ideálně po celý rok. A tak vznikl nápad na malou sklenici plnou motivace na každý týden v roce.


Nápad sice vzešel od nás, ale převážně obsah této sklenice vytvořili děti ze základní školy BASIC. Naším posláním je budovat silné týmy ve firmách a díky tomuto projektu jsme měli možnost podpořit již děti, aby se naučili pracovat v týmu. Ozdobily samotné sklenice, navzájem se inspirovaly a vytvořily 52 vzkazů, kterými ozdobené sklenice naplnily. Každý vzkaz má za úkol dodat radost a inspiraci dospělým, kteří často pracují hodně a usilovně jako jejich rodiče.

Podporovat týmovost již u malých dětí je velmi důležité pro jejich budoucí život a my jsme rádi, že jsme je do tohoto projektu mohli zapojit. Navíc jsme díky tomu finančně podpořili soutěž SRDCE S LÁSKOU DAROVANÉ, do které se každý rok zapojují dětské skupiny se svými projekty z různých koutů republiky. Děti se při tvorbě těchto projektů učí spolupracovat, pochopit různé generace a odlišné skupiny a rozdávat lásku a radost kolem sebe. A vy nyní můžete tento projekt podpořit svým hlasem

U našich klientů sklidil tento originální dárek velký úspěch. Někteří z nich byli až dojatí. Je totiž pravdou, že dětský svět je jiný, než ten dospělý a ve sklenici tak najdete nejednou úplně „obyčejné“ přání, které vykouzlí úsměv na rtech a možná i dodá odvahu do dalšího týdne. 

Co vy na to? Líbí se vám tento nápad?
Projekt můžete nyní podpořit svým hlasem.


Co se děje v Performii 5-2023


Co se v Performii událo na jaře roku 2023? A co aktuálně hýbe světem managementu a personalistů? To se dozvíte v tomto shrnutí.

celý článek

Konference 2023 je za námi. Jste připraveni vyletět ke hvězdám?


Další konference je za námi. Tentokrát jsme se snažili účastníky připravit na to, jak sestavit a vést tým, se kterým se ke hvězdám poletí jedna báseň.

celý článek

Lucie Spáčilová byla hostem podcastu Podnikatelská mysl


Ve středu 10. května 2023 vyšla epizoda podcastu Podnikatelská mysl s Lucií Spáčilovou jako hostem. Promluvila o tom, proč je produktivita tak velké téma, jak pomohla covidová krize odhalit rozdíly mezi lidmi a jejich přístupy k práci i o tom, proč je nutné změnit přístup při vedení lidí na dálku a proč nedat u pohovoru na první dojem.

celý článek

Co se děje v Performii 3-2023


Co se v Performii událo v prvním čtvrtletí roku 2023? A co aktuálně hýbe světem managementu a personalistů? To se dozvíte v tomto shrnutí.

celý článek