Linked IN Facebook Twiter
Zavolejte nám: 242 447 688

Lucie Spáčilová

Lucie Spáčilová PerformiaJsem moc pyšná na to, že jsem stála u zrodu Performia v České republice. Od doby tohoto startu se Performia posunula o velký kus kupředu a za to vděčím jak svému týmu, tak také našim klientům, kteří jsou pro nás stálou inspirací.

Na začátku jsem dělala téměř vše. Znáte to - one man show (spíš woman). Spolupracovníci přibývali a já jsem se mohla začít specializovat na vývoj a expanzi. V tomto duchu je to dodnes.

Osobně mě naplňují hlavně dvě věci. Tou první jsou důkazy o tom, jak Performia pomohla klientovi  vytvořit skvělý tým, a tou druhou je fakt, že se o to zasloužil tým, který jsem vytvořila, vytrénovala a teď můžu pozorovat a podporovat jejich úspěch.

Mým záměrem je postarat se o to, aby každá firma v České republice měla nástroje a know-how k tomu, jak vybudovat svůj skvělý tým.

"Práce u nás nepatří mezi ty snadné."

Abychom toto dokázali za relativně krátký čas, potřebujeme ještě více posílit náš skvělý tým o ochotné a silné jedince. Práce u nás nepatří mezi ty snadné. Člověk se toho musí hodně naučit, mít opravdu vysoké nasazení a práci mít spíše jako koníček. Odměnou nám je kromě platu také úžasný pocit užitečnosti a kompetence.

Ve volném čase si užívám času stráveného se svými malými dětmi a rodinou obecně. V létě si ráda zahraju golf, griluju s přáteli nebo podnikám různé výlety. Zimu spíše přečkám někde v teple u horké čokolády.

Ať už se stanete naším klientem, spolupracovníkem nebo sympatizantem, budu za to ráda.

Děkuji

Lucie Spáčilová LinkedIn Lenka Komorousová Peformia