Česká Perfomie je opět zlatá!

Začínáme nový rok a za ten minulý si domů vezeme zlato. Opět jsme to dokázali. Porvali jsme se se všemi ostatními pobočkami Performie International. Všechny jsme je předběhli a po roční pauze opět okupujeme první příčky.


Velká mezinárodní konference všech poboček je za námi. Tentokrát se konala v Maďarsku. Jde vždy o milou akci, kde se setkáme s kolegy ze všech koutů světa. Můžeme se podělit nejen o svoje úspěchy, ale i o neúspěchy. Nasdílíme si vzájemně svoje povedené akce a inspirujeme jeden druhého k tomu, co a jak ještě můžeme posouvat dál.

K této akci samozřejmě neodmyslitelně patří vyhodnocení uplynulého roku. V rámci toho je vždy vyhlášena nejlépe expandující pobočka světa. Loni nás v závěrečné rovince předběhla Kolumbie. I letos jsme svedli lítý boj. Tentokrát z něho ale jako vítěz vyšla právě ČESKÁ REPUBLIKA. A navíc naše Renata Krutská je druhým nejlepším prodejcem a Hana Slačálková druhým nejlepším dodavatelem na světě.

Moc děkujeme všem, kteří nás v závěrečné cílové rovince podpořili. Také všem, kteří s námi zlepšují podmínky v českých firmách a dávají šanci opravdu šikovným a produktivním lidem. Zůstaňte s námi i nadále. Chystáme pro vás opět velké věci. Bude to zase parádní rok.

Performia CZ slaví v příštím roce 20. výročí svého vzniku. No, nebyla by to paráda získat na toto krásné jubileum 10. zlatou hvězdu? Co vy na to? Sledujte nás i nadále a držte nám palce na naší další cestě. Bez vás by to totiž nešlo.

Chceš o 10. hvězdu bojovat po našem boku? Právě hledáme nového parťáka.  

Hledáme konzultanta do Prahy. Možná jsi to ty! 


Historický první Nebuď HRrr brunch je úspěšně za námi. Jaký byl?


Historicky první Nebuď HRrr brunch s Hankou Slačálkovou proběhl v úterý 11. června a byl naprosto skvělý. Setkání komunity, která se vytvořila kolem našich krátkých videí, přilákalo 19 účastníků. Celé dopoledne bylo naplněno inspirací, živou debatou nad příběhy z praxe, skvělým občerstvením a vynikající kávou.

celý článek

Co se děje v Performii 6-2024


Co se v Performii událo na jaře roku 2024? A co aktuálně hýbe světem managementu a personalistů? To se dozvíte v tomto nabitém shrnutí.

celý článek

Konference 2024 je za námi


Největší akce roku 2024 je za námi. Konference na téma Vybudujte vítezný tým hostila více než 180 účastníků. Proběhla i oslava 20. výročí Performie v České Republice.

celý článek

Co se děje v Performii 3-2024


Co se v Performii událo na začátku roku 2024? A co aktuálně hýbe světem managementu a personalistů? To se dozvíte v tomto shrnutí.

celý článek