Renata Krutská

Performia partner Čechy

Pro Renatu je oblast personalistiky něco jako koníček. Ráda lidem věci usnadňuje a otevírá jim nové obzory. Pro své klienty by se rozdala, hlavně aby jim co nejlépe pomohla. Stará se o klienty v Praze a Severních Čechách.

Partnerství pro mě znamená to nejcennější, protože se v něm skrývá důvěra, respekt a síla.

Renata se stala nejlepším prodejcem roku 2020/2021 v mezinárodní síti Performia, která sestává z 25 zemí světa.

"Lidé jako bytosti mají vrozený potenciál, ze své podstaty touží po výjimečnosti a mají schopnost a možnost volit si. Každý má talent, každý ho má v jiné oblasti. Někdo o něm ví, někdo zatím ještě ne. Pomáhám společnostem v Praze mít ve svém týmu ty správné zaměstnance s potenciálem, chutí volit si dobrou cestu a využívat svůj talent," shrnuje svou práci Renata.

Nejradši Renča je, když může podporovat své klienty v růstu a prosperitě. A její klienti moc dobře vědí, že má skvělý odhad na to, co zrovna v danou chvíli a na daný problém potřebují. Mimo to má velmi výjimečnou schopnost aplikovat vše, co se naučí a co jí dává smysl, okamžitě do praxe. Díky tomu je úspěšná a můžeme říct, že právě díky tomu jsou úspěšní i její klienti, na které to přenáší.

Ve svém volném čase ráda cestuje, nejen po naší vlasti, ale i po exotických krajích. Baví ji poznávat nové kultury. V zimě si občas odskočí na lyže a v létě si užívám vody a cyklistiky. Když zrovna necestuje, odpočívá u dobrého filmu nebo jen tak v přírodě.

O její pracovní kariéře a o jejích úspěších si můžete přečíst v článku: V Performii mě nechali dokázat, že na to mám, říká Renata Krutská. 

Co o její práci říkají klienti


„Paní Renata Krutská je profesionál ve svém oboru, současně je obrovsky milá a lidská a ke každému kandidátovi přistupuje tak poctivě jako by si ho vybírala sama pro sebe. Pro firmu hledající nové zaměstnance je to externí služba, ale daný kandidát má pocit že paní Krutská je její součástí. Know how Performie, v kombinaci s takto zkušeným konzultantem, je jednoznačně hodnotná služba a míra přesnosti celkového hodnocení (test osobnosti, test produktivity, ověření referencí, motivace …) je natolik přesná, že paní Krutskou interně nazýváme čarodějka z Performie.“

Ing. Dan Pilát, majitel společnosti INTREA - PIKO spol. s r.o.

„Náš performerský konzultant Renata Krutská je pro nás jistý bod, opora pro každou situaci v oblasti personalistiky, který řešíme. Nikdy neodmítne dát potřebnou pomoc nebo radu, a téměř vždy z našich konzultací vznikne něco nového, co nás všechny posouvá dál. Troufám si říct, že jsme si "sedli" i lidsky, což je pro dobrou a úspěšnou spolupráci neméně důležité. Je to člověk, jehož jméno na displeji v telefonu nebo osobní setkání vyvolá příjemný pocit a úsměv na tváři. Prostě sluníčko na nebi personalistiky.“

Ilona Ptáčníková, Personální manažer ve společnosti Veřejná informační služba IT, spol. s r.o.

3 věci, které má na své práci
nejraději

1. náš produkt - produkt, díky kterému mám možnost zlepšovat ostatní v najímání a hodnocení lidí uvnitř jejich firmy
2. svobodu - možnost být pánem svého úspěchu
3. silné a schopné osobnosti v Performii - kolegyně, které povzbuzují za všech okolností

Renaty Osobní motto


Překážky v životě nám ukazují, jak velcí jsme. Každé jejich překonání zvětšuje naši velikost a sílu.


Jak se s Renatou spojit?

+420 733 202 015Články autora

Jak dovést zaměstnance k očekávaným pracovním výsledkům?


Přijali jste někdy do svého týmu člověka, který je osobnostně schopný, dokáže vycházet s lidmi, umí komunikovat o tom, co se děje? A stalo se Vám, že tento člověk pomáhá, ale ne vždy plní ve své práci to, co jste si na začátku stanovili? Čtěte, jak n

celý článek

Osobnost je důležitá, ale do inzerátu nepatří


Tvorba inzerátů je umění stejně jako obraz, od něhož čekáte, že bude obdivován. Jak jsme již zmínili v předchozích článcích, je důležité, aby inzerát odrážel ty kvality, které mají produktivní lidé rádi, které vyhledávají a na základě kterých jsou ochotni se k vám přihlásit.

celý článek

JAK VÉST POHOVOR: Profesionální herec, nebo skvělý uchazeč?


Stává se vám, že na pohovoru máte někoho, kdo se prezentuje velmi dobře, zdá se jako svělý produktivní zaměstnanec a nakonec zjistíte, že to, co říkal, není tak úplně pravda? Ptejte se tak, abyste to rovnou při pohovoru odhalili.

celý článek

Zaměstnanecké výhody a bonusy jako podpora v začátcích. Dobře nebo špatně?


Když přijímáte zaměstnance do firmy, chcete, aby se mu dobře dařilo? Poskytujete mu k tomu podporu ve formě školení, automobilu, voucherů, stravenek, pěkné kanceláře a další osobní výhody? To je v pořádku, pokud jsou vidět výsledky.

celý článek

Jak rozpohybovat dlouholeté zaměstnance


Vidíte u vašich dlouholetých zaměstnanců, že jim pomalu klesá výkon? Máte pocit, že se vám něčím vzdalují? Na změny u vás reagují negativním postojem? Máme pro Vás tip, jak je zase rozpohybovat.

celý článek

Jak správně zaučit nové zaměstnance


Jak správně zaučovat nového zaměstnance - co musíme znát, abychom dobře zaučili nového zaměstnance? Jak poznáte, že vám zaměstnanec dobře porozuměl, co od něj chcete?

celý článek
Další články autora