Renata Krutská

Performia partner Čechy

Pro Renatu je oblast personalistiky něco jako koníček. Ráda lidem věci usnadňuje a otevírá jim nové obzory. Pro své klienty by se rozdala, hlavně aby jim co nejlépe pomohla. Stará se o klienty v Praze a Severních Čechách.

Partnerství pro mě znamená to nejcennější, protože se v něm skrývá důvěra, respekt a síla.

Renata hrdě ukazuje svůj titul 3. nejlepšího prodejce roku v síti 30ti zemí Performia.

"Lidé jako bytosti mají vrozený potenciál, ze své podstaty touží po výjimečnosti a mají schopnost a možnost volit si. Každý má talent, každý ho má v jiné oblasti. Někdo o něm ví, někdo zatím ještě ne. Pomáhám společnostem v Praze mít ve svém týmu ty správné zaměstnance s potenciálem, chutí volit si dobrou cestu a využívat svůj talent," shrnuje svou práci Renata.

Nejradši Renča je, když může podporovat své klienty v růstu a prosperitě. A její klienti moc dobře vědí, že má skvělý odhad na to, co zrovna v danou chvíli a na daný problém potřebují. Mimo to má velmi výjimečnou schopnost aplikovat vše, co se naučí a co jí dává smysl, okamžitě do praxe. Díky tomu je úspěšná a můžeme říct, že právě díky tomu jsou úspěšní i její klienti, na které to přenáší.

Ve svém volném čase ráda cestuje, nejen po naší vlasti, ale i po exotických krajích. Baví ji poznávat nové kultury. V zimě si občas odskočí na lyže a v létě si užívám vody a cyklistiky. Když zrovna necestuje, odpočívá u dobrého filmu nebo jen tak v přírodě.

O její pracovní kariéře a o jejích úspěších si můžete přečíst v článku: V Performii mě nechali dokázat, že na to mám, říká Renata Krutská. 

Co o její práci říkají klienti


„Paní Krutská je pro nás díky jejím názorům a poznatkům neocenitelným pomocníkem při výběru uchazečů o vedoucí pozice u nás ve firmě.“

Miloslav Říha, ředitel a jednatel společnosti KLF-ZVL Bearings, s.r.o.

„Náš performerský konzultant Renata Krutská je pro nás jistý bod, opora pro každou situaci v oblasti personalistiky, který řešíme. Nikdy neodmítne dát potřebnou pomoc nebo radu, a téměř vždy z našich konzultací vznikne něco nového, co nás všechny posouvá dál. Troufám si říct, že jsme si "sedli" i lidsky, což je pro dobrou a úspěšnou spolupráci neméně důležité. Je to člověk, jehož jméno na displeji v telefonu nebo osobní setkání vyvolá příjemný pocit a úsměv na tváři. Prostě sluníčko na nebi personalistiky.“

Ilona Ptáčníková, junior personalista ve společnosti Veřejná informační služba IT, spol. s r.o.

3 věci, které má na své práci
nejraději

1. náš produkt - produkt, díky kterému mám možnost zlepšovat ostatní v najímání a hodnocení lidí uvnitř jejich firmy
2. svobodu - možnost být pánem svého úspěchu
3. silné a schopné osobnosti v Performii - kolegyně, které povzbuzují za všech okolností

Renaty Osobní motto


Překážky v životě nám ukazují, jak velcí jsme. Každé jejich překonání zvětšuje naši velikost a sílu.


Jak se s Renatou spojit?

+420 733 202 015Články autora

Jak dovést zaměstnance k očekávaným pracovním výsledkům?


Přijali jste někdy do svého týmu člověka, který je osobnostně schopný, dokáže vycházet s lidmi, umí komunikovat o tom, co se děje? A stalo se Vám, že tento člověk pomáhá, ale ne vždy plní ve své práci to, co jste si na začátku stanovili? Čtěte, jak n

celý článek

Osobnost je důležitá, ale do inzerátu nepatří


Tvorba inzerátů je umění stejně jako obraz, od něhož čekáte, že bude obdivován. Jak jsme již zmínili v předchozích článcích, je důležité, aby inzerát odrážel ty kvality, které mají produktivní lidé rádi, které vyhledávají a na základě kterých jsou ochotni se k vám přihlásit.

celý článek

JAK VÉST POHOVOR: Profesionální herec, nebo skvělý uchazeč?


Stává se vám, že na pohovoru máte někoho, kdo se prezentuje velmi dobře, zdá se jako svělý produktivní zaměstnanec a nakonec zjistíte, že to, co říkal, není tak úplně pravda? Ptejte se tak, abyste to rovnou při pohovoru odhalili.

celý článek

Zaměstnanecké výhody a bonusy jako podpora v začátcích. Dobře nebo špatně?


Když přijímáte zaměstnance do firmy, chcete, aby se mu dobře dařilo? Poskytujete mu k tomu podporu ve formě školení, automobilu, voucherů, stravenek, pěkné kanceláře a další osobní výhody? To je v pořádku, pokud jsou vidět výsledky.

celý článek

Jak rozpohybovat dlouholeté zaměstnance


Vidíte u vašich dlouholetých zaměstnanců, že jim pomalu klesá výkon? Máte pocit, že se vám něčím vzdalují? Na změny u vás reagují negativním postojem? Máme pro Vás tip, jak je zase rozpohybovat.

celý článek

Jak správně zaučit nové zaměstnance


Jak správně zaučovat nového zaměstnance - co musíme znát, abychom dobře zaučili nového zaměstnance? Jak poznáte, že vám zaměstnanec dobře porozuměl, co od něj chcete?

celý článek
Další články autora