Chystáme odborné přednášky pro další rok. Odstartuje Praha, následovat bude Brno!

Vrátili jsme se k pořádání pravidelných odborných přednášek a v dalším roce v tom budeme s radostí pokračovat. A protože není čas ztrácet čas, připravili jsme pro vás přednášky již v lednu a na začátku února. Kde se s námi můžete potkat a kdo je povede? 


Víme, že je to s lidmi občas složité. Právě proto bychom Vás rádi seznámili mimo jiné s tím, jak rozeznat produktivní lidi od těch destruktivních. Přednáška trvá jen pár hodin, není tedy možné, abychom Vám předali všechny informace o tom, jak vytvořit skvělý tým. Jsme si ale jistí, že si z ní odnesete plno zajímavých a nových informací, které můžete ihned aplikovat v praxi. 

Přednášku již v Čechách a na Moravě absolvovalo více než 4 000 manažerů a personalistů.

Co se na přednášce dozvíte? 

  • Jaké 4 faktory musíte znát pro jednoznačné rozpoznání vhodnosti kandidáta pro hledanou pozici,
  • čeho se vyvarovat v inzerci, abyste nepřicházeli o šikovné kandidáty
  • jak se dozvědět pravdu o uchazečích,
  • jaký klíčový faktor ovlivní, zda Váš výběr bude úspěšný
  • jak urychlit a zefektivnit celé výběrové řízení
  • co vše se musíte naučit, abyste byli opravdoví "profíci" ve výběru zaměstnanců.

Na jaké přednášky se můžete těšit? 

Ve čtrvtek 26. ledna 2023 proběhne živá přednáška v Praze. Povede ji Lucie Spáčilová, výkonná ředitelka Performie, která přednáší širokou škálu HR témat. Díky svým bohatým zkušenostem z oblasti HR se můžete těšit na plno příkladů přímo z praxe. Setkáme se na naší pražské pobočce na Chodově. 

Další přednáška, tentokrát v Brně, proběhne ve středu 8. února 2023 v přednáškové místnosti AMOEBA v prostorách Technologického parku Brno. V Brně povede přednášku Marta Machovská, dlouholetá konzultantka a trenérka Performie. Marta se ráda podělí o znalosti a zkušenosti, které získává, při práci s našimi klienty. 

Přihlaste se na přednášku ve vašem městě ještě dnes! 


Na další webinář se můžete těšit již v březnu


Někteří naši animaci kára již znáte. Jedná se o schéma, které ukazuje typy jednotlivých lidí, které najdeme v každém týmu. Díky tomuto rozdělení je můžete snáze rozeznat a rozhodnout se, jestli je ve vašem týmu chceme nebo ne. A právě toto schéma a jednotlivé role na káře vysvětlí a popíše Hanka Slačálková v dalším z našich webinářů v březnu.

celý článek

S Performií je pořád na co se těšit! Přesvědčte se sami.


Těšíte se na jaro? My tedy rozhodně ano, a to nejen na teplé jarní sluníčko, květinami provoněný vzduch a prodlužující se dny. S Performií je totiž vždy na co se těšit. Letos na jaře tomu nebude jinak. A proč že si to troufáme tvrdit? Přesvědčte se sami!

celý článek

Rok 2022 a jak jsme si v něm vedli


Před chvílí nám začal nový rok a my už jsme se za tím předchozím párkrát ohlédli. Tentokrát jsme to ale vzali z hlediska čísel. Ta totiž nelžou a mluví jasně. A jak jsme si tedy vedli?

celý článek

Co se děje v Performii 12-2022


Co se v Performii událo v listopadu a prosinci 2022? A co aktuálně hýbe světem managementu a personalistů? To se dozvíte v tomto shrnutí.

celý článek