Přednášky a webináře. Co pro vás kdy chystáme?

Léto pomalu končí a spolu s ním i Performia rok (jedem od září do září). Uzavíráme, ohlížíme se a hlavně plánujeme. A v plánech samozřejmě nemůžeme vynechat ani naše přednášky a webináře. Proto pro vás máme hned několik termínů, na které se můžete už nyní přihlašovat.


Přednáška Jak efektivně vybírat zaměstnance a nekoupit zajíce v pytli shrnuje základy našeho know-how. Dozvíte se, podle čeho posuzujeme lidi v jejich vztahu k práci, jaké jsou nástroje pro motivaci různých typů zaměstnanců i to, jak naše nástroje implementovat do běžného chodu firmy, a to ne jen do náborového procesu. 

Aktuálně připravujeme tyto termíny:

  • 4. října v Ostravě
  • 21. listopadu v Brně
  • 23. listopadu v Olomouci

Nehodí se vám datum nebo lokalita? Dejte nám vědět a my už něco vymyslíme.

Pravidelně pro vás pořádáme i webináře. Momentálně chystáme webinář na téma Whistleblowing z pohledu práva i personalistiky. Ten se uskuteční v úterý 3. října 2023 od 13 hodin. Spojíme síly s advokátkou Petrou Kubáčovou a podíváme se, jaké povinnosti s platností od 15. prosince 2023 z nového zákona o ochraně oznamovatelů (whistleblowerů) vyplývají.

Webinář pro vás připravujeme každé 2 měsíce, můžete se tedy na nálož pravidelné inspirace těšit i nadále. Ještě jsme nemluvili o něčem, co vás zajímá? Pošlete nám tip na téma, rádi se podíváme, jestli k němu máme co říci.

Pokud máte již naši přednášku za sebou a z webinářů jste již načerpali všechnu moudrost, je na čase se posunout. Dalším krokem může být například náš seminář Jak vytvořit a udržet skvělý tým. Aktuální termíny tohoto semináře i všechno ostatního najdete na našem webu. 

Chcete od nás pravidelně dostávat krátké TIPY A TRIKY z oboru personalistiky? 

Přihlaste se k jejich oběru ještě dnes! 


Česká Perfomie je opět zlatá!


Začínáme nový rok a za ten minulý si domů vezeme zlato. Opět jsme to dokázali. Porvali jsme se se všemi ostatními pobočkami Performie International. Všechny jsme je předběhli a po roční pauze opět okupujeme první příčky.

celý článek

Co se děje v Performii 8-2023


Co se v Performii událo během léta roku 2023? A co aktuálně hýbe světem managementu a personalistů? To se dozvíte v tomto shrnutí.

celý článek

Co se děje v Performii VIP 8-2023


Co se v Performii událo během léta roku 2023 ve světě VIP klientů Performia? A co aktuálně hýbe světem managementu a personalistů? To se dozvíte v tomto shrnutí.

celý článek

Nový zákon o whistleblowingu je tu. A co dál?


Whistleblowing (z angličtiny doslova hvízdání na píšťalku) bohužel nemá v češtině dostatečně výstižný ekvivalent. Můžeme ho nicméně vysvětlit jako nahlašování podezřelého nebo dokonce protiprávního jednání. Od 1. srpna 2023 vstoupil v platnost zákon o ochraně ohlašovatelů. Vyplývá z něho pár změn pro střední i velké firmy účinných od 15. prosince 2023. Proto pro vás na toto téma připravujeme webinář. 

celý článek