S Performií je pořád na co se těšit! Přesvědčte se sami.

Těšíte se na jaro? My tedy rozhodně ano, a to nejen na teplé jarní sluníčko, květinami provoněný vzduch a prodlužující se dny. S Performií je totiž vždy na co se těšit. Letos na jaře tomu nebude jinak. A proč že si to troufáme tvrdit? Přesvědčte se sami!


Hned z kraje března se bude konat další z našich webinářů. Tentokrát jsme se vrátili k našim základům, kdy představíme hlavně video Kára a typy lidí na ní rozložené. Webinář Kdo pomáhá a kdo se vezeHankou Slačálkovou proběhne 8. března od 14 hodin.

Od 29. března do 1. dubna se můžete zúčastnit našeho komunikačního tréninku. Ve Dvoře Pecínov u Benešova strávíte 4 dny pod vedením našich konzultantů, kteří se zaměřují právě na komunikaci, kteří vám dodají jistotu v tom, jak komunikovat nejen při pohovorech, ale i v rovině osobních vztahů.

Už jste slyšeli o našem workshopu Jak na funkční náborovou inzerci? Je to v našem repertoáru stále relativně novinka. Pod vedením Hanky Slačálkové se zaměříte na to, jak změnit pohled na inzerci a co by v inzerátu rozhodně nemělo chybět. Workshop je plný praktických cvičení, ze kterých budete odcházet s hotovým inzerátem na pozici, kterou zrovna hledáte. Také získáte inspiraci a nápady, jak připravit například náborové video. Tento workshop můžete absolvovat 19. dubna v Praze nebo 25. dubna v Brně.

20. dubna se pak můžete setkat s Lucií Spáčilovou na naší přednášce Jak efektivně vybírat zaměstnance a nekoupit zajíce v pytli. Pořádat se bude tentokrát v Jablonci nad Nisou. Na této přednášce získáte nadhled ke každodenní rutině, kterou většinu času určitě děláte správně, ale i malá změna pohledu a myšlení může s vašimi lidmi udělat zázraky. Mimo to vám Lucie Spáčilová také prozradí, jak rozeznat produktivní lidi od těch destruktivních.

A v neposlední řadě pro vás chystáme květnovou konferenci. Připravte s námi svůj tým do vesmíru a vydejte se vstříc hvězdným výsledkům. Na konferenci zazní hned několik různých témat, která si vezmou na starost naše zkušené trenérky. Těšit se samozřejmě můžete i na řadu konkrétních příkladů z praxe, a to přímo od našich úspěšných klientů. Konference se bude konat 17. a 18. května v Praze a již nyní si na ní můžete rezervovat své místo!

Tak co vy na to? Už se taky těšíte?

Připravujeme toho sice spoustu, ale nemusíte se bát. Nezastavíme se, a tak budeme i nadále pokračovat v našich klíčových seminářích a dalších službách, na které jste u nás zvyklí. Jejich přehledný výpis s daty konání můžete najít v sekci aktuální termíny našich akcí.

Váš Performia tým

Chcete se dozvědět více ze světa personalistiky?

Podívejte se na naše odborné články.


Přednášky a webináře. Co pro vás kdy chystáme?


Léto pomalu končí a spolu s ním i Performia rok (jedem od září do září). Uzavíráme, ohlížíme se a hlavně plánujeme. A v plánech samozřejmě nemůžeme vynechat ani naše přednášky a webináře. Proto pro vás máme hned několik termínů, na které se můžete už nyní přihlašovat.

celý článek

Co se děje v Performii 8-2023


Co se v Performii událo během léta roku 2023? A co aktuálně hýbe světem managementu a personalistů? To se dozvíte v tomto shrnutí.

celý článek

Co se děje v Performii VIP 8-2023


Co se v Performii událo během léta roku 2023 ve světě VIP klientů Performia? A co aktuálně hýbe světem managementu a personalistů? To se dozvíte v tomto shrnutí.

celý článek

Nový zákon o whistleblowingu je tu. A co dál?


Whistleblowing (z angličtiny doslova hvízdání na píšťalku) bohužel nemá v češtině dostatečně výstižný ekvivalent. Můžeme ho nicméně vysvětlit jako nahlašování podezřelého nebo dokonce protiprávního jednání. Od 1. srpna 2023 vstoupil v platnost zákon o ochraně ohlašovatelů. Vyplývá z něho pár změn pro střední i velké firmy účinných od 15. prosince 2023. Proto pro vás na toto téma připravujeme webinář. 

celý článek