S Performií je pořád na co se těšit! Přesvědčte se sami.

Těšíte se na jaro? My tedy rozhodně ano, a to nejen na teplé jarní sluníčko, květinami provoněný vzduch a prodlužující se dny. S Performií je totiž vždy na co se těšit. Letos na jaře tomu nebude jinak. A proč že si to troufáme tvrdit? Přesvědčte se sami!


Hned z kraje března se bude konat další z našich webinářů. Tentokrát jsme se vrátili k našim základům, kdy představíme hlavně video Kára a typy lidí na ní rozložené. Webinář Kdo pomáhá a kdo se vezeHankou Slačálkovou proběhne 8. března od 14 hodin.

Od 29. března do 1. dubna se můžete zúčastnit našeho komunikačního tréninku. Ve Dvoře Pecínov u Benešova strávíte 4 dny pod vedením našich konzultantů, kteří se zaměřují právě na komunikaci, kteří vám dodají jistotu v tom, jak komunikovat nejen při pohovorech, ale i v rovině osobních vztahů.

Už jste slyšeli o našem workshopu Jak na funkční náborovou inzerci? Je to v našem repertoáru stále relativně novinka. Pod vedením Hanky Slačálkové se zaměříte na to, jak změnit pohled na inzerci a co by v inzerátu rozhodně nemělo chybět. Workshop je plný praktických cvičení, ze kterých budete odcházet s hotovým inzerátem na pozici, kterou zrovna hledáte. Také získáte inspiraci a nápady, jak připravit například náborové video. Tento workshop můžete absolvovat 19. dubna v Praze nebo 25. dubna v Brně.

20. dubna se pak můžete setkat s Lucií Spáčilovou na naší přednášce Jak efektivně vybírat zaměstnance a nekoupit zajíce v pytli. Pořádat se bude tentokrát v Jablonci nad Nisou. Na této přednášce získáte nadhled ke každodenní rutině, kterou většinu času určitě děláte správně, ale i malá změna pohledu a myšlení může s vašimi lidmi udělat zázraky. Mimo to vám Lucie Spáčilová také prozradí, jak rozeznat produktivní lidi od těch destruktivních.

A v neposlední řadě pro vás chystáme květnovou konferenci. Připravte s námi svůj tým do vesmíru a vydejte se vstříc hvězdným výsledkům. Na konferenci zazní hned několik různých témat, která si vezmou na starost naše zkušené trenérky. Těšit se samozřejmě můžete i na řadu konkrétních příkladů z praxe, a to přímo od našich úspěšných klientů. Konference se bude konat 17. a 18. května v Praze a již nyní si na ní můžete rezervovat své místo!

Tak co vy na to? Už se taky těšíte?

Připravujeme toho sice spoustu, ale nemusíte se bát. Nezastavíme se, a tak budeme i nadále pokračovat v našich klíčových seminářích a dalších službách, na které jste u nás zvyklí. Jejich přehledný výpis s daty konání můžete najít v sekci aktuální termíny našich akcí.

Váš Performia tým

Chcete se dozvědět více ze světa personalistiky?

Podívejte se na naše odborné články.


Historický první Nebuď HRrr brunch je úspěšně za námi. Jaký byl?


Historicky první Nebuď HRrr brunch s Hankou Slačálkovou proběhl v úterý 11. června a byl naprosto skvělý. Setkání komunity, která se vytvořila kolem našich krátkých videí, přilákalo 19 účastníků. Celé dopoledne bylo naplněno inspirací, živou debatou nad příběhy z praxe, skvělým občerstvením a vynikající kávou.

celý článek

Co se děje v Performii 6-2024


Co se v Performii událo na jaře roku 2024? A co aktuálně hýbe světem managementu a personalistů? To se dozvíte v tomto nabitém shrnutí.

celý článek

Konference 2024 je za námi


Největší akce roku 2024 je za námi. Konference na téma Vybudujte vítezný tým hostila více než 180 účastníků. Proběhla i oslava 20. výročí Performie v České Republice.

celý článek

Co se děje v Performii 3-2024


Co se v Performii událo na začátku roku 2024? A co aktuálně hýbe světem managementu a personalistů? To se dozvíte v tomto shrnutí.

celý článek