KONFERENCE: Moderní trendy HR 2022

KONEC KLASICKÉHO HR V ČESKU, BUDOUCNOST JE V PPM!

Vystoupila jedna zahraniční hvězda, několik našich skvělých klientů, kteří nabídli pohled přímo do své praxe. Představili jsme moderní koncept a věříme, že změnil váš pohled na oblast lidských zdrojů a třeba vám zajistí i náskok před konkurencí.


A jak to probíhalo?

Do Česka se po několika letech opět vrátil mezinárodně uznávaný odborník na budování týmů, výběr a hodnocení zaměstnanců Mårten Runow, zakladatel Performia International.

Mårten Runow se na poli HR pohybuje už více než 30 let a jeho vizí je pomáhat firmám po celém světě zefektivňovat náborový proces a mít týmy plné produktivních lidí. Ve 25 zemích, kde Performia působí, už bylo vyplněno více než 5 milionů dotazníků pracovního potenciálu, které spoluvytvářel a které sám denně vyhodnocuje. Můžeme tedy říct, že je jedním z největších expertů na potenciál lidí vůbec.

Načerpat inspiraci a dozvědět se více o novém PPM konceptu přišlo více než 150 účastníků. Moc děkujeme a těšíme se na další společné akce.


Jak vypadaly loňské ročníky?

Konference v roce 2019 byla tak úspěšná, že jsme ji opakovali ještě v září a celkem se jí zúčastnilo téměř 150 lidí. Byla trochu netradiční, protože hlavním spíkrem byl náš kolumbijský kolega Jairo Pinilla. Jak může vypadat konference v latinskoamerickém stylu? Na to se podívejte v tomto videu.

Konference 2021 proběhla poté, co jsme ji třikrát za sebou kvůli opatřením proti covidu-19 odložili. Účastníci vydrželi, a nakonec jsme si to společně o to víc užili. Hlavní hvězdou této konference byly úspěšné české firmy.
Podívejte se na video z akce.

Chete se jako první dovědět o další konferenci?

Nechejte nám na sebe kontakt a my vám dámě vědět hned, jakmile spatří další termín světlo světa.