KONFERENCE PERFORMIA 2023

PŘIPRAVTE SVŮJ TÝM NA CESTU DO VESMÍRU

Konference je úspěšně za námi. Zúčastnilo se jí více než 140 lidí a my vám moc děkujeme. Atmosféra byla jako vždy inspirativní a hlavně přátelská. Už teď se nemůžeme dočkat dalšího ročníku!

Nemůžete se dočkat stejně jako my? Tak klikněte na tlačítko níže, zanechejte na sebe kontakt a my vám o dalším termínu dáme vědět jako prvním.


A jak to na konferenci vypadalo?

Jaká témata zazněla?

1. JAK ZLEPŠIT NÁLADU CELÉHO TÝMU

Z PERFORMIE: Hana Slačálková
Z PRAXE: Michal Mrázek (Backbone s.r.o.), Václav Větrovec (VETOS group s.r.o.)

Lidé sledují zprávy a mají obavy z budoucnosti. Ale aby byli v práci tvořiví, efektivní a produktivní, potřebujeme, aby měli lepší náladu, tedy pozitivnější pohled na svět.

2. JAK NA ÚSPĚŠNOU INTERNÍ KOMUNIKACI

Z PERFORMIE: Iva Schulzová
Z PRAXE: Vladislav Polášek (Kaňák Group s.r.o.), Petr Mikšovič (SOVA NET, s.r.o.)

Jak to udělat, aby komunikace ve firmě správně proudila a na co si u toho dát pozor? Jak dostat informace skrze organizační strukturu až úplně dolů? Jaké nástroje pro efektivní komunikaci použít? Jaké principy nesmí v komunikaci chybět a co by měli umět vedoucí, aby to celé fungovalo?

3. JAK ZVÝŠIT ZODPOVĚDNOST ZAMĚSTNANCŮ

Z PERFORMIE: Marta Machovská
Z PRAXE: Alena Sailerová (GEFOS a.s.), Roman Šebela (MIG s.r.o.)

Co vlastně člověku chybí, když není ochotný přebírat za něco zodpovědnost? Co bychom měli dělat s lidmi, kteří nejsou iniciativní, i když o nich víme, že mají potenciál? A jak jako vedoucí podpořit větší iniciativu zaměstnanců?

4. HRY JAKO SOUČÁST MOTIVACE TÝMU

Z PERFORMIE: Lucie Spáčilová
Z PRAXE: Monika Malinová (ACCOM Management group, s.r.o.)

Proč má právě prvek hry velký vliv na výsledky celého týmu? Jak pro lidi vytvořit takové podmínky, aby jim práce šla snáze od ruky? A jak nastavit pravidla hry tak, aby lidé měli opravdovou chuť se do ní pustit? A co dělat, když se to nepovede podle vašich představ?


PŘÍJEMNOU ATMOSFÉRU AKCE DOPLNILI PARTNEŘI

Pro koho je naše konference?

Konference je určena pro všechny, kdo vědí, že ti správní lidé "na palubě" jsou základem úspěšné firmy a že i s těmi nejlepšími je třeba dál pracovat. Ať už jde o šéfa firmy, manažera či personalistu, na své si přijde každý, kdo vede lidi či pracuje na rozvoji jejich potenciálu a s tím souvisejícími procesy ve firmě.

Jak vypadaly minulé ročníky?

MODERNÍ TRENDY HR 2022

Tématem pro první den byli problémoví zaměstnanci a jak s nimi pracovat. Druhý den jsme na práci s lidmi navázali a představili již zmiňovaný koncept PPM (angl. Personnel Productivity manager = manažer pro produktivitu personálu).

Hlavní hvězdou konference byl zakladatel Performia International Marten Runow, expert na budování úspěšných týmů

MODERNÍ TRENDY HR 2021

Konference 2021 proběhla poté, co jsme ji třikrát za sebou kvůli opatřením proti covidu-19 odložili. Účastníci vydrželi, a nakonec jsme si to společně o to víc užili. Kromě hodnotné inspirace byla plná energie, kterou jsme se společně dobili.

Hlavní hvězdou této konference byly úspěšné české firmy, klienti Performia, kteří rozhodně měli co předat.

MODERNÍ TRENDY HR 2019

Konference 2019 nesla podtitulek Úspěšný vedoucí - úspěšný tým a měla zejména vedoucímí dodat motivaci a znalosti pro práci s lidmi. Kromě toho vystoupilo také několik vedoucích z praxe českých úspěšných firem.

Hlavní hvězdou této konference byl Jairo Pinilla, ředitel kolumbijské pobočky společnosti Performia.

Chcete vědět o příští konferenci Performia jako první?

Vyplňte tento formulář a my se vám ozveme.