KONFERENCE PERFORMIA 2023

PŘIPRAVTE SVŮJ TÝM NA CESTU DO VESMÍRU

Máte v týmu šikovné lidi, ale pořád máte pocit, že je co zlepšovat? Hledáte cesty, jak s lidmi lépe komunikovat, jak je pro práci nadchnout a lépe motivovat a jak zvýšit jejich zodpovědnost, tak aby tým nakonec fungoval jako namazaný stroj? Víme, není to jednoduché! A proto pro vás chystáme konferenci plnou inspirace přesně pro tyto oblasti. Doufáme, že na ní nebudete chybět.

Těšíme se na vás!

17. a 18. května 2023 v Praze


Kdo na konferenci vystoupí?

Jednotlivá témata si vezmou na starosti naše zkušené trenérky seminářů v čele s výkonnou ředitelkou Performie Lucií Spáčilovou a těšit se můžete opět na mnoho konkrétních příkladů z praxe našich úspěšných klientů. Postupně vám je tu budeme odhalovat.

LUCIE SPÁČILOVÁ
HANA SLAČÁLKOVÁ
IVA SCHULZOVÁ
MARTA MACHOVSKÁ

Z PRAXE: ŠÉFOVÉ A VEDOUCÍ Z DLOUHODOBĚ ÚSPĚŠNÝCH ČESKÝCH FIREM

Jejich jména sem budeme průběžně doplňovat.


Kdo by na konferenci neměl chybět?

Konference je určena pro všechny, kdo vědí, že ti správní lidé "na palubě" jsou základem úspěšné firmy a že i s těmi nejlepšími je třeba dál pracovat. Ať už jde o šéfa firmy, manažera či personalistu, na své si přijde každý, kdo vede lidi či pracuje na rozvoji jejich potenciálu a s tím souvisejícími procesy ve firmě.

Konference 2021 byla rekordní. Zúčastnilo se jí 150 lidí z řad šéfů, manažerů a personalistů

Na jaká témata se můžete těšit?

Na tématech ještě do detailu pracujeme, ale je jasné, že budou plné toho, co dnes české firmy trápí. Zeptali jsme se jich totiž na to v průzkumu. A díky tomu také víme, že se nejvíce těšíte na příspěvky z praxe. Nebojte, bude jich spousta!
 

1. JAK ZLEPŠIT NÁLADU CELÉHO TÝMU
Hana Slačálková

Lidé sledují zprávy a mají obavy z budoucnosti. Ale aby byli v práci tvořiví, efektivní a produktivní, potřebujeme, aby měli lepší náladu, tedy pozitivnější pohled na svět. Předáme vám několik tipů, jak to udělat, a nebude chybět ani pohled z praxe.

2. JAK NA ÚSPĚŠNOU INTERNÍ KOMUNIKACI
Iva Schulzová

Jak to udělat, aby komunikace ve firmě správně proudila a na co si u toho dát pozor? Jak dostat informace skrze organizační strukturu až úplně dolů? Jaké nástroje pro efektivní komunikaci použít? Jaké principy nesmí v komunikaci chybět a co by měli umět vedoucí, aby to celé fungovalo? Na to vám kromě nás prakticky odpoví také naši úspěšní klienti.

3. JAK ZVÝŠIT ZODPOVĚDNOST ZAMĚSTNANCŮ
Marta Machovská

Co vlastně člověku chybí, když není ochotný přebírat za něco zodpovědnost? Co bychom měli dělat s lidmi, kteří nejsou iniciativní, i když o nich víme, že mají potenciál? A jak jako vedoucí podpořit větší iniciativu zaměstnanců? Těšte se na tipy, které vychází z funkční praxe.

4. HRY JAKO SOUČÁST MOTIVACE TÝMU
Lucie Spáčilová

Proč má právě prvek hry velký vliv na výsledky celého týmu? Jak pro lidi vytvořit takové podmínky, aby jim práce šla snáze od ruky? A jak nastavit pravidla hry tak, aby lidé měli opravdovou chuť se do ní pustit? A co dělat, když se to nepovede podle vašich představ?


Co si z konference odnesete?

  • Velké množství konkrétních tipů a návodů z praxe těch nejúspěšnějších firem, které jsou vám v mnohém velmi podobné.
  • Komplexní představu o tom, jak skrze lidi posunout celou firmu k ještě větší produktivitě.
  • Seznam věcí, které hned po příchodu do práce budete moci zavést.
  • Motivaci do další práce s vaším týmem a ujištění, že v tom nejste sami.
  • Dobrou náladu a naději, že i nelehké situace se dají zvládnout, když na to máte ty správné lidi.

Jak vypadaly minulé ročníky?

MODERNÍ TRENDY HR 2022

Tématem pro první den byli problémoví zaměstnanci a jak s nimi pracovat. Druhý den jsme na práci s lidmi navázali a představili již zmiňovaný koncept PPM (angl. Personnel Productivity manager = manažer pro produktivitu personálu).

Hlavní hvězdou konference byl zakladatel Performia International Marten Runow, expert na budování úspěšných týmů

MODERNÍ TRENDY HR 2021

Konference 2021 proběhla poté, co jsme ji třikrát za sebou kvůli opatřením proti covidu-19 odložili. Účastníci vydrželi, a nakonec jsme si to společně o to víc užili. Kromě hodnotné inspirace byla plná energie, kterou jsme se společně dobili.

Hlavní hvězdou této konference byly úspěšné české firmy, klienti Performia, kteří rozhodně měli co předat.

MODERNÍ TRENDY HR 2019

Konference 2019 nesla podtitulek Úspěšný vedoucí - úspěšný tým a měla zejména vedoucímí dodat motivaci a znalosti pro práci s lidmi. Kromě toho vystoupilo také několik vedoucích z praxe českých úspěšných firem.

Hlavní hvězdou této konference byl Jairo Pinilla, ředitel kolumbijské pobočky společnosti Performia.


Organizační informace

Konference se bude konat 17. a 18. května 2023 (každý den to bude od 9:00 do 18:00)
v Praze - Čestlicích v Aquapalace Hotel Prague.
 

KOLIK STOJÍ ÚČAST?

Plná cena účasti na konferenci je 21 900 Kč bez DPH. Když se přihlásíte do 28. února 2023, získáte vstup na konferenci pouze za 17 900 Kč bez DPH.

Vezmete s sebou i kolegy? Skvělé! Ti totiž budou mít vstup o 10 % levnější (tedy druhý a každý další účastník má vstup do 28.2.2023 za 16 110 Kč bez DHP).

A patříte mezi naše VIP klienty s licencí k online systému Performia?
Pak máte slevu 10 % jistou na každý vstup (do 28.2.2023 zaplatíte tedy 16 110 Kč bez DPH).

…………………

Vyhrazujeme si právo odmítnout dodat službu z důvodu jejích plných kapacit.

Přihlásit se na konferenci Performia 2023

Detaily ještě chystáme, ale už teď si můžete rezervovat své místo.