Sešly jsme se v Brně

Pracujeme, soustředíme se, pracujeme a čas letí. Vánoce už jsou za dveřmi a nikdo nechápe, kam ten den za dnem mizí. Ani jsme se nenadály a další 3 měsíce jsou za námi. A to je čas, kdy se v Performii na chvilku zastavíme, sejdeme se s dobrou náladou a podíváme se na to, jak se nám za ty poslední měsíce dařilo. 


Jak někteří z vás asi vědí, jsme v Performii zaměření na produkci. Neučíme toto však jen naše klienty, také se podle toho řídíme. Zrekapitulovat si tedy, kolik toho proběhlo, kolik klientů jsme vyškolily a jaké semináře naše holky odpřednášely, je pro nás vzpruhou a motivací pustit se do dalších aktivit. Člověk má tendenci i úspěchy tak nějak přejít a věnovat se dalším a dalším projektů. Podíváme-li se ale na ty tři měsíce zpětně, vidíme, kolik jsme toho dokázaly. 

Obvykle se takto scházíme na naší pobočce v Praze, ale aby to bylo trochu fér, vydaly jsme se tentokrát všechny do Brna. Některé z náš ještě nenavštívily naši Brněnskou pobočku, a tak k tomu měly ideální příležitost. Jelikož je nás však už 21, do prostor našich malých kanceláři se nevejdeme. Proto nám studijní centrum Basic, jeden z našich klientů, poskytla kreativní a inspirativní prostory jejich výtvarného ateliéru. 

Mimo analýzu posledních měsíců jsme samozřejmě i plánovaly, co pro naše klienty chceme dál tvořit. Co vás s Performií čeká, se můžete podívat například v aktuálních termínech našich akcí

Mimochodem stále hledáme posily do týmu.

Koukni se, jaké pozice jsou volné a zkontroluj, jestli nečekáme právě na tebe!  


Na další webinář se můžete těšit již v březnu


Někteří naši animaci kára již znáte. Jedná se o schéma, které ukazuje typy jednotlivých lidí, které najdeme v každém týmu. Díky tomuto rozdělení je můžete snáze rozeznat a rozhodnout se, jestli je ve vašem týmu chceme nebo ne. A právě toto schéma a jednotlivé role na káře vysvětlí a popíše Hanka Slačálková v dalším z našich webinářů v březnu.

celý článek

S Performií je pořád na co se těšit! Přesvědčte se sami.


Těšíte se na jaro? My tedy rozhodně ano, a to nejen na teplé jarní sluníčko, květinami provoněný vzduch a prodlužující se dny. S Performií je totiž vždy na co se těšit. Letos na jaře tomu nebude jinak. A proč že si to troufáme tvrdit? Přesvědčte se sami!

celý článek

Rok 2022 a jak jsme si v něm vedli


Před chvílí nám začal nový rok a my už jsme se za tím předchozím párkrát ohlédli. Tentokrát jsme to ale vzali z hlediska čísel. Ta totiž nelžou a mluví jasně. A jak jsme si tedy vedli?

celý článek

Chystáme odborné přednášky pro další rok. Odstartuje Praha, následovat bude Brno!


Vrátili jsme se k pořádání pravidelných odborných přednášek a v dalším roce v tom budeme s radostí pokračovat. A protože není čas ztrácet čas, připravili jsme pro vás přednášky již v lednu a na začátku února. Kde se s námi můžete potkat a kdo je povede?

celý článek