Sešly jsme se v Brně

Pracujeme, soustředíme se, pracujeme a čas letí. Vánoce už jsou za dveřmi a nikdo nechápe, kam ten den za dnem mizí. Ani jsme se nenadály a další 3 měsíce jsou za námi. A to je čas, kdy se v Performii na chvilku zastavíme, sejdeme se s dobrou náladou a podíváme se na to, jak se nám za ty poslední měsíce dařilo. 


Jak někteří z vás asi vědí, jsme v Performii zaměření na produkci. Neučíme toto však jen naše klienty, také se podle toho řídíme. Zrekapitulovat si tedy, kolik toho proběhlo, kolik klientů jsme vyškolily a jaké semináře naše holky odpřednášely, je pro nás vzpruhou a motivací pustit se do dalších aktivit. Člověk má tendenci i úspěchy tak nějak přejít a věnovat se dalším a dalším projektů. Podíváme-li se ale na ty tři měsíce zpětně, vidíme, kolik jsme toho dokázaly. 

Obvykle se takto scházíme na naší pobočce v Praze, ale aby to bylo trochu fér, vydaly jsme se tentokrát všechny do Brna. Některé z náš ještě nenavštívily naši Brněnskou pobočku, a tak k tomu měly ideální příležitost. Jelikož je nás však už 21, do prostor našich malých kanceláři se nevejdeme. Proto nám studijní centrum Basic, jeden z našich klientů, poskytla kreativní a inspirativní prostory jejich výtvarného ateliéru. 

Mimo analýzu posledních měsíců jsme samozřejmě i plánovaly, co pro naše klienty chceme dál tvořit. Co vás s Performií čeká, se můžete podívat například v aktuálních termínech našich akcí

Mimochodem stále hledáme posily do týmu.

Koukni se, jaké pozice jsou volné a zkontroluj, jestli nečekáme právě na tebe!  


Co se děje v Performii 5-2023


Co se v Performii událo na jaře roku 2023? A co aktuálně hýbe světem managementu a personalistů? To se dozvíte v tomto shrnutí.

celý článek

Konference 2023 je za námi. Jste připraveni vyletět ke hvězdám?


Další konference je za námi. Tentokrát jsme se snažili účastníky připravit na to, jak sestavit a vést tým, se kterým se ke hvězdám poletí jedna báseň.

celý článek

Lucie Spáčilová byla hostem podcastu Podnikatelská mysl


Ve středu 10. května 2023 vyšla epizoda podcastu Podnikatelská mysl s Lucií Spáčilovou jako hostem. Promluvila o tom, proč je produktivita tak velké téma, jak pomohla covidová krize odhalit rozdíly mezi lidmi a jejich přístupy k práci i o tom, proč je nutné změnit přístup při vedení lidí na dálku a proč nedat u pohovoru na první dojem.

celý článek

Co se děje v Performii 3-2023


Co se v Performii událo v prvním čtvrtletí roku 2023? A co aktuálně hýbe světem managementu a personalistů? To se dozvíte v tomto shrnutí.

celý článek