Sešly jsme se v Brně

Pracujeme, soustředíme se, pracujeme a čas letí. Vánoce už jsou za dveřmi a nikdo nechápe, kam ten den za dnem mizí. Ani jsme se nenadály a další 3 měsíce jsou za námi. A to je čas, kdy se v Performii na chvilku zastavíme, sejdeme se s dobrou náladou a podíváme se na to, jak se nám za ty poslední měsíce dařilo. 


Jak někteří z vás asi vědí, jsme v Performii zaměření na produkci. Neučíme toto však jen naše klienty, také se podle toho řídíme. Zrekapitulovat si tedy, kolik toho proběhlo, kolik klientů jsme vyškolily a jaké semináře naše holky odpřednášely, je pro nás vzpruhou a motivací pustit se do dalších aktivit. Člověk má tendenci i úspěchy tak nějak přejít a věnovat se dalším a dalším projektů. Podíváme-li se ale na ty tři měsíce zpětně, vidíme, kolik jsme toho dokázaly. 

Obvykle se takto scházíme na naší pobočce v Praze, ale aby to bylo trochu fér, vydaly jsme se tentokrát všechny do Brna. Některé z náš ještě nenavštívily naši Brněnskou pobočku, a tak k tomu měly ideální příležitost. Jelikož je nás však už 21, do prostor našich malých kanceláři se nevejdeme. Proto nám studijní centrum Basic, jeden z našich klientů, poskytla kreativní a inspirativní prostory jejich výtvarného ateliéru. 

Mimo analýzu posledních měsíců jsme samozřejmě i plánovaly, co pro naše klienty chceme dál tvořit. Co vás s Performií čeká, se můžete podívat například v aktuálních termínech našich akcí

Mimochodem stále hledáme posily do týmu.

Koukni se, jaké pozice jsou volné a zkontroluj, jestli nečekáme právě na tebe!  


Historický první Nebuď HRrr brunch je úspěšně za námi. Jaký byl?


Historicky první Nebuď HRrr brunch s Hankou Slačálkovou proběhl v úterý 11. června a byl naprosto skvělý. Setkání komunity, která se vytvořila kolem našich krátkých videí, přilákalo 19 účastníků. Celé dopoledne bylo naplněno inspirací, živou debatou nad příběhy z praxe, skvělým občerstvením a vynikající kávou.

celý článek

Co se děje v Performii 6-2024


Co se v Performii událo na jaře roku 2024? A co aktuálně hýbe světem managementu a personalistů? To se dozvíte v tomto nabitém shrnutí.

celý článek

Konference 2024 je za námi


Největší akce roku 2024 je za námi. Konference na téma Vybudujte vítezný tým hostila více než 180 účastníků. Proběhla i oslava 20. výročí Performie v České Republice.

celý článek

Co se děje v Performii 3-2024


Co se v Performii událo na začátku roku 2024? A co aktuálně hýbe světem managementu a personalistů? To se dozvíte v tomto shrnutí.

celý článek