Doplňkové testy Performia

Produktivita a U-test osobnostního potenciálu je základ, díky doplňkovým online testům Performia však navíc zjistíte úroveň bystrosti, schopnosti zvládat problémy nebo IQ Vašich zaměstnanců či uchazečů.


Proč použít doplňkové testy?

Víte, že člověk, který před Vámi stojí, má potenciál mít ve Vaší firmě výsledky a také víte, jaký je jeho osobnostní potenciál a máte na něj tak trochu návod? Víte ale, jak rychle a bystře bude chápat Vaše zadání úkolů nebo třeba jak se bude stavět k problémům?

Podívejte se na doplňkové testy.
Některé by mohly zásadně ovlivnit Vaše najímání nebo práci se současnými zaměstnanci.


Zamyšlený pán

Test schopnosti duplikace

Stalo se vám někdy, že jste někomu zadali úkol, zdálo se, že ho dotyčný pochopil, ale nakonec ho udělal úplně jinak nebo neudělal vůbec? To vše záleží také na schopnosti tzv. duplikace. Hodí se pro všechny pozice, kde je potřebná vysoká úroveň chápání.


Hlava se žárovkami

IQ test

Hodnota IQ Vám vlastně řekne, jak kvalitně je osoba schopna nastolit problém, analyzovat jej a následně ho vyřešit. Neřekne Vám však jaké problémy, ale jak zručně jsou zvládnuty. Hodí se pro vedoucí pracovníky či třeba výkonné asistentky.


Portréty pána

EQ test - test emoční inteligence

Tento test ukazuje na sociální emoci člověka. Emoce sociální je ta, kterou používáme při běžné komunikaci s lidmi. Její úroveň ukazuje, jak člověk běžně působí navenek na své okolí. Hodí se pro pozice, které denně přicází do kontaktu s lidskými emocemi a reakcemi.

Nejste si jisti, jak byste testy mohli využít? Napište nám

Po vyplnění formuláře Vás budeme kontaktovat, co nejdříve to bude možné,
dáme Vám doplňující informace, případně zodpovíme Vaše otázky.

Těšíme se na komunikaci s Vámi.