O LIDECH s Lucií Spáčilovou

Lucie Spáčilová má téměř 20 let praxe v oblasti budování úspěšných týmů v českých firmách. Společnost Performia, jejíž pobočku v roce 2004 založila, už po celém světě skrze oči svých odborníků viděla více než 2,5 milionu dotazníků osobnostního potenciálu. Není tedy mnoho lidí, kteří u nás rozumí lidem lépe než právě Lucie. Proto jsme se pustili do těchto rozhovorů. Abychom pomohli nejen šéfům a manažerům, ale každému, koho to zajímá, lépe porozumět lidské osobnosti a potenciálu, který v každém z nás dřímá.


O LIDECH 3: Obchodníci

Jaká vlastnost by neměla chybět žádnému obchodníkovi? Jaký by měl být obchodník, který prodává nehmotné věci, a jak se od něj může lišit třeba prodavač v obchodě se sportovním oblečením? Proč máme z některých obchodníků nepříjemný pocit a co dělat s obchodníkem, který má sice skvělé výsledky, ale příšernou povahu? O tom s Lucií Spáčilovou ve třetím díle rozhovorů "O lidech" mluvila Barbora Hartmannová.


O LIDECH 2: Zodpovědnost

Přemýšleli jste někdy o tom, co doopravdy znamená, když se řekne "ten je ale zodpovědný"? Proč jsou na tom Češi se ZODPOVĚDNOSTÍ v porovnání s jinými vlastnostmi dost bídně a jak to mají ve Švédsku nebo v Indii? A jak se dá zodpovědnost zlepšit u zaměstnanců, podpořit u dětí a jak ji posunout sám u sebe?
O tom s Lucií Spáčilovou v dalším díle rozhovorů "O lidech" mluvila Barbora Hartmannová.


O LIDECH 1: Pozitivnost

Napadlo Vás někdy, že zrovna POZITIVNOST může být jedna z nejdůležitějších vlastností lidí v jakémkoli týmu? Jak bude k problému přistupovat někdo, kdo má nízkou pozitivnost, a jak se s ním popere ten, kdo ji má naopak vysokou? A proč ani jeden z extrémů není tak úplně dobrý? O tom s Lucií Spáčilovou v prvním díle rozhovorů "O lidech" mluvila Barbora Hartmannová.


Chcete vědět o každém novém dílu rozhovorů?

Sledujte nás na sociálních sítích...