Nový e-book je na světě!

Hanka Slačálková pro vás sepsala deset pravidel hladkého onboardingu. Onboarding neboli naloďování nováčka je totiž důležitou fází. V našem e-booku se dozvíte, jak ho co nejrychleji dostat na firemní palubu, aby mohl začít tvořit a přispívat vaší firmě.


Onboardingem je označován proces zaškolení nováčka. A proč mu věnujeme pozornost? Tento proces je totiž velmi důležitý pro nově příchozího kolegu, ale i pro celou firmu. Čím dříve začleníte nováčka do týmu a na jeho pracovní pozici, tím dříve bude schopen vaší firmě plnohodnotně přispívat. 

Stále však najdeme mnoho firem, které tento proces berou jako nutné zlo a nevěnují mu tolik pozornosti, kolik by měly. A z toho potom logicky vznikají chyby, které mohou zapříčinit, že váš nový kolega po pár týdnech odejde, protože nebude mít jasno v tom, co přesně může dělat, a bude mít pocit, že firmě nijak nepomáhá. 

A právě poroto je tu nyní e-book Deset pravidel hladkého onboardingu, ve kterém se dozvíte, jak správně nalodit nováčka na firemní palubu. 

11 stran plných inspirace si můžete nyní stáhnout zcela zdarma 


Co se děje v Performii 12-2022


Co se v Performii událo v listopadu a prosinci 2022? A co aktuálně hýbe světem managementu a personalistů? To se dozvíte v tomto shrnutí.

celý článek

Sešly jsme se v Brně


Pracujeme, soustředíme se, pracujeme a čas letí. Vánoce už jsou za dveřmi a nikdo nechápe, kam ten den za dnem mizí. Ani jsme se nenadáli a další 3 měsíce jsou za námi. A to je čas, kdy se v Performii na chvilku zastavíme, sejdeme se s dobrou náladou a podíváme se na to, jak se nám za ty poslední měsíce dařilo.

celý článek

Rok 2022 byl pro podcast O lidech rokem hostů


Přesto, že zajímavých a aktuálních témat pro náš podcast máme dostatek, rozhodli jsme ho oživit hosty z řad našich klientů a spolupracovníků. Důležitý je totiž také pohled zvenčí a každý nový host přinese do našeho podcastu nové zajímavé téma, nad kterým se společně s Barborou Hartmannovou mohou pozastavit. Pojďme se podívat, koho jste v našem podcastu O lidech mohli v roce 2022 slyšet.

celý článek

Přijďte na odbornou přednášku v Jablonci nad Nisou


Po úspěšných přednáškách v Brně a Plzni bude dalším místem pro konání odborné přednášky Jablonec nad Nisou. Pravděpodobně se bude jednat o poslední přednášku v tomto kalendářním roce. Proto pokud chcete nový rok 2023 odstartovat s novým know how v oblasti náboru lidí, máte nyní možnost.

celý článek