Nový e-book je na světě!

Hanka Slačálková pro vás sepsala deset pravidel hladkého onboardingu. Onboarding neboli naloďování nováčka je totiž důležitou fází. V našem e-booku se dozvíte, jak ho co nejrychleji dostat na firemní palubu, aby mohl začít tvořit a přispívat vaší firmě.


Onboardingem je označován proces zaškolení nováčka. A proč mu věnujeme pozornost? Tento proces je totiž velmi důležitý pro nově příchozího kolegu, ale i pro celou firmu. Čím dříve začleníte nováčka do týmu a na jeho pracovní pozici, tím dříve bude schopen vaší firmě plnohodnotně přispívat. 

Stále však najdeme mnoho firem, které tento proces berou jako nutné zlo a nevěnují mu tolik pozornosti, kolik by měly. A z toho potom logicky vznikají chyby, které mohou zapříčinit, že váš nový kolega po pár týdnech odejde, protože nebude mít jasno v tom, co přesně může dělat, a bude mít pocit, že firmě nijak nepomáhá. 

A právě poroto je tu nyní e-book Deset pravidel hladkého onboardingu, ve kterém se dozvíte, jak správně nalodit nováčka na firemní palubu. 

11 stran plných inspirace si můžete nyní stáhnout zcela zdarma 


Připravujeme přednášku v Ostravě


Další z měst, kde se s námi můžete potkat na naší přednášce Jak efektivně vybírat zaměstnance a nekoupit zajíce v pytli bude Ostrava. Na ostravský dubnový termín se můžete přihlašovat již nyní. Tak na nic nečekejte a zarezervujte si své místo ještě dnes.

celý článek

10 nejčtenějších článků roku 2022 - které to jsou?


Jaké jsou nejčtenější články roku 2022, který byl prvním rokem návratu do „normálu“ po covidových letech. Je možné, že covid změnil smýšlení personalistů, nároky uchazečů i stávajících zaměstnanců a celý trh práce? Rozhodně ano. Podívejme se tedy společně, co jsou nejčtenější témata uplynulého roku.

celý článek

Na další webinář se můžete těšit již v březnu


Někteří naši animaci kára již znáte. Jedná se o schéma, které ukazuje typy jednotlivých lidí, které najdeme v každém týmu. Díky tomuto rozdělení je můžete snáze rozeznat a rozhodnout se, jestli je ve vašem týmu chceme nebo ne. A právě toto schéma a jednotlivé role na káře vysvětlí a popíše Hanka Slačálková v dalším z našich webinářů v březnu.

celý článek

S Performií je pořád na co se těšit! Přesvědčte se sami.


Těšíte se na jaro? My tedy rozhodně ano, a to nejen na teplé jarní sluníčko, květinami provoněný vzduch a prodlužující se dny. S Performií je totiž vždy na co se těšit. Letos na jaře tomu nebude jinak. A proč že si to troufáme tvrdit? Přesvědčte se sami!

celý článek