Nový e-book je na světě!

Hanka Slačálková pro vás sepsala deset pravidel hladkého onboardingu. Onboarding neboli naloďování nováčka je totiž důležitou fází. V našem e-booku se dozvíte, jak ho co nejrychleji dostat na firemní palubu, aby mohl začít tvořit a přispívat vaší firmě.


Onboardingem je označován proces zaškolení nováčka. A proč mu věnujeme pozornost? Tento proces je totiž velmi důležitý pro nově příchozího kolegu, ale i pro celou firmu. Čím dříve začleníte nováčka do týmu a na jeho pracovní pozici, tím dříve bude schopen vaší firmě plnohodnotně přispívat. 

Stále však najdeme mnoho firem, které tento proces berou jako nutné zlo a nevěnují mu tolik pozornosti, kolik by měly. A z toho potom logicky vznikají chyby, které mohou zapříčinit, že váš nový kolega po pár týdnech odejde, protože nebude mít jasno v tom, co přesně může dělat, a bude mít pocit, že firmě nijak nepomáhá. 

A právě poroto je tu nyní e-book Deset pravidel hladkého onboardingu, ve kterém se dozvíte, jak správně nalodit nováčka na firemní palubu. 

11 stran plných inspirace si můžete nyní stáhnout zcela zdarma 


Česká Perfomie je opět zlatá!


Začínáme nový rok a za ten minulý si domů vezeme zlato. Opět jsme to dokázali. Porvali jsme se se všemi ostatními pobočkami Performie International. Všechny jsme je předběhli a po roční pauze opět okupujeme první příčky.

celý článek

Přednášky a webináře. Co pro vás kdy chystáme?


Léto pomalu končí a spolu s ním i Performia rok (jedem od září do září). Uzavíráme, ohlížíme se a hlavně plánujeme. A v plánech samozřejmě nemůžeme vynechat ani naše přednášky a webináře. Proto pro vás máme hned několik termínů, na které se můžete už nyní přihlašovat.

celý článek

Co se děje v Performii 8-2023


Co se v Performii událo během léta roku 2023? A co aktuálně hýbe světem managementu a personalistů? To se dozvíte v tomto shrnutí.

celý článek

Co se děje v Performii VIP 8-2023


Co se v Performii událo během léta roku 2023 ve světě VIP klientů Performia? A co aktuálně hýbe světem managementu a personalistů? To se dozvíte v tomto shrnutí.

celý článek