Nový e-book je na světě!

Hanka Slačálková pro vás sepsala deset pravidel hladkého onboardingu. Onboarding neboli naloďování nováčka je totiž důležitou fází. V našem e-booku se dozvíte, jak ho co nejrychleji dostat na firemní palubu, aby mohl začít tvořit a přispívat vaší firmě.


Onboardingem je označován proces zaškolení nováčka. A proč mu věnujeme pozornost? Tento proces je totiž velmi důležitý pro nově příchozího kolegu, ale i pro celou firmu. Čím dříve začleníte nováčka do týmu a na jeho pracovní pozici, tím dříve bude schopen vaší firmě plnohodnotně přispívat. 

Stále však najdeme mnoho firem, které tento proces berou jako nutné zlo a nevěnují mu tolik pozornosti, kolik by měly. A z toho potom logicky vznikají chyby, které mohou zapříčinit, že váš nový kolega po pár týdnech odejde, protože nebude mít jasno v tom, co přesně může dělat, a bude mít pocit, že firmě nijak nepomáhá. 

A právě poroto je tu nyní e-book Deset pravidel hladkého onboardingu, ve kterém se dozvíte, jak správně nalodit nováčka na firemní palubu. 

11 stran plných inspirace si můžete nyní stáhnout zcela zdarma 


Co se děje v Performii 3-2024


Co se v Performii událo na začátku roku 2024? A co aktuálně hýbe světem managementu a personalistů? To se dozvíte v tomto shrnutí.

celý článek

V Brně se konal den otevřených dvěří. Jak probíhal?


V pátek 26. ledna naše nové kanceláře v Brně v rámci dne otevřených dveří přivítaly mnoho návštěvníků. Zvaný byl každý, a tak není divu, že bylo na pobočce rušno, veselo a celý den se nesl ve znamená dobré nálady a voňavé kávy doplněné krásným a chutným občerstvením.

celý článek

Co vás čeká s Performií v dalším roce? 


Další rok je za námi. Rok plný seminářů, konferencí, inspirativních setkání a schůzek s našimi klienty. Možná už jste zjistili, že s Performií se nikdy nenudíte. Jinak tomu nebude ani v roce 2024. Přesvědčte se sami, jak nabitý program pro vás na další rok chystáme.

celý článek

Co se děje v Performii 11-2023


Co se v Performii událo na podzim roku 2023? A co aktuálně hýbe světem managementu a personalistů? To se dozvíte v tomto shrnutí.

celý článek