INDIVIDUÁLNÍ TRÉNINK NÁBORU

Individuální trénink náboru (tzv. Internship) je určen pro všechny, kteří absolvovali naše klíčové semináře o budování týmu a chtějí získat ještě větší jistotu přímo v praxi.


Probíhající schůzka v Performii

Internship: Jistota pro oblast celého náboru

Načerpali jste spoustu nových informací na našich seminářích, ale pořád máte obavy z praxe?
Stává se vám, že ne vždy získáte od uchazeče odpověď na svou otázku?
Ocenili byste větší jistotu v rozpoznávání "vykonavače" od výkonného?
Stále máte pochybnosti při odhalování motivace uchazeče?

Toužíte po tom být si jistější v oblasti celého náboru?

Pokud jste si alespoň na jednu z otázek odpověděli "ano" a absolvovali jste minimálně klíčový seminář Jak vytvořit a udržet skvělý tým, pak je právě Internship tím pravým tréninkem pro ás!


Co říká o internshipu jedna z jeho trenérek?

Už od nás víte, jak na pohovory, ale kandidáti tak nějak neodpovídají podle šablony?
Pak je podle Ivy Schulzové, jedné z trenérek, čas na individuální trénink.


Co řekli o individuálním tréninku naši klienti?

Dodalo mi to jistotu a schopnosti rozpoznat správně produkt uchazeče. Už jen samotná možnost se celé dva dny zabývat se skutečným profesionálem mým oborem, který mám tak ráda, ale je tak těžký, je pro mě ÚLEVA. ÚLEVA v tom, že vím, co chci dělat lépe a na čem tak lpět nemusím. Oceňuji také technickou pomoc s tříděním a administrací výběrového řízení. Iva je výborný kouč a dělá svou práci poctivě a s nadhledem. Pro mě osobně byl tento trénink asi dosud nejhodnotnější a šitý na míru.
Jana Lagová, HR manažerka, GUMEX, spol. s r.o.
Skvělý dril, díky kterému jsem si doplnila celkový obraz procesu náboru a uvědomila si výsledek jednotlivých částí procesu náboru kvalitního zaměstnance. Bylo to velice přínosné a zároveň náročné školení. Děkuji za něj!
Lucie Privarová, JORDAHL & PFEIFER Stavební technika, s.r.o.
Tento seminář byl pro mne velký posun v mé profesi personalisty. Mnoho nových poznatků a rozšíření znalostí z dřívějších seminářů. Po tomto zaškolení mám již dost informací, abych získávala pro naši firmu pouze produktivní a dobře motivované lidi.
Marcela Říhová, jazyková škola LITE

Váháte-li, přečtěte si rozhovor s našemi klientkami o tom, jaké efekty u nich tato služba měla, a k tomu přidaný pohled jedné z trenérek Ivy Schulzové v článku...

Když to vypadá, že už jste "profi náborář", je čas na individuální trénink.


Kdo individuální trénink náboru povede?

Běžně trénink vedou dvě konzultantky a trenérky, kterým již na pohovorech prošly rukami stovky kandidátů. Zapracovat na využití v praxi s Vámi však může i Váš konzultant, který na tom se zkušenostmi není o nic hůře.

Záleží jen na domluvě a aktuálních kapacitách.

Hanka Slačálková v Performii

Hana Slačálková

Hanka pravidelně pomáhá klientům i nám v Performii hledat ty nejšikovnější zaměstnance a umí to maximálně efektivně. Mimo jiné se specializuje i na nábor přes sociální sítě.

Iva Schulzová v Performii

Iva Schulzová

Iva pozná při dotazování se uchazečů i ty sebemenší detaily, které ale mohou ve výsledném výběru dost zamíchat kartami. A zároveň je umí velmi přesně a jednoduše vysvětlit.


Organizační informace

Tento trénink trvá zpravidla 2 dny, je vždy pouze pro jednoho účastníka a vede ho trenér, konzultant a personalista v jedné osobě. Ten zasvětí účastníka do procesu výběrového řízení a předvede mu „naživo“, jak se dá pohovor vést se vším všudy. Druhý den vede pohovory sám účastník pod dohledem trenéra.

Jistota účastníka v tom, jak dělat pohovory s výsledkem, se s každým dalším pohovorem násobí.

Individuální trénink mě zajímá. Kontaktujte mě

Po vyplnění formuláře Vás budeme kontaktovat, abychom se domluvili na detailech
a případně Vám zodpověděli všechny Vaše otázky.

Těšíme se na komunikaci s Vámi.