Iva Schulzová

Trenérka seminářů a Performia partner Čechy

Ivě nechybí zapálení pro práci, profesionalita, ale i smysl pro humor, který způsobuje, že spolupráce s ní je často opravdová zábava. Je výborný odborník ve své oblasti, ať už v pomoci klientům v hledání těch nejšikovnějších lidí, nebo v konzultaci a směrování klientů na tu správnou službu. Stará se o klienty v Praze a okolí a je trenérkou speciálních seminářů a tréninků.

To, co mě u Performie drží, je práce, která má smysl a ve které mohu pomáhat ostatním. To je přeci nádhera!

Iva se zakladatelem Performia International Maretnem Runowem při přebírání bronzové mezinárodní medaile za největší počet dodaných služeb roku

Iva pracuje v Performii od roku 2009 a jede stále na plný plyn, firmám pomáhala dokonce i skrz svou rodičovskou dovolenou. Aktuálně se pečlivě stará o své klienty, pomáhá jim řešit náročné situace, které se svými zaměstnanci zažívají, a má vždy velkou radost z toho, když jim dopomůže k nalezení produktivního, šikovného člověka. Jejím účelem je spojovat lidi, a to jí právě práce v Performii rozhodně umožňuje.

"Do Performie jsem přišla z toho důvodu, že jsem byla nadšená tím, co dělá, a mé nadšení (i když by jeden neřekl, že je to ještě vůbec možné!) s dobou tady strávenou stále stoupá. Performia předává klientům nástroje pro rychlý a efektivní výběr pracovníků, dává šéfům firem možnost porozumění svým lidem. Dává jednoznačné informace o tom, jak s kterým pracovníkem individuálně zacházet tak, aby obě strany byly spokojené a společná práce je těšila," říká o své práci Iva.

Iva tráví nejvíce svého volného času se svými dvěma dětmi, Mikoláškem a Valentinkou, a se svým mužem. Mimo to si ráda zahraje na klavír nebo kytaru anebo si třeba poslechne Jaroslava Duška, aby mohla dál rozdávat moudra.

Co o její práci říkají klienti

„Jsem velmi rád, když mohu potkat člověka, který je "na svém místě" a Iva Schulzová pro mě přesně takový člověk je. Její přístup považuji za naprosto profesionální, spolupracovan s ní je velmi příjemné a již po první konzultaci bylo evidentní, že se ve svém oboru velmi dobře orientuje. Přesně ví, o čem mluví, a jaké je její poslání."

Josef Kříženecký, ředitel společnosti Century 21 New Home

„S Ivou spolupracujeme již téměř 10 let. Za tu dobu přerostl pracovní vztah do přátelského, ale i přesto dokáže být stále absolutním profesionálem a vždy nám upřímně do očí říci, co bychom měli zlepšit nebo co neděláme úplně dobře.

Ví, jak dobrý produkt Perfomia nabízí a chce, abychom ho i my využívali na 100% a dobře. Za to ji velmi obdivuji. Vždy nám dokázala rychle poradit, pomoci a nasměrovat nás správným směrem. A konkrétně mě za těch 10 let posunula z nulových znalostí s personalistikou do pozice, kdy jsem si jistá ve výběru. Díky ní dnes vím, jakého člověka hledat a hlavně, jak ho najít a za to jí děkuji!"

Lucie Veverková, provozní ředitelka ve společnosti PAS, s.r.o.

3 věci, které má na své práci
nejraději


1. to, že naším know-how uschopňujeme naše klienty
2. to, že to funguje, ve všech případech a velmi jednoduše
3. to, že mohu naplňovat svůj účel a to je spojovat lidi

Ivy osobní motto

Vše začíná myšlenkou.Jak se s Ivou spojit?

+420 736 647 715Články autora

Zkrácená pracovní doba. Krok k efektivitě, nebo do pekel?


V poslední době se u firem čím dál častěji setkáváme s úvahami o zkrácené pracovní době pro zaměstnance. Několik z nich už se do toho rovnou v praxi pustilo. Otázkou ale je, komu to ve výsledku doopravdy pomohlo – pracovitým tahounům nebo těm, kteří se ani před tím moc nepředřeli?

celý článek

BÝT, DĚLAT a MÍT aneb klíčové rysy personalisty


Mnoho šéfů firem vnímá personalistu jako administrátora, který má za zákonnou povinnost vyřizovat pracovní smlouvy, nástupy a odchody zaměstnanců a hlášení změn týkajících se personálu na příslušné úřady. Ale co dál? Tady většinou nápady končí.

celý článek

I váš přístup k výběrovému řízení může ovlivnit jeho (ne)úspěch


Nedávno jsme obsazovali technické pozice ve dvou různých firmách. Pozice byly poměrně podobné, co se náplně práce týká, a obě firmy jsou z oblasti stavebnictví – člověk by řekl: „je to skoro stejné, můžeme očekávat podobný výsledek“. A přesto to tak vůbec nebylo.

celý článek

Jak velkou váhu máme dnes přikládat životopisům?


V současnosti můžeme pozorovat, že většina kandidátů své životopisy obohacuje o různé další skutečnosti, jako je například osobnostní charakteristika, fotografie, prezentace profesních cílů a podobně. Jak velkou váhu tedy přikládat životopisu?

celý článek

Znalosti? Skvělé! Ale co když chybí něco zásadního?


Jak rozpoznat, zda kandidát, který má potřebné znalosti a kompetence pro výkon dané pozice, bude pro firmu skutečně přínosem?

celý článek

Důležitost referencí aneb důvěřuj, ale prověřuj


V dnešní době internetu, kdy jsou kandidáti soustavně vzděláváni v tom, jak úspěšně působit na výběrovém řízení, není právě jednoduché efektivně oddělit „zrno od plev“ a vybrat z většinou vysokého počtu uchazečů „toho pravého“.

celý článek
Další články autora