Komunikační soustředění nejen pro personalisty

SPECIALIZOVANÝ INTENZIVNÍ TRÉNINK
 

Děsí Vás dlouhé neefektivní pohovory, po nichž jste spíše zmatení, než rozhodnutí o výsledku? Stává se vám někdy, že při pohovoru myslíte na nedokončenou práci a nedokážete se plně soustředit? Ztrácíte někdy s uchazeči (či zaměstnanci) trpělivost? Pak si tento speciální trénink nemůžete nechat ujít.

Nejbližší volný termín soustředění:

16. - 19. října 2024 v Rychnově nad Kněžnou


„Pohovory s uchazeči v rámci výběrového řízení, ale i rozhovory se zaměstnanci třeba v rámci výročních pohovorů, bývají často docela náročné. Bezpochyby je nutné vědět, o čem mluvit a na co se ptát, stejně důležitá je však i úroveň komunikace, která může značně ovlivnit celkový výsledek.“
Lucie Spáčilová, výkonná ředitelka PERFORMIA, spol. s r.o.

Co díky jedinečnému čtyřdennímu tréninku získáte?

Rozhodně získáte obrovský kus jistoty v tom, jak komunikovat nejen při pohovorech, a odpovíte si na otázky, na které jste nejspíš už několikrát hledali odpověď:

  • Jak způsobit, aby byla komunikace efektivní a druhá strana se zbytečně nerozpovídala?
  • Jak se nenechat rozhodit nepříjemnou emocí nebo překvapivým komentářem?
  • Jak s lehkostí a efektivně nastartovat, vést a ukončit rozhovor?
  • Jak rozmluvit i toho, komu se moc mluvit nechce?
  • Jak nenásilně vrátit někoho zpět k tématu tak, aby to nepůsobilo neuctivě?
  • Jak mít rozhovor pod kontrolou i ve chvíli, kdy mi ostatní skáčou do řeči?
  • Jak lidem dávat příjemně najevo, že je poslouchám?

Jestli máte dojem, že komunikace je o tom, jaká slova používáte, pak budete určitě mile překvapeni.

Jak bude trénink probíhat?

Během čtyř dnů postupně projdete jednotlivá, velmi jednoduchá, ale zato velmi účinná cvičení ve dvojici s dalším účastníkem a pod vedením zkušeného trenéra zlepšíte svou komunikační schopnost. Komunikační trénink bude mimo to doplněn o přednášky a ukázky, které Vám lépe pomohou pochopit principy komunikace a umožní Vám vytěžit z tréninku maximum.

I my v Performii na sobě pravidelně makáme a komunikační trénink je právě ta nejčastější kvalifikace, kterou společně děláme.

Komunikace je schopnost a schopnost se dá zlepšovat. Není to naštěstí jen dar, který člověk má a který nelze ovlivnit. Ať už jste přirozeně upovídaní, nebo naopak tiší, věřte, že můžete svou schopnost komunikovat vždy vylepšit.

Pro koho je trénink určený?
 

Trénink není pouze pro personalisty, ale pro každého, kdo alespoň jednou za čas vede pohovor s kandidátem nebo rozhovor se stávajícím zaměstnancem. Podmínkou je účast na klíčovém semináři Jak vytvořit a udržet skvělý tým.

Kdo trénink povede?

Martin Kepka

Martin je zkušeným a oblíbeným konzultantem naší spřátelené společnosti Business Success. Trénink komunikace patří mezi jeho nejoblíbenější služby, setkal se při něm již se stovkami účastníků. Mimo jiné je známý svou precizností, profesionalitou a lidským přístupem, který do své práce denně vnáší.

Iva Schulzová

Iva má sama za sebou nemálo takových tréninků v komunikaci. A na víc si vše už více než tisíckrát vyzkoušela na pohovorech s kandidáty či při ověřování referencí, které již přes 10 let dělá pro naše klienty.


Co o tréninku říkají účastníci?


Organizační informace

Trénink bude trvat 4 dny. Celý je připraven jako jakési soustředění, takže se bude v místě i přespávat. Při jakémkoli tréninku je potřebná také regenerace, takže počítejte s tím, že každý večer bude následovat plánovaný relax – odlehčený, ale tematicky zaměřený na HR a lidi celkově.

Cena účasti na semináři je 53 500 Kč bez DPH za osobu. V ceně jsou 4 dny tréninku, 3 noci ubytování na jednolůžkovém pokoji a strava po celou dobu akce.

A kde se setkáme?

Celá akce bude probíhat v hotelu Studánka v Rychnově nad Kněžnou. Můžete se těšit na naprostý ráj klidu uprostřed lesů v Orlických horách.

Chci se přihlásit na Komunikační soustředění nejen pro personalisty

Po vyplnění formuláře vás budeme kontaktovat, abychom vám zodpověděli vaše případné otázky.
Těšíme se na komunikaci s vámi.

  • 16. - 19. října 2024
  • 26. - 29. března 2025