Poznej svůj skutečný potenciál

SPECIALIZOVANÝ SEMINÁŘ

Chcete doopravdy porozumět lidem a ještě více proniknout do toho, jak je úspěšně a s lehkostí vést? A máte odvahu s tím začít u sebe? Pak je tenhle seminář právě pro vás!

Nejbližší volný termín semináře:

Brno (Ivana Drábková)Co o semináři říká jedna z jeho trenérek, Iva Schulzová?

"Seminář staví lidi na vlastní nohy a zvyšuje jejich ochotu něco dělat s tím, co se jim na sobě nelíbí. Spolu s účastníky se do podrobna za pomocí U-testu osobnostního potenciálu a v naprosto bezpečném prostředí podíváme na jejich stav a kromě toho i na to, proč to tak je a jak je možné to celé zvládnout.

Z toho, co jim nejde, co je zastavuje nebo z čeho jsou nešťastní, se pro účastníky semináře najednou stane něco, co opravdu mohou změnit. I když to zní jako klišé, lidé po tomhle semináři začínají mít větší chuť do života, znovu se můžou postavit na startovní čáru a udělat věci jinak a lépe, i kdyby to byly jen maličkosti. A to je to, co mě na tom neskutečně baví."


Co během dvoudenního semináře získáte?
 

 • Pochopíte sami sebe a budete umět najít skutečnou příčinu toho, co vás v životě brzdí.
 • Poznáte své silné stránky a způsob, jak je podporovat, abyste byli v životě ještě úspěšnější.
 • Dozvíte se, co vám komplikuje vztahy s druhými lidmi a jak s tím máte pracovat.
 • Zároveň zjistíte, co je vlastně osobnost, co na ní můžete změnit a co naopak ne.
 • Zjistíte, jak lidé fungují, jak s nimi co nejlépe vycházet a jak být skvělým koučem pro sebe i pro druhé.
   
 • Podíváte se na to, jak nejen u sebe rozvinout každou z 10 klíčových kompetencí: stabilitu, pozitivnost, klid, jistotu, aktivitu, tah na bránu, zodpovědnost, správný odhad, komunikaci a empatii.

A navíc...

 • Odnesete si tipy, jak vést lidi podle typu jejich osobnosti, jak s nimi komunikovat a jak je řídit s lehkostí.
 • Dostanete návod na lepší zvládání vlastní práce i práce Vašich podřízených.
 • Dozvíte se, jak zvýšit úroveň zodpovědnosti Vašich lidí, jak je přivést k větší iniciativě, efektivitě a jak vylepšit jejich vztahy.

Pro koho je seminář určený?


Tento seminář není jen tak pro někoho. Je pro všechny, kteří jsou opravdu odvážní a nebojí se skrze poznání svých vlastních plusů, mínusů a své osobnosti více porozumět svým lidem.

Kdo seminář povede?

Seminář povede jedna z našich trenérek, které mají jednu společnou sympatickou vlastnost. Všechny už vyhodnotily tisíce dotazníků osobnostního potenciálu kandidátů či zaměstnanců a na semináři právě tyto zkušenosti s nadšením předávají. A kdyby mohly, natlačily by do těchto 2 dnů snad všechno, co vědí.

Tady jsou...

Iva Schulzová přednáší
Hana Slačálková přednáší

Iva Schulzová
 

Iva má spoustu zkušeností z výběrových řízení, která pravidelně dělá pro naše klienty. Svými poznatky z praxe obohacuje každý seminář i workshop a vždy přednáší s obrovským nadšením a zápalem pro věc.

Ivana Drábková
 

Iva je velmi energická bytost, která nezkazí žádnou legraci a dokáže pro věc nadchnout i všechny kolem sebe. Má dlouholeté zkušenosti s výběrovými řízeními, vyhodnocováním testů osobnostního potenciálu a budováním úspěšných týmů.


Co řekli účastníci o semináři
"Poznej svůj skutečný potenciál"

„Na tento seminář jsem šel, protože chci na sobě více pracovat a vzdělávat se. A tento seminář mi v tom dost pomohl. Potýkal jsem se v práci i v soukromém životě se situacemi, které jsem neměl dořešené. Díky novým informacím jsem věci začal řešit a začal jsem dokončovat cykly. Prošel jsem už několika semináři, ale nejvíce jsem si odnesl právě odsud. Možná proto, že člověk zjistí, kde má nedostatky a kde na sobě musí pracovat. Proto za mě určitě veliký přínos do budoucna. Doporučil bych tento seminář všem, kdo na sobě chtějí pracovat a posouvat se v životě dál.”
Tomáš Čožík, technicko-výrobní ředitel, VETOS group s.r.o.
Seminář Poznej svůj skutečný potenciál s Ivou Schulzovou byla jízda! Silné emoce, někdy těžší, ale v závěru neskutečně krásné! Je to pro mě v práci jako osobní odměna, která mě velice motivuje. Záleží mi na tom, aby firma fungovala, byla produktivní a měli jsme tady ten správný tým.  Podívala jsem se na to, jak pracovat sama na sobě, ale také lépe chápat lidi v okolí a pracovat s nimi. Všechno to velmi rychle uteklo, já bych si to klidně i protáhla! Iva nám předala informace s obrovskou krásnou energií a zodpověděla všechny mé otázky. Ze semináře jsem odcházela s nádhernou emocí a obrovskou motivací a chutí. Ke všemu ještě přispěl i skvělý tým lidí, se kterými jsem se na semináři potkala a to dotvářelo dokonalý celek.
Alexandra Šinkmajerová, HR Manager ve společnosti ZAMET, spol. s r.o.

Lucie Spáčilová přednáší

Seminář máme také v interní variantě, takže vyškolit můžeme klidně celý váš tým, stejně jako jsme to udělali ve společnosti GEFOS a.s..


Organizační informace

Seminář trvá 2 dny vždy od 9:00 do 18:00 a koná se v Praze a v Brně.

Cena účasti na semináři je 23 500 Kč bez DPH.
(Občerstvení a obědy po dobu semináře jsou v ceně.)

Kdy a kde se seminář bude konat?
 

Semináře se pravidelně konají v Praze a v Brně, a to nejčastěji na našich pobočkách.
Pokud to je jinak, vše se dozvíte ihned po přihlášení na akci.

TERMÍNY semináře najdete ve formuláři níže.

(Vyhrazujeme si právo odmítnout Vaši účast z důvodu plných kapacit akce.)

Přihlásit se na seminář:
"Poznej svůj skutečný potenciál"

Po vyplnění formuláře vás budeme kontaktovat, abychom vám sdělili veškeré doplňující informace,
případně vám zodpověděli vaše otázky.

Těšíme se na komunikaci s vámi.

 • Vyberte
 • St 06.11. 2024 - Čt 07.11. 2024 - Brno (Ivana Drábková)
 • Po 11.11. 2024 - Út 12.11. 2024 - Praha (Iva Schulzová)
 • Ještě nevím, kontaktujte mě
Cena účasti na semináři je 23 500 Kč bez DPH.