Gordy

Interní podpora týmu

Gordy má několikaletou praxi v oblasti personalistiky - za ty roky odposlouchávání toho ví možná nejvíc z nás všech. Svými nadpřirozenými "antistresovými" schopnostmi pomáhá celému týmu k ještě většímu výkonu. Nicméně stále marně doufáme, že se jednou naučí alespoň přinést papír z tiskárny.

Mít skvělý tým, je pro mě realita, kterou můžete mít i vy.

Gordíkovo oblíbené místo? U nohou paničky Hanky, kterou hlídá na každém kroku

"Už od začátku mě nadchnul koncept společnosti Performia, tedy toho, že mě moje panička může vzít do kanceláře. Na změnu prostředí jsem si celkem rychle zvyknul. Jsem pořád v centru dění, můžu navštěvovat holky v jiných kancelářích a v každé mě někdo pohladí nebo si se mnou pohraje. Kromě obvyklého polehávání někdy i vítám klienty (i když to mám zakázaný). Ti noví se mě většinou leknou, ale víte co? Štěkám, ale nekoušu," říká Gordy o své práci v Performii.

Kromě náročné práce, kterou v Performii zastává, se snaží i bavit. Miluje hraní si s gumovým kolečkem, pospávání a misku plnou jídla. Užívá si dlouhé stolování s přáteli, a když musí, zvládne i delší procházky. 

Co o jeho práci říkají kolegyně

"Gordy se stal miláčkem týmu a působí absolutně "antistresově". Když vím, že má být zítra v práci, vždycky se do kanceláře ještě víc těším."

Barbora Hartmannová, manažerka marketingu a PR

3 věci, které má na své práci
nejraději


1. že je mu umožněno do ní chodit
2. že se zas tak moc nepředře
3. že ho každý den někdo pohladí

Gordyho osobní motto„Pes je jediné stvoření na světě,
které vás miluje víc než sebe.“