Co se děje v Performii VIP 8-2021

Co se u nás v létě 2021 událo a co z toho budete mít vy? To se dozvíte právě v tomto shrnutí, které je speciálně upravené pro vás, naše top klienty s licencí Performia.


Česká Performia si půjde pro osmé zlato v pořadí!

Co myslíte? Získáme osmé zlato v pořadí? Vědět to budeme už 17. září

Nejspíš už jste slyšeli o tom, že Performia působí v dalších 26 zemích světa a že mezi sebou tyhle země každoročně soutěží o nejlepší pobočku v expanzi. Míru expanze švédská centrála bedlivě každý týden sleduje podle několika různých statistik a zemím přiděluje body.

Česká Performia už nejspíš delší dobu ostatním zemím "pije krev". Proč? Protože už osmým rokem figuruje na první příčce tohoto expanzního žebříčku a svými aktivitami inspiruje celý svět. Performia rok uzavíráme na konci srpna a už dnes je téměř jisté, že si v září převezmeme již osmé zlato v pořadí (tentokrát bohužel virtuálně).


Chcete být stále v obraze a vědět, co pro vás chystáme nového?
Sledujte nás na sociálních sítích.


Pro vás pořád aktuální témata

Stále pro vás sledujeme aktuální témata, píšeme články, které vám mohou pomoci v práci s lidmi, a vedeme rozhovory, které vás mohou inspirovat. A v létě jsme se navíc v rámci rozhovorů pustili i do témat, na která nejsme experti, ale která by vás mohla zajímat. Ještě jste je nečetli? Vyberte si některý a pusťte se do něj.

Mimo to na HRNews.cz v srpnu vyšel článek od Lucie Spáčilové. Nazvali jsme jej Konec tradičního výběru zaměstnanců, budoucnost vyžaduje jiný přístup.

Co se v létě událo ve světě "Performerů"?

V pondělí 19. července jsme online na WEBINÁŘI přivítali 40 účastníků. Téma bylo "Jak co nejlépe používat dotazníky uvnitř firmy". Další webinář plánujeme na 21. září od 13:00 do 15:00 a možná budeme mít i hosta.

V srpnu jsme se konečně zase setkali živě na VIP BRUNCHÍCH a mluvili společně na téma "Jaké to bylo bez personalisty a jaké to je mít funkční HR". V Brně nás uvítal majitel společnosti MIG s.r.o. Roman Šebela, v Praze pak personalistka společnosti CZECH PROMOTION group, s.r.o. Simona Vacková. Bylo to opět inspirativní a velmi příjemné setkání.


Na co se do konce roku můžete těšit v oblasti vzdělávání?

Pro rok 2021 už jsou vypsané všechny termíny seminářů, workshopů a tréninků. Vyberete si mezi nimi také?

Komunikační soustředění nejen pro personalisty

Děsí vás dlouhé neefektivní pohovory, po nichž jste spíše zmatení, než rozhodnutí o výsledku? Stává se vám někdy, že při pohovoru myslíte na nedokončenou práci a nedokážete se plně soustředit? Pak na tomto soustředění nemůžete chybět.

Seminář pro pokročilé: Osobní koučink: U-test

Používáte U-test osobnosti k výběru zaměstnanců a chcete jej využít i pro svůj tým? Naučte se předat zpětnou vazbu svým lidem tak, abyste je namotivovali do další práce a oni byli navíc ochotní se ještě zlepšovat. Seminář je pro absolventy klíčových seminářů.

Workshop: Moje personální strategie 2022

Rádi byste sestavili svou personální strategii, ale nevíte přesně, kde začít? Chcete zjistit, jak nejlépe připravit personální strategii, kterou budete moci prezentovat i opravdu zrealizovat za jakýchkoli okolností? Pak tady nesmíte chybět.

Aktuální termíny všech našich akcí najdete tady.


Natočili jsme...

V podcastu "O lidech" přibyly další 4 aktuální díly. Máte nápad na nějaké téma, o kterém jsme ještě nemluvili, nebo na hosta, který by se do našeho podcastu hodil? Napište nám to.

Všechny díly a odkazy na podcastové aplikace najdete vždy nově ještě přehledněji tady.


Volné pozice v Performii

Od května nám přibyli už 3 lidé, protože jsme ale dost vybíraví, pořád hledáme asistenta PR a marketingu a ještě jeden obchodník/konzultant do Brna by se také hodil.

Víte o někom? Pošlete mu odkaz na naši kariérní stránku.

Chcete být stále v obraze ohledně personalistiky a budování týmů?


Sledujte nás na našich sociálních sítích.


Co se děje v Performii VIP 6-2024


Co se v Performii událo na jaře roku 2024? A co aktuálně hýbe světem managementu a personalistů? To se dozvíte v tomto nabitém shrnutí speciálně upraveném pro VIP klienty Performia.

celý článek

Co se děje v Performii VIP 3-2024


Co se v Performii událo na začátku roku 2024? A co aktuálně hýbe světem managementu a personalistů? To se dozvíte v tomto shrnutí speciálně upraveném pro naše VIP klienty.

celý článek

Co se děje v Performii VIP 11-2023


Co se v Performii událo na podzim roku 2023? A co aktuálně hýbe světem managementu a personalistů? To se dozvíte v tomto shrnutí speciálně upraveném pro VIP klienty Performia.

celý článek

Co se děje v Performii VIP 5-2023


Co se v Performii událo na jaře roku 2023? A co aktuálně hýbe světem managementu a personalistů? To se dozvíte v tomto shrnutí pro TOP klienty Performia.

celý článek